Pinarello GAN RS 2018 ali wilier cento 10 NDR 2018

Domov > Forum > Pinarello GAN RS 2018 ali wilier cento 10 NDR 2018

Pinarello GAN RS 2018 ali wilier cento 10 NDR 2018

SORTIRAJ PO:
aikon 01.10.2017 20:19
Kopujem kolo pa zanimajo mnenja. Bi pa prosil da se vzdržite nepotrebnih komentarjev
SlowEddy 01.10.2017 21:01
Verjetno si mislil GAN RS 2018!
Definitivno GAN.
Okvir v vseh specifikacijah veliko boljši.
Lopata 02.10.2017 10:24

Wilier je kolo s endurance geometrijo, GAN RS je pa ima geometrijo preslikano od F10/F8. Wilier je namenjen udobni vožnji oz. vožnji po slabem terenu, upal bi si ga zapeljati tudi na kak utrjen makedam, med tem ko GAN predstavlja čisto tekmovalno kolo. Prav tako je Wilier opremljen z diski, amortizerjem in ima prostor za širše plašče, med tek ko je GAN klasična specialka, dizajnirana za 23mm plašče. 

Torej, ali vzameš oba (najboljša opcija), ali pa primerjaš GAN RS - Wilier Cento10Air oziroma GAN GR-s - Wilier Cento10NDR

ckr.si. 02.10.2017 10:55
@Lopata:

Wilier je kolo s endurance geometrijo, GAN RS je pa ima geometrijo preslikano od F10/F8. Wilier je namenjen udobni vožnji oz. vožnji po slabem terenu, upal bi si ga zapeljati tudi na kak utrjen makedam, med tem ko GAN predstavlja čisto tekmovalno kolo. Prav tako je Wilier opremljen z diski, amortizerjem in ima prostor za širše plašče, med tek ko je GAN klasična specialka, dizajnirana za 23mm plašče. 

Torej, ali vzameš oba (najboljša opcija), ali pa primerjaš GAN RS - Wilier Cento10Air oziroma GAN GR-s - Wilier Cento10NDR

Če drži, da je GAN RS preslikan F10, z širšimi plašči ne bo težav. Jaz vozim 25mm na F10.

aikon 02.10.2017 14:30
Ja za wilierja pravijo da ni endurance ampak kolo z race geometrijo razen da ima zadaj. ( gumjasti blažilnik ki pa naj nebi vplival na vožnjo pri pospeševanju in vožnji nasploh ?????? ) Zato sem pa vprašal za mnenja.. Ker moje mišlenje je da čim ima gibljivi zglob pote ni več to klasika ( ali se pa motim )
Lopata 02.10.2017 15:08

Ni čisto tako. Odločilna je geometrija kolesa, ne pa ali ima blažilnik ali pa ne. Tudi recimo nova F10K ali kaj je že ima zadaj blažilnik, podobno kot ga je imela F8, vendar pa je geometrija še veno podrta. Ta wilier je pa za moje pojme, če pogledaš geometrijo, endurance kolo.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI