11. Maraton Alpe Scott

Domov > Forum > 11. Maraton Alpe Scott

11. Maraton Alpe Scott

SORTIRAJ PO:
bingo 22.05.2017 00:30

2. julija vas vabimo na 11. kolesarski Maraton Alpe Scott, za mnoge najlepši kolesarski maraton v Sloveniji. Trasa maratona bo udeležence vodila okoli slikovitih Kamniško – Savinjskih Alpe čez tri alpske prelaze s startom in ciljem v Kamniku.
Traso si lahko ogledate na povezavi: maraton-alpe.si/alpe_proga1-
Prijava na maraton: maraton-alpe.si/alpe_prijava
Razpis: maraton-alpe.si/alpe_razpis-
Če se imate namen udeležiti treh najbolj priljubljenih kolesarskih prireditev v Sloveniji - Maratona Franja BTC City, Maratona Alpe Scott in Juriša na Vršič, vas vabimo, da se z enkratno prijavo prijavite na vse tri prireditve in sodelujete v skupnem točkovanju za Pokal Schneekoppe. 
Prijava: www.franja.org/prijava-na-maraton_2017.html
Razpis za pokal Schneekoppe:
maraton-alpe.si/
alpe_pokal-schneekoppe
Naj bo tudi za vas 11. Maraton Alpe Scott praznik na kolesu.

Kolesarski pozdrav!
Kolesarsko društvo Alpe Kamnik

robi9 23.05.2017 13:19

A Maraton Alpe ne bo štel za pokal SLO? V prijavah ni pravih kategorij in sploh v razpisu ni nič omenjeno (kaj šele posebni  boksi, štartnina,... Franja in Argonavtski marato so to uredili)

happy 01.06.2017 12:31

Bi v soboto 3.6. dopoldan šel kdo odpeljat traso Maratona Alpe? Ali pa če kdo morda pozna kakšno skupino ki gre in bi se ji lahko pridružil?

Du5aN 01.06.2017 22:15
@happy:

Bi v soboto 3.6. dopoldan šel kdo odpeljat traso Maratona Alpe? Ali pa če kdo morda pozna kakšno skupino ki gre in bi se ji lahko pridružil?


Kakšen tempo imaš predviden in kdaj zjutraj bi štartal?

gijoto 02.06.2017 09:45

Jaz sem bolj za drugi teden v soboto če bo kak kandidat no ja če ne boste vsi šli na Franjo

tempo cca 5-6 ur s kakšno pavzo vmes

happy 02.06.2017 13:33
@Du5aN:
@happy:

Bi v soboto 3.6. dopoldan šel kdo odpeljat traso Maratona Alpe? Ali pa če kdo morda pozna kakšno skupino ki gre in bi se ji lahko pridružil?


Kakšen tempo imaš predviden in kdaj zjutraj bi štartal?

Približno 5ur + postanki na vrhu klancev. Štartal bi okoli 8ih zjutraj.

gijoto 05.06.2017 18:27

Kakšen kandidat ta vikend

kovit 06.06.2017 07:35
@gijoto:

Kakšen kandidat ta vikend

Sobota ob 7 v Kamniku?

happy 16.06.2017 12:08

Kakšen interesent za nedeljo? 
A letos ni organiziranih tur po trasi maratona, kakor je bilo v prejšnjih letih?

gijoto 16.06.2017 15:26

Ojla

Mogoče sem jaz kandidat kdaj in kje bi se štartalo ker sem iz Lj se lahko priključim v Cerkljah

in kakšen bo tempo cca

 

 

happy 16.06.2017 19:51
@gijoto:

Ojla

Mogoče sem jaz kandidat kdaj in kje bi se štartalo ker sem iz Lj se lahko priključim v Cerkljah

in kakšen bo tempo cca

 

 

Štart okoli 8h iz Kamnika. V Cerkljah bi bil okoli 8:30. Tempo za okoli 4,5-5h + pavze.

gijoto 16.06.2017 21:53
zapečateno@happy:
@gijoto:

Ojla

Mogoče sem jaz kandidat kdaj in kje bi se štartalo ker sem iz Lj se lahko priključim v Cerkljah

in kakšen bo tempo cca

 

 

Štart okoli 8h iz Kamnika. V Cerkljah bi bil okoli 8:30. Tempo za okoli 4,5-5h + pavze.

superca men je ok jutri do večera potrdim 100% da ne bo slučajno kaj prišlo vmes načeloma pa velja

vreme bo super tako da bo prijetna vožnja prejšnjo nedeljo je bila tudi fantastika edino na pavliča je bilo mal vroče

 

 

copi 17.06.2017 12:54
Poziv organizatorju Maratona Alpe naj se izjasni ali lahko na njihovem maratonu tekmujejo tudi kolesarji,ki imajo prepoved nastopanja na uci amaterskih dirkah zaradi kršenja protidopinških pravil.
Gre se za to,da ne bo kasneje spet polno hude krvi na ta račun kot se je to zgodilo na Maratonu Franja.
bajsikl 17.06.2017 16:23
Ta pocasni startamo ob 6ih, da potem ta hitre za po Savinjski uporabimo :-D
bingo 19.06.2017 22:42

Najlepši kolesarski maraton v Sloveniji? To je Maraton Alpe Scott.Do 23.6 lahko izkoristite prednost pred prijave maraton-alpe.si/alpe_prijava  Naj bo tudi za vas Maraton Alpe praznik na kolesu. Če imate 2.7. rojstni dan vam startnino poklonimo.

Nikita 20.06.2017 10:55
@copi: Poziv organizatorju Maratona Alpe naj se izjasni ali lahko na njihovem maratonu tekmujejo tudi kolesarji,ki imajo prepoved nastopanja na uci amaterskih dirkah zaradi kršenja protidopinških pravil.
Gre se za to,da ne bo kasneje spet polno hude krvi na ta račun kot se je to zgodilo na Maratonu Franja.

Dobra ideja, da si jih na to opozoril!

 

Nobenega kolesarja, kateri je kršil protidopinška pravila ne poznam in nimam osebno nič proti njemu, vendar mora biti po mojem mnenju vseeno uveljavljeno neko splošno pravilo in to je, da pač na tekmovalnem maratonu taki kolesarji ne morejo nastopiti. Pod pravim imenom ne, če se pa prijavi pod drugim, pa je to že itak spet neka kršitev in verjetno ne samo kolesarskega pravilnika?

 

Sicer pa lahko, vsaj tako mislim, organizator enostavno, če ni druge možnosti za STOP takim, objavi, da nekateri kolesarji niso zaželjeni na maratonu. Če še to ne pomaga...?

pasteer 20.06.2017 11:34

Mene pa zanima kje so predvidena parkirišča za avtomobile udeležencev maratona?

nemelk 20.06.2017 13:56

V Kamniku pa res ni težko najti plac za avto - malo se znajdeš pa je!

ken 20.06.2017 17:37
@pasteer:

Mene pa zanima kje so predvidena parkirišča za avtomobile udeležencev maratona?

Pripelješ se..s kolesom..? :)
HP 20.06.2017 20:28

image


@pasteer:

Mene pa zanima kje so predvidena parkirišča za avtomobile udeležencev maratona?

Parkirišča v Kamniku 



drive.google.com/file/d/0B6er P48wkBm9YkRZa19SY2pUZVU/view?u sp=sharing

HP 20.06.2017 20:45

Parkirišča v Kamniku Vol. 2 


image



@pasteer:

Mene pa zanima kje so predvidena parkirišča za avtomobile udeležencev maratona?


drive.google.com/file/d/0B6er P48wkBm9SmhMR01hSkdNYlU/view?u sp=sharing

KAVITATOR+ 21.06.2017 21:27

pa gostilne kjer s esplača:)

Luka-007 21.06.2017 22:01

V soboto 24.6.2017 vas vabimo na skupinsko vožnjo "Pred Alpami okoli Alp", ki bo namenjena še zadnjim pripravam pred maratonom naslednjo nedeljo. Dobimo se ob 9h v centru Kamnika. Vabljeni!nasmeh


uploaded



bajsikl 22.06.2017 22:08
Zdravo,
Mene pa zanima ali je od luče pa do vrha Črnivca, morda kak izvir kjer lahko vodo natočiš, prav tako bi blo fino vedeti proti Pavliču?

Hvala
vambomzepokazu 22.06.2017 22:57
@bajsikl: Zdravo,
Mene pa zanima ali je od luče pa do vrha Črnivca, morda kak izvir kjer lahko vodo natočiš, prav tako bi blo fino vedeti proti Pavliču?

Hvala

Petrol v Gornjem Gradu in pa Petrol v Letušu :) in pa nekej sredi Črnivca ob mislim da avtobusni postaji je nek izvirček.

VILI63 23.06.2017 07:26

Na izhodu iz Gornjega Grada proti Črnivcu je na levi en studenec ( pri mostu).
Do Petrola v Letušu je pa kr' neki dodatnih km. nagubano čelo 

lancearmstrong 23.06.2017 07:50
@VILI63:

Na izhodu iz Gornjega Grada proti Črnivcu je na levi en studenec ( pri mostu).
Do Petrola v Letušu je pa kr' neki dodatnih km. nagubano čelo 

na levi strani je Žegnana voda izvirček....priporočam

ckr.si. 23.06.2017 09:44
@lancearmstrong:
@VILI63:

Na izhodu iz Gornjega Grada proti Črnivcu je na levi en studenec ( pri mostu).
Do Petrola v Letušu je pa kr' neki dodatnih km. nagubano čelo 

na levi strani je Žegnana voda izvirček....priporočam

Za vse, ki se jim ne mudi je to odlična točka za napajanje.smeh

vambomzepokazu 23.06.2017 10:13
@VILI63:

Na izhodu iz Gornjega Grada proti Črnivcu je na levi en studenec ( pri mostu).
Do Petrola v Letušu je pa kr' neki dodatnih km. nagubano čelo 

lol :) Ljubno sem mislil

vambomzepokazu 23.06.2017 10:14
@vambomzepokazu:
@bajsikl: Zdravo,
Mene pa zanima ali je od luče pa do vrha Črnivca, morda kak izvir kjer lahko vodo natočiš, prav tako bi blo fino vedeti proti Pavliču?

Hvala

Petrol v Gornjem Gradu in pa Petrol v Letušu :) in pa nekej sredi Črnivca ob mislim da avtobusni postaji je nek izvirček.

Popravek......črtaj Letuš in upoštevaj Ljubno kaže jezik

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI