THULE - prtljažnik za kljuko - servis

Domov > Forum > THULE - prtljažnik za kljuko - servis

THULE - prtljažnik za kljuko - servis

SORTIRAJ PO:
micco112233 08.08.2017 12:52

Pozdravljeni

 

Zanima me, če kdo pozna ali ve, če obstaja pooblaščen servis za Thule prtljažnike. Imam prtljažnik za na kljuko in se mi je po 3. mesecih uporabe (samo 2x) pokvaril sistem za vpetje na kljuko. Problem je, ko prtljažnik snamem, se mi eden od štirih zob noče razpreti in imam potem zaje...ancije s ponovno namestitvijo na kljuko. Odtrgala se je nekakšma gumica, ki zob drži razprt. Na spletni strani Thule obstajajo rezervni deli za prtljažnik, ampak to so bolj plastični rezervni deli, medtem ko o sistemu vpenjanja pa ni ne duha ne sluha. Če je kdo imel podobne težave, bi bil hvaležen za vsako informacijo.  

Hercio 08.08.2017 13:44

A pri FUXu si poskusil?

nemelk 08.08.2017 13:55

Fux-a ni več. Imaš garancijo 5 let na izdelek - pojdi reklamirat v poslovalnico/trgovino kjer si kupil. Če si nabavil iz tujine poizkusi uveljaviti garancijo preko katerega izmed SLO prodajalcev - mogoče Extreme Vital (Ljubljana/Loka..) .. Kakor vem, se pri sistemu za vpetje ne da nič menjati - zamenjaš oz dobiš cel nov prtljažnik oz. nosilec za na kljuko..

micco112233 08.08.2017 14:24
@nemelk:

Fux-a ni več. Imaš garancijo 5 let na izdelek - pojdi reklamirat v poslovalnico/trgovino kjer si kupil. Če si nabavil iz tujine poizkusi uveljaviti garancijo preko katerega izmed SLO prodajalcev - mogoče Extreme Vital (Ljubljana/Loka..) .. Kakor vem, se pri sistemu za vpetje ne da nič menjati - zamenjaš oz dobiš cel nov prtljažnik oz. nosilec za na kljuko..

Ja FUX-a ni več. Upam da bodo imeli v trgovini kjer sem kupil, posluh za garancijo. Hvala za podatke!!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI