FLIXBUS

Domov > Forum > FLIXBUS

FLIXBUS

SORTIRAJ PO:
Bolek 15.09.2017 12:37

Dober dan.

 

Zanima me ali je kdo imel že kakšno izkušnjo s potovanjem z avtobusi podjetja flixbus.

 

Zasledil sem, da je možno iti na avtobus tudi s kolesi pa me zanima če je kdo to že v praksi naredil.

 

Za vse informacije se Vam vnaprej zahvaljujem.

 

Lep kolesarski pozdrav iz trenutno oblačne Obale.

Quercus 15.12.2020 11:51

Pokliči omenjeno firmo in jim piši na email za omenjeno rezervacijo.

Kam si pa nameraval iti?

Cvika 15.12.2020 23:15

Poleti imajo na določenih busih zadaj nosilce za kolesa - tudi na spletni strani se da kliknit rezervacijo še za kolo in plačati. So pa le na določenih relacijah in v določenih urah. Sem gledala iz Zadra v Ljubljano - a se je potem zapletlo s korono :(.

SODROVC 16.12.2020 11:01

S kolegom sva šla lani raje z NOMAGO, je bilo ceneje. Je pa res, da sva imela kolesa v kovčkih. Če greš samo v eno stran, je dovolj, če v kolesarski trgovini dobiš kartonsko škatlo, ki jo potem lahko zavržeš (pustiš na zelenem otoku). 

gasilec 16.12.2020 18:58

Potovanje z Flixbusom je super. Na netu sem kupil karto , počakaš in potuješ..imaš wc na busu, udobne sedeže, wifi ter polnilec za telefon. Glede kolesa preveri, so vožnje ko je to možno..

Lp

Quercus 17.12.2020 07:42
@SODROVC

S kolegom sva šla lani raje z NOMAGO, je bilo ceneje. Je pa res, da sva imela kolesa v kovčkih. Če greš samo v eno stran, je dovolj, če v kolesarski trgovini dobiš kartonsko škatlo, ki jo potem lahko zavržeš (pustiš na zelenem otoku). 

To je enoten koncern oziroma združenje, saj je NOMAGO kupil Flixbus, ampak to je že druga tema izven konteksta.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI