12. VZPON NA TRI KRALJE 27.8.2017

Domov > Forum > 12. VZPON NA TRI KRALJE 27.8.2017

12. VZPON NA TRI KRALJE 27.8.2017

SORTIRAJ PO:
Pirjek 14.07.2017 10:50

Vabljeni na 12. VZPON NA TRI KRALJE, ki bo 27.8.2017 izpred tovarne Impol v Slovenski Bistrici ob 10.00 uri! Podrobnosti sledijo v kratkem, zato si le rezervirajte to nedeljo za obisk Pohorja in lepe narave.

 

Tako je bilo lani...

www.youtube.com/watch?v=-WP9c F2eHqk

uploaded




 

Mirko 17.08.2017 13:34

VSE PODROBNOSTI (RAZPIS, PRIJAVE,...) najdete na tej povezavi: http: //www.sd-tinje.com/


image



image




image


Vabljeni!

LP Organizacijski odbor 12. VZPOn NA TRI KRALJE 2017

Mirko 17.08.2017 13:49

CENEJŠE PREDPRIJAVE do 20.08.2017‼️
KOLESARJI:

- OPCIJA 1: CENA 5,00 € 
LASTNIKI VELJAVNE OLIMPIJSKE KARTICE: 4,00 EUR
OTROCI: 4,00 EUR
Osvežilni napitki in hrana na postojankah, merjenje časa, prevoz prtljage na cilj, zdravniško oskrbo.

- OPCIJA 2: CENA 7,00 €
LASTNIKI VELJAVNE OLIMPIJSKE KARTICE: 6,00 EUR
OTROCI: 6,00 EUR
Topel obrok na cilju, osvežilni napitki in hrana na postojankah, merjenje časa, prevoz prtljage na cilj, zdravniško oskrbo.

- OPCIJA 3: CENA 17,00 € 
LASTNIKI VELJAVNE OLIMPIJSKE KARTICE: 14,00 EUR
OTROCI: 14,00 EUR
Spominska majica, topel obrok na cilju, osvežilni napitki in hrana na postojankah, merjenje časa, prevoz prtljage na cilj, zdravniško oskrbo.

Prijavite se lahko:
- Preko spletne prijave: www.sd-tinje.com/
cgi-bin/stran.pl?id=18 &izris=pisiHTML&st_strani=8 &templ=1 &jezik=slo
- V hotelu Jakec na Treh Kraljih;
- V gostilni Planinski Orglec na Velikem Tinju.

Mirko 18.08.2017 09:22

CENEJŠE PREDPRIJAVE do nedelje 20.08.2017

Mirko 20.08.2017 19:56

image

Milk- 27.08.2017 17:46

Letošnja tekma mi ne bo ostala v lepem spominu, čeprav je bila na splošno dobro organizirana. Le s podelitvijo so nekoliko preveč zavlačevali. Glede na to, da gre za tekmovalce iz tistega konca in da je eden reden udeleženec tekem, bi organizatorji morali zaznati, da z rezultati nekaj ne štima. Seveda pa bi človek pričakoval od tekmovalca, ki premore vsaj nekaj poštenosti, da sam prijavi napako, tudi če je njemu v korist. Že takoj se mi je zdelo nekoliko čudno, ko sem ugotovil, da sem kljub zelo dobri vožnji v svoji kategoriji šele tretji. Še bolj čudno se mi je zdelo, ko sem ugotovil, da teh dveh tekmovalcev, ki sta bila uvrščena pred mano, sploh ne poznam. Ljudje so govorili, da so videli nekaj tekmovalcev, ki so goljufali, zato sem bil že pred podelitvijo prepričan, da sta tudi ta dva med njimi. Ta sum se je še podkrepil na sami podelitvi, ker prvo uvrščenega sploh ni bilo na podelitev, drugi pa je prišel na oder in prevzel pokal, toda ni mi niti čestital in na odru se je kar obračal proč. Doma sem preveril njune vožnje iz preteklih let in drugih tekem in se prepričal, da so bili moji sumi povsem upravičeni in lahko rečem samo to, da sta oba tekmovalca, še posebno pa drugi velika "gnoja", vsaj kar se karakterja in poštenosti tiče. Za prvega ( Rado Bogša) sem ugotovil, da je v enem letu naredil rezultatski napredek za ginesovo knjigo rekordov, saj je imel lani in predlani čase 1:26', letos pa je vozil 45', torej 41' hitreje! Na podelitvi ga ni bilo, lahko bi pa pred odhodom povedal, da njegov čas ni pravilen, razen če je zavestno goljufal. Drugo uvščeni (Iztok Robič) je še hujši primer. Res je nekoliko boljši, kot jaz, toda ni letnik 1957, kot so ga razvrsitli, ampak je letnik 1967!, torej deset let mlajši. To ga ni nič oviralo, da nebi prišel na oder in mirno prevzel nezaslužen pokal, le v oči mi ni upal pogledati! To pa je skrajni primer nepoštenosti!

Upam, da bodo organizatorji neslednje leto bolj pazljivi, pa tudi jaz bom vedel, da če bo kdo od teh dveh spet pred mano, da se lahko pritožim. Letos se nisem, ker jih nisem poznal in nisem imel dokaza, da sta goljufala.

gorann316998 27.08.2017 17:50

pridi drugic na Skok na Lisco pa pozabi na goljufivce

LoTa 27.08.2017 19:17

Dej se pa vid, zakva je bo tok reklame. Dobr , da nism prjeu!

PlaviPavo 27.08.2017 20:28
@Milk-:

Letošnja tekma mi ne bo ostala v lepem spominu, čeprav je bila na splošno dobro organizirana. Le s podelitvijo so nekoliko preveč zavlačevali. Glede na to, da gre za tekmovalce iz tistega konca in da je eden reden udeleženec tekem, bi organizatorji morali zaznati, da z rezultati nekaj ne štima. Seveda pa bi človek pričakoval od tekmovalca, ki premore vsaj nekaj poštenosti, da sam prijavi napako, tudi če je njemu v korist. Že takoj se mi je zdelo nekoliko čudno, ko sem ugotovil, da sem kljub zelo dobri vožnji v svoji kategoriji šele tretji. Še bolj čudno se mi je zdelo, ko sem ugotovil, da teh dveh tekmovalcev, ki sta bila uvrščena pred mano, sploh ne poznam. Ljudje so govorili, da so videli nekaj tekmovalcev, ki so goljufali, zato sem bil že pred podelitvijo prepričan, da sta tudi ta dva med njimi. Ta sum se je še podkrepil na sami podelitvi, ker prvo uvrščenega sploh ni bilo na podelitev, drugi pa je prišel na oder in prevzel pokal, toda ni mi niti čestital in na odru se je kar obračal proč. Doma sem preveril njune vožnje iz preteklih let in drugih tekem in se prepričal, da so bili moji sumi povsem upravičeni in lahko rečem samo to, da sta oba tekmovalca, še posebno pa drugi velika "gnoja", vsaj kar se karakterja in poštenosti tiče. Za prvega ( Rado Bogša) sem ugotovil, da je v enem letu naredil rezultatski napredek za ginesovo knjigo rekordov, saj je imel lani in predlani čase 1:26', letos pa je vozil 45', torej 41' hitreje! Na podelitvi ga ni bilo, lahko bi pa pred odhodom povedal, da njegov čas ni pravilen, razen če je zavestno goljufal. Drugo uvščeni (Iztok Robič) je še hujši primer. Res je nekoliko boljši, kot jaz, toda ni letnik 1957, kot so ga razvrsitli, ampak je letnik 1967!, torej deset let mlajši. To ga ni nič oviralo, da nebi prišel na oder in mirno prevzel nezaslužen pokal, le v oči mi ni upal pogledati! To pa je skrajni primer nepoštenosti!

Upam, da bodo organizatorji neslednje leto bolj pazljivi, pa tudi jaz bom vedel, da če bo kdo od teh dveh spet pred mano, da se lahko pritožim. Letos se nisem, ker jih nisem poznal in nisem imel dokaza, da sta goljufala.

Onadva sta seveda poden. Zelo mi je všeč tvoja reakcija Milk-.  Ob podobnih situacijah oškodovani večinoma tu na forumu kar nekaj glumijo v slogu, saj oni vejo kdo so; organizatorji bi morali to pa to; kako jih ni sram; naj jih v klubu naučijo, kaznujejo; in podoben bla, bla, bla.... Milk- pa jasno in glasno brez okolišenja pove, kdo je bil in kaj je naredil. Bravo! V tej brezjajčni, sprenevedajoči družbi je to odlična poteza. Čestitke!

Milk- 27.08.2017 20:51

Na Facebooku sem našel sliko Radota Bogše in mi je bilo takoj jasno, zakaj ni prišel na podelitev!

Pinocio 27.08.2017 21:13
@Milk-:

Na Facebooku sem našel sliko Radota Bogše in mi je bilo takoj jasno, zakaj ni prišel na podelitev!

Zdaj ne bom rekel,eden s tem imenom je mislim,če se ne motim v ekipi TONDACH...če je to ta,bi ga morali brcnit v tazadnjo in adijo iz kluba.

Milk-...sicer pa vsaka čast za razkritje svinjarije.kul

Milk- 27.08.2017 21:24

Ja, prvi je iz KK Tondach, drugi pa iz kluba Bike EK Haloze.

Pri obeh nobeno izgovarjanje, da nista vedela ali da je do tega prišlo po pomoti ne pride upoštev. Prvi je s čipom zapeljal čez preprogo na cilju, čeprav očitno ni štartal z nami in prepeljal cele trase in ni šel mimo nje ali vsaj opozoril organizatorje, da njegov čas ni realen, drugi pa je ob objavi rezultatov videl, da so mu pripisali napačno letnico rojstva in ga razvrstili v kategorijo nad 60 let, čeprav je star 50 let, pa je bil tiho in prišel po pokal.

 

Verjetno bom šel drugo leto raje na Lisco. Tam je zmagal moj kolega, ki je precej dober in bi imel kar dobro konkurenco, čeprav je bil približno 3' počasnejši, kot je moj čas izpred nekaj let, toda na to se ni za zanašati.

dego 28.08.2017 04:42
Pri tej kategoriji je prišlo do napake. Žal mi je, da se mora obračunavati preko forumov in ne na sami tekmi v času pritožb na rezultate. Takrat ni bilo pripomb, sami organizatorji pa tudi ne moremo poznati imensko vseh tekmovalcev in kam kdor spada. Iztok Robič je takoj vrnil pokal, saj je ugotovil, da ni uvrščen v pravo kategorijo. Zaradi tega smo objavili le neuradne rezultate, v uradnih bodo te napake popravljene
ari.berni 28.08.2017 06:25

No pa bo užaljenec prišel do zmage. Jej, jej Milki!

Mirko 28.08.2017 07:55

Kot je @dego napisal. IZTOK ROBIČ se je javil in nas opozoril na napako pri letnici rojstva. Zato prosim da se ne blati javno njihovih imen. Če je bilo pa čez organizacijo tekme kaj narobe pa se lahko brez zadržkov pove in bomo v bodoče napake poskušali odpravit. Rezultati so neuradni, po nekaj popravkih bodo danes objavljeni uradni rezultati. LP Koštruni

Milk- 28.08.2017 08:33

Ne mi nakladat. Če je ugotovil napako, bi na to opozoril pred podelitvijo, ne pa potem, ko je razkrinkan na forumu. Dobro je vedel, da ne spada v našo kategorijo, pa je vseeno prišel na oder in prevzel pokal!

Jaz pred podelitvijo nisem vedel, da je v resnici letnik 67 in ker ga ne poznam, se nisem mogel pritožiti. On pa je to vedel. Sedaj, ko so pokali razdeljeni, popravki ne pomagajo kaj dosti. Tu ne gre za užaljenost, tudi ne za pokale, naj si jih nekam vtaknejo, tu gre za poštenost in ferplay!

Zanima me, kakšno razlago imate pa za Radota Bogšo, do kake napake je prišlo pri njemu?!

Glede na to, da je bilo iz besed napovedovalca na podelitvi razumeti, kot da ga poznate, kar je precej verjetno, saj je redni udeleženec teh tekem, težko verjamem, da nihče ni vedel ali vsaj posumil, da z njegovim rezultatom nekaj ni v redu. Zanima me, če boste pri uradnih rezultatih tudi to popravili ali bo še vedno ostal na prvem mestu in boste tako legalizirali goljufanje.

Jefferson Airplane 28.08.2017 09:11

Milk, vsaj glede na zapisano, imaš popolnima prav. Sam sem že doživel nekaj podobnega in res ne gre ne za užaljenost, ne za plastični pokal (kjer se nam potem nabira prah), ampak za to, da je tako ravnanje preprosto krivično.

 

Da se stvari odvijajo po pravilih, ni in ne more biti stvar tekmovalca - češ, če je kaj narobe, se pa pritoži. Organizator je dolžan zagotoviti spoštovanje pravil. Tu ni dvoma. Napake se seveda dogajajo. A nisem opazil, da bi organizator naredil tisto, kar je v primeru take napake pač osnovna civilizacijska norma: da bi se javno opravičil. Verjamem, da Milk - poleg popravka v uradniverziji rezultatov - ne potrebuje nič drugega kot to.

kolesko 28.08.2017 10:35

Milk-, napaka je bila opozorjena, kaj je s teboj narobe? Imaš kakšne otroške travme morda? Kakšne nerešene probleme z ženo? Spravljaj tvoje frustracije drugje, ne sramoti se javno, bedak.

@Milk-:

Ne mi nakladat. Če je ugotovil napako, bi na to opozoril pred podelitvijo, ne pa potem, ko je razkrinkan na forumu. Dobro je vedel, da ne spada v našo kategorijo, pa je vseeno prišel na oder in prevzel pokal!

Jaz pred podelitvijo nisem vedel, da je v resnici letnik 67 in ker ga ne poznam, se nisem mogel pritožiti. On pa je to vedel. Sedaj, ko so pokali razdeljeni, popravki ne pomagajo kaj dosti. Tu ne gre za užaljenost, tudi ne za pokale, naj si jih nekam vtaknejo, tu gre za poštenost in ferplay!

Zanima me, kakšno razlago imate pa za Radota Bogšo, do kake napake je prišlo pri njemu?!

Glede na to, da je bilo iz besed napovedovalca na podelitvi razumeti, kot da ga poznate, kar je precej verjetno, saj je redni udeleženec teh tekem, težko verjamem, da nihče ni vedel ali vsaj posumil, da z njegovim rezultatom nekaj ni v redu. Zanima me, če boste pri uradnih rezultatih tudi to popravili ali bo še vedno ostal na prvem mestu in boste tako legalizirali goljufanje.

 

LoTa 28.08.2017 10:43

Bravo Milk, ampak tukaj se vidi, da nekateri še kar zagovarjajo goljufanje in lumparijo!

TomasR 28.08.2017 10:57

Milk prav je , da si povedal - ni izgovorov in pa ne oziraj se na za(ostale) , ki omenjajo travme itd.

Spider23 28.08.2017 11:08

Sami zakompleksanci, ki se dokazujejo na vaških maratonih in še to na goljufiv način. A je biu Kopše tudi? 

kolesko 28.08.2017 11:08

Vidim, da ta forum v 6 letih ni nič napredoval, še vedno pametni kavč-amaterji (če bi se lahko sploh imenovali amaterji), ki komentirajo nekaj, kar sploh ne vedo.
Napaka je bila opozorjena TAKOJ po podelitvi, žal ali pa na srečo, niso vsi takšni, ki imajo nagledanega vsakega 'tekmovalca' in celo familijo do 5. kolena in jih stalkajo po Stravi, FB, instagramu in bogve kje še. Če med malico slišiš klicanje imena se oglasiš ali ne? Ne poznaš vseh sotekmovalcev, saj kako bi jih, saj greš samo na dva vzpona, en nobody kot je Milk pa ti je znan manj kot lokalni delavec na sončni upravi. Oziroma kot kak gnoj, kot sam imenuje druge.

Milk- 28.08.2017 12:10
@kolesko:

Vidim, da ta forum v 6 letih ni nič napredoval, še vedno pametni kavč-amaterji (če bi se lahko sploh imenovali amaterji), ki komentirajo nekaj, kar sploh ne vedo.
Napaka je bila opozorjena TAKOJ po podelitvi, žal ali pa na srečo, niso vsi takšni, ki imajo nagledanega vsakega 'tekmovalca' in celo familijo do 5. kolena in jih stalkajo po Stravi, FB, instagramu in bogve kje še. Če med malico slišiš klicanje imena se oglasiš ali ne? Ne poznaš vseh sotekmovalcev, saj kako bi jih, saj greš samo na dva vzpona, en nobody kot je Milk pa ti je znan manj kot lokalni delavec na sončni upravi. Oziroma kot kak gnoj, kot sam imenuje druge.

Ne vem kdo si ti kolesko, ki hočeš očrniti mene, ki zagovarjam poštenost in ne bom te žalil, kot ti mene. Ne vem, kaj pomeni takoj po podelitvi, toda pokali so bili že podeljeni in jaz sem odšel preden se je to zgodilo, pa sem se še nekaj časa po podelitvi zadržal na prizorišču. Jaz hodim skoraj na vse pokalne vzpone in sem bil pokalni prvak in podprvak v vzponih v svoji kategoriji in dvakrat državni podprvak, tako da nisem nepoznan. Tudi Iztok Robič, ki ima licenco in se je udeležil že nekaj pokalnih tekem, najbrž ve, v katero kategorijo spada in kdo so njegovi sotekmovalci. Tudi če je res vrnil pokal, je to storil mnogo prepozno in za njegovo rvnanje ni opravičila.

oschti 28.08.2017 12:11
@kolesko:

Vidim, da ta forum v 6 letih ni nič napredoval, še vedno pametni kavč-amaterji (če bi se lahko sploh imenovali amaterji), ki komentirajo nekaj, kar sploh ne vedo.
Napaka je bila opozorjena TAKOJ po podelitvi, žal ali pa na srečo, niso vsi takšni, ki imajo nagledanega vsakega 'tekmovalca' in celo familijo do 5. kolena in jih stalkajo po Stravi, FB, instagramu in bogve kje še. Če med malico slišiš klicanje imena se oglasiš ali ne? Ne poznaš vseh sotekmovalcev, saj kako bi jih, saj greš samo na dva vzpona, en nobody kot je Milk pa ti je znan manj kot lokalni delavec na sončni upravi. Oziroma kot kak gnoj, kot sam imenuje druge.

Napišeš, da forum ni napredoval v smislu slabih komentarjev in foušije, nevoščljivosti, pljuvanja...nadalje pa ves tekst ravno v tej smeri...hehe  smeh

ckr.si. 28.08.2017 12:34

Milki boy ne ga srati in zganjati tak halo! Pred leti sva vozila vzpon na Golte, kjer jaz za razliko od tebe, ki imaš vse v malem prstu nisem imel pojma s kom tekmujem. Ob podelitvi sem slišal čase, ki ste jih prvi trije dosegli in takoj ugotovil, da sem pomotoma ostal na klopi ob pirčku. Takoj, ko sem problemček omenil organizatorju so razglasitev ponovili. Dosegel sem drugo mesto, takoj za teboj in tebi sploh ni bilo težko ponovno na stopničke.smeh
Kolesar, ki je bil pomotoma razglašen za drugega ali tretjega, se ne spominjam, me je prosil, če lahko obdrži odličje. Seveda ga je dobil!!kul

Lopata 28.08.2017 12:34

Organizator je na pobudo tekmovalca odkril napako, jo saniral oz. jo bo ter se za nevšečnosti tudi opravičil. Pošteno z njegove strani. 

Tekmovalec (Milk-) je na napako opozoril sicer izven uradnega termina za najavo pritožb, vendar takoj ko jo je odkril. Vse lepo in prav.

Moti me odziv tistih, ki se takoj spravite na organizatorja. Organizator ne ve in ne more vedeti vsega, niti imeti vseh vedno na očeh. Je preprosto nerealno za pričakovati in vsak, ki je bil kadarkoli zraven pri organizaciji podobnih tekem to ve. Večina pozablja, da je aktivna vloga tekmovalcev in udeležencev tudi, da organizatorja opozorijo na morebitne nepravilnosti, ne pa zgolj post festum pljuvanje in izlivanje žolča. 

Pravo obsodbo si tako zaslužita tekmovalca. Moralno nesprejemljivo je obnašanje (prihod na štenge), ko ti je če ne drugega sumljivo/čudno, kako si lahko tam kjer si. Najbrž ni tako težko preveriti pri časomerilcih in organizatorjih, če je stvar res taka kot je.

Ampak pohlep je prasica in želja po dokazovanju tudi... Zato zakaj ne bi užival 5min slave na štengah in pokala v vitrini? Tiste nepomembnosti glede kategorij, če si bil 1. ali pa dejansko 10. pa bodo slej ko prej pozabljene... Samo da bo žena ponosna in sosed poln zavisti. 

kolesko 28.08.2017 12:38
@Milk-:
@kolesko:

Vidim, da ta forum v 6 letih ni nič napredoval, še vedno pametni kavč-amaterji (če bi se lahko sploh imenovali amaterji), ki komentirajo nekaj, kar sploh ne vedo.
Napaka je bila opozorjena TAKOJ po podelitvi, žal ali pa na srečo, niso vsi takšni, ki imajo nagledanega vsakega 'tekmovalca' in celo familijo do 5. kolena in jih stalkajo po Stravi, FB, instagramu in bogve kje še. Če med malico slišiš klicanje imena se oglasiš ali ne? Ne poznaš vseh sotekmovalcev, saj kako bi jih, saj greš samo na dva vzpona, en nobody kot je Milk pa ti je znan manj kot lokalni delavec na sončni upravi. Oziroma kot kak gnoj, kot sam imenuje druge.

Ne vem kdo si ti kolesko, ki hočeš očrniti mene, ki zagovarjam poštenost in ne bom te žalil, kot ti mene. Ne vem, kaj pomeni takoj po podelitvi, toda pokali so bili že podeljeni in jaz sem odšel preden se je to zgodilo, pa sem se še nekaj časa po podelitvi zadržal na prizorišču. Jaz hodim skoraj na vse pokalne vzpone in sem bil pokalni prvak in podprvak v vzponih v svoji kategoriji in dvakrat državni podprvak, tako da nisem nepoznan. Tudi Iztok Robič, ki ima licenco in se je udeležil že nekaj pokalnih tekem, najbrž ve, v katero kategorijo spada in kdo so njegovi sotekmovalci. Tudi če je res vrnil pokal, je to storil mnogo prepozno in za njegovo rvnanje ni opravičila.

Ti si tisti, ki hočeš očrniti druge, ker imaš očitno ene komplekse za rešit, tako znašanje in tvoje žaljivke povedo vse o tebi. Torej sem te točno zadel s tistim opisom 'amaterja'. Že nekaj tekem? Ja res, kdaj pa? Katero v zadnjih 3 letih? Drugače pa prvič slišim zate, pa sem dokaj redno na dirkah za PSLO. Nič tudi, če je res, je res, lepa stvar dejstev je, da lahko ti verjameš ali neverjame v njih kolikor hočeš, še vedno ostane dejstvo. Drugače pa se je že dokazal v močnejših kategorijah, ne vem zakaj bi se moral dokazovati pri konkurenci upokojencev.

lone_rider 28.08.2017 12:55

Dobro, ta ta drugi je hitro ugotovil, da nekaj ne štima in to še na prireditvi organizatorju povedal. Če je med malico slišal, da ga kličejo naj pride na oder, je pač šel, verjetno res ni vedel za katero kategorijo v tistem pozivu vabijo na oder. Vsega je morda kriva nečitljivo napisana letnica na prijavnici ali pa tipkarska napaka pri vnosu v računalnik. Bolj zanimivo pa je dogajanje povezano s ta prvim, so tam pozabili v računalnik napisati 1-nico pred rezultat? Tudi to, da ga ni bilo na podelitvi je zanimivo, če že ostali gredo prej domov, zmagovalec ponavadi počaka na razglasitev. Organizator je izjavil, da sicer popravlja rezultate, nekega opravičila pa vsaj na tem forumu nisem zasledil.

ckr.si. 28.08.2017 13:08
@lone_rider:

Dobro, ta ta drugi je hitro ugotovil, da nekaj ne štima in to še na prireditvi organizatorju povedal. Če je med malico slišal, da ga kličejo naj pride na oder, je pač šel, verjetno res ni vedel za katero kategorijo v tistem pozivu vabijo na oder. Vsega je morda kriva nečitljivo napisana letnica na prijavnici ali pa tipkarska napaka pri vnosu v računalnik. Bolj zanimivo pa je dogajanje povezano s ta prvim, so tam pozabili v računalnik napisati 1-nico pred rezultat? Tudi to, da ga ni bilo na podelitvi je zanimivo, če že ostali gredo prej domov, zmagovalec ponavadi počaka na razglasitev. Organizator je izjavil, da sicer popravlja rezultate, nekega opravičila pa vsaj na tem forumu nisem zasledil.

Letnico rojstva sem nekoč pozabil vpisati na Tuševem vzponu na Celjsko kočo.presenečen Seveda me ni bilo v neuradnih rezultatih. Po urgenci pa sem bil na stopničkah.mežik
Da sem zmagal kategorijo na Franji sem izvedel uro in pol po objavi neuradnih rezultatov. Neuradno sem bil tako slab, da se mi še pivčkati ni dalo tam v BTC-ju.
Pokal sem na poziv gospoda Penka prevzel v ponedeljek na Slomškovi.
Premagovali so me že tudi popolni anonimneži, ki jim je zelo verjetno samo tisti dan šlo odlično od nog. In kaj potem?!smeh

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI