Večja torba

Domov > Forum > Večja torba

Večja torba

SORTIRAJ PO:
rs1975 24.04.2017 10:32

Iščem malo večjo torbo za 2-3 dnevno potovanje za na specialko. Našel sem tole:
www.bikeshopradlje.si/scout-b ikepacking-seat-bag?utm_source =ceneje &utm_medium=products &utm_campaign=ceneje_produ cts&utm_content=pp_1

Je še kaj bolj uporabnega kaj v tem smislu? Tale ima 15l. 

icindr 24.04.2017 23:32
rs1975 25.04.2017 05:52

Nismo se razumeli - iščem torbo za NA kolo in ne za prevoz kolesa. Nekaj za na sedežno oporo

Nikita 25.04.2017 07:48

Tega imaš kar veliko na tržišču. Nazadnje so prodajali kar precej zanimive torbe, obrnjene nekako navzdol, kjer je prece placa, v Hoferju. Za mali denar. In čisto prav pride da si to montiraš gor za daljše ture in ko ne potuješ in delaš samo domače ture, vzameš dol in daš gor bolj normalno veliko torbico.

Janja 25.04.2017 10:05

Nekateri  "lahko popotniki" prisegajo na Apiduro
 pici-bici.com/products/brands /apidura

Nekako kot "težko kategorniki" na Ortlieb. 

krisb 25.04.2017 14:35

To imam jaz.
Če rabiš s sabo samo cunje za preoblačenje in nekaj za osnovno osebno higieno, potem bi lahko bila ta zate - www.topeak.com/global/en/prod ucts/rear-rack-bags/295-dynapa ck--dx. Za kaj več pa ti tudi tista s tvojega linka ne bo dovolj. 

SODROVC 25.04.2017 18:16
@krisb:

To imam jaz.
Če rabiš s sabo samo cunje za preoblačenje in nekaj za osnovno osebno higieno, potem bi lahko bila ta zate - www.topeak.com/global/en/prod ucts/rear-rack-bags/295-dynap a ck--dx. Za kaj več pa ti tudi tista s tvojega linka ne bo dovolj. 

Tale se rada zlomi. Mislim na nosilec. (izkušnje, ko je kolegu šel nosilec u maloro. na brevetu, ko je pomoč daaaaleč daaaleč) Taka (in podobne), kot je na njegovem linku, se pa še raztrže težko, prej opaziš, pa če je že treba, jo "šoštar" zašije tako, kot je treba. 

krisb 25.04.2017 19:46

Verjamem, da se lahko zlomi, tako kot lahko odpove vsaka stvar. Ampak, če se držiš predpisane obremenitve, ne bi smel biti problem. Uporabljam jo približno 4-5 let in zaenkrat z njo nimam težav.

SODROVC 26.04.2017 11:48

Problematične so vibracije oz. močnejši sunki, ki nastajajo med vožnjo po slabih cestah. So pač manj primerne za naše okolje.

Alzap 26.04.2017 16:21

Tukaj še poglej, ugodno in kvalitetno.

bikepack.pl/en/

presna 26.04.2017 21:37
@SODROVC:
@krisb:

To imam jaz.
Če rabiš s sabo samo cunje za preoblačenje in nekaj za osnovno osebno higieno, potem bi lahko bila ta zate - www.topeak.com/global/en/prod ucts/rear-rack-bags/295-dynap a ck--dx. Za kaj več pa ti tudi tista s tvojega linka ne bo dovolj. 

Tale se rada zlomi. Mislim na nosilec. (izkušnje, ko je kolegu šel nosilec u maloro. na brevetu, ko je pomoč daaaaleč daaaleč) Taka (in podobne), kot je na njegovem linku, se pa še raztrže težko, prej opaziš, pa če je že treba, jo "šoštar" zašije tako, kot je treba. 

Taka se je meni zlomila že na drugo vožnji. Predpisana količina je 4 kg, imel 2,5 kg. Zdaj imam isto vendar zraven vozim rezervni nosilec. Ta mi drži že kr nekaj turc, vendar strah in slab občutek je prisoten.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI