Suunto Ambit 3 peak

Domov > Forum > Suunto Ambit 3 peak

Suunto Ambit 3 peak

SORTIRAJ PO:
BUHO 21.08.2017 10:44

Pozdravljeni,
morda kdo ve ali Suunto ambit3 peak z senzorjem kadence in hitrosti omogoča spremljanje naklona klanca.

kamencek 21.08.2017 10:49
one too many 21.08.2017 20:55

Če to omogoča senzor, ne vem. Sam imam samo uro in srčni pas.

Peivzeto ura tega ne omogoča, lahko pa si namestiš aplikacijo za izračun naklona iz hitrosti in hitrosti vzpenjanja.

Link:

www.movescount.com/apps

Sam uporabljam "Hill Grade Live" in ima kar precej šuma. Po kodi sodeč, je po mojem najboljša ta:

www.movescount.com/apps/app10 442562-Grade

Rahel 22.08.2017 12:32

Zdravo.
Jaz sem g. Rahel zasebni kreditni posojilodajalec, ki daje življenjsko priložnost posojila posameznikom, podjetjem, zavarovalnicam itd. Ali ste v kakršnih koli finančnih težavah ali potrebujete posojilo za vlaganje ali potrebujete posojilo, da plačate svoje račune, ne da bi več Tukaj smo, da bi vse vaše finančne probleme pretekle. Ponujamo vam vse vrste posojil v kateri koli valuti s stopnjo 2% brez predhodne pristojbine. Želim uporabiti ta odličen medij, da vas obvestim, da smo pripravljeni pomagati pri kakršnem koli posojilu za rešitev tega finančnega problema. Če Da, potem pa se vrnite zdaj preko e-pošte (rahelcohranloan@gmail.com) za več podrobnosti. VSI SO DOBRODOŠLI.

grega12 24.08.2017 11:42

Kva pa ti zdej smetiš teme s to reklamo. Pejt se kam drugam promovirat pa pust, da ljudje na bicikel.com berejo o kolesarstvu ne pa o kreditih...

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI