MTB Maraton Vipava

Domov > Forum > MTB Maraton Vipava

MTB Maraton Vipava

SORTIRAJ PO:
copi 23.04.2017 18:49

No ja, malo bolje bi se pa organizator lahko potrudil pri označitvi trasejoknagubano čelo

pbrown 24.04.2017 09:09
@copi:

No ja, malo bolje bi se pa organizator lahko potrudil pri označitvi trasejoknagubano čelo

Se popolnoma strinjam! Tudi jaz in še 2 smo enkrat konkretno zgrešil... v veliko situacijah pa je bil znak šele v ovinku, kar je prepozno...

copi 24.04.2017 10:37
@pbrown:
@copi:

No ja, malo bolje bi se pa organizator lahko potrudil pri označitvi trasejoknagubano čelo

Se popolnoma strinjam! Tudi jaz in še 2 smo enkrat konkretno zgrešil... v veliko situacijah pa je bil znak šele v ovinku, kar je prepozno...

.....Vsaka šola nekej stane, enkrat nas je organizator nafukal z tako organizacijo drugič nas pa ne bo več.

hooger 24.04.2017 18:51

bil, 2x zalutal, drugo leto spet pridem mežik
Označeno res bolj slabo a to ni razlog da ne bom več šel

pecikel 24.04.2017 20:27

Organizatorju kapo dol za odlično spletno predstavitev proge. Maratona se zaradi časovne stiske nisem mogel udeležiti, sem pa 14  dni prej iz Gpsies-a dolpotegnil njihov tcx za garmin 510 in zvozil 80km progo, brez označb, brez zapletov. Prvič a zagotovo ne zadnjič.

tomassini 25.04.2017 08:37

Tudi meni ni uspelo sfurat proge po trasi. Glede na veter ni izključeno, da je kakšno oznako odpihnilo. Vipavska dolina pa je itak top lokacija za MTB :) 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI