Nosilec za kolo

Domov > Forum > Nosilec za kolo

Nosilec za kolo

SORTIRAJ PO:
Periglej 07.02.2017 18:40

Pozdrav,

rabil bi nosilec za na streho za specialko/gorca, generika, ni nujno da je Thule ;) Nekako mi je uspelo, da kljub googlanju nisem našel nič v vrednosti manjši od Thuleja. Če bo sila, bom magari Thuleja ubodel.... vendar ne in ne najdem....

Thx,  

SlowEddy 07.02.2017 19:39
Če ti je kaj do kolesa in varnosti ostalih v prometu potem kupi Thule.
Sem že doživel kako so letela kolesa z vozil in potem smo cikcakali, da nismo pokasirali koles.
Pa še nekaj, vidim koliko ljudi ima na avtih neke nosilce kot bi bili narejeni iz kartona.
Ponavadi vozniki kupijo neke cenene nosilce potem pa vozijo 120 in še čez pa čeprav piše v navodilih max 80km/h.
Periglej 07.02.2017 19:47

Ja, trenutno gledam Thuleje na mimovrste. Menda bodo kar v redu, tudi cenovno so sprejemljivi. Drugi mi zgledajo slabe kopije le-teh.

GReddy 07.02.2017 20:58

Yakima... maš v factorystore-u.. top nosilci

Ban 08.02.2017 17:54

Za specialko uporabljam od bnb rack, model vanguard pro. Edina slabost napram thuleju je, da se ne da zaklent.

prolocotrade.si/bnb-rack/

rs1975 09.02.2017 05:48

Kaj pa tisti, ki morate voziti 4 kolesa, kaj uporabljate? Niti ne vem, če gredo sploh 4 kolesa na streho...

Je bolje tisti za na kljuko ali za obesit na zadnja vrata? 

Janja 09.02.2017 09:42

Če gredo 4 kolesa na streho je odvisno od oblike prečk  - na ravne gre (2x celo na twingu). Sem se že peljala v avtu s 5 kolesi na strehi (je bila pa kakšna belanca postrani in kakšen zic v avtu) - aja gorci, ki imajo širše belance.
Pri zaobljenih prečkah je za pomerit. Pa za zavedat se je, da je kar veliko "jadro".
Če je kljuka, je verjetno najboljša možnost na kljuki.
Za na vrata - OK izkušušnja le z eno verzjo in različno velikimi kolesi - prvič (za vsako kombinacijo koles) si vzemi veliko več časa, kot pričakuješ, pač 3D tetris, pa...  

primož29 09.02.2017 16:47

Jaz peljem na strehi pet koles, brez da bi jih kaj razdiral. Niso pa vsa kolesa obrnjena v isto smer, ampak se menjajo. En naprej en nazaj.

 

Je pa res da sem prečke naredil sam in so malo širše kot tiste, ki jih lahko kupiš, vendar ne motijo vstopa/izstopa v/iz avta.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI