Otroška kolesa

Domov > Forum > Otroška kolesa

Otroška kolesa

SORTIRAJ PO:
Sabina_V 04.04.2017 09:00

Gledam po temah pa nisem zasledila nobene podobne teme. In sicer z možem iščave kolesa za otroka 9 in 11 letnika. Gledava malo po bolhi pa po trgovinah nove. In sedaj sva zasledila v Decathlonu kolesa B'twin.

Kolikor bereva opise in pa primerjava ceno z ostalimi se nama zdijo ok. Ne veva pa kakšna je kaj kvaliteta kakšne so izkušnje.

Pe me zanima ima kdo izkušnje s temi kolesi? Kako ste bili zadovoljni?

Ok poznam firme Scott in Schwinn ampak nova imajo tudi konkretno ceno pa še če pomnoživa z 2.

Kolesi pa predvidevava da bojo za cca 2-3 leti. Od 9 letnika ga bo potem ''podedoval'' še mlajši.

Jaromir 04.04.2017 09:09

več kot dovolj dobri za otroke. Mislim da celo neke mladinske cestne ekipe vozijo na btwin kolesih. 

ishtar007 04.04.2017 09:17

Jaz sem ravnokar za svojega mulca (6 let) vzel že 2. Cube-a. Se mi zdi boljši od Decathlonove variante. Tudi pri nas ga potem 'podeduje' še 2. otrok.

Agent041 30.03.2018 12:26

Iščem 26˝ MTB kolo za nečaka (osnovnošolarja), pa sem hotel kupiti kolo z disk zavorami, ampak ko sem videl pri svojem hardtailu, da ne gre v "kolesarnico" (torej v te okvirje, kot imajo pri šolah in trgovinah), izgleda da disk variante potemtakem odpadejo. Mi je prevelik rizik, da se disk zvije, ko je v tem noter.

Kakšna so kaj vaša mnenja oz. izkušnje?

ZZZ 02.04.2019 17:00

Če se išče dekliško kolo.., naj vsaj ima dekliško geometrijo, kot na primer:
https://www.orbea.com/si-sl/kolesa/otroska/mx-kids/cat/mx-27-ent-xs-60-19

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI