Iščemo dostavljavce s kolesom!

Domov > Forum > Iščemo dostavljavce s kolesom!

Iščemo dostavljavce s kolesom!

SORTIRAJ PO:
dostavljvec1 15.11.2017 11:23

Živjo,
ekipa podjetja www.ehrana.si išče večje število dostavljavcev na kolesih 
Kraj dela: Ljubljana center 
Čas dela: po dogovoru (dostava deluje pon.-pet. 11:00-20:00) 
Pogoji: Veselje do kolesarjenja, normalna fizična kondicija, lastno kolo
Tip zaposlitve: zaposlitev za polni delovni čas, skrajšan
delovni čas, preko študentske napotnice 
Plača: Okrog 690€ neto (za polni delovnik)
Vse zainterisirane proism, da pošlejo prošnjo na email: zaposlitev@ehrana.si

Za vsa dodatna vprašanja sem na voljo.

Pinocio 15.11.2017 11:41
@dostavljvec1:

Živjo,

Pogoji: Veselje do kolesarjenja, normalna fizična kondicija, lastno kolo

Plača: Okrog 690€ neto (za polni delovnik)

A strošek vzdrževanja kolesa tudi krijete vi,če ima dostavljalec lastno kolo.neodločen
Pogoj se mi tudi zdi malo smešen..seveda ima vsak,ki bi to sprejel veselje s kolesarjenjem,ampak bolj bi take veselilo,če bi bila plača malo višja.kul

EasyMucy 15.11.2017 12:47

Skoraj škoda, da že imam službo. Po mojem bi vsak, ki je nezaposlen in ima bicikel, z veseljem skočil za tako priložnost. Tudi če nimaš kolesa - solidna klafeta stane 50-100€, pa si lahko prislužiš svoj kruh na mizo. Pozdravljam.

Tecumseh 15.11.2017 13:03
@EasyMucy:

Skoraj škoda, da že imam službo. Po mojem bi vsak, ki je nezaposlen in ima bicikel, z veseljem skočil za tako priložnost. Tudi če nimaš kolesa - solidna klafeta stane 50-100€, pa si lahko prislužiš svoj kruh na mizo. Pozdravljam.

a to ti iz izkušenj al kar tako? Si že kdaj raznašal karkoli na kolesu? v plundri, snegu ...samo v dežju mogoče. Pri minusu? 

Therion 15.11.2017 13:12

To je to dostava-hrane.si/ehrana-live/

Quercus 15.11.2017 13:27

In kakšen je pogoj glede kolesa?
Je zadeva enaka kot pri Pošti, kjer z delom odplačuješ Tomosov moped HipHop?

tepihar 15.11.2017 18:39
@dostavljvec1:

Živjo,
ekipa podjetja www.ehrana.si išče večje število dostavljavcev na kolesih 
Kraj dela: Ljubljana center 
Čas dela: po dogovoru (dostava deluje pon.-pet. 11:00-20:00) 
Pogoji: Veselje do kolesarjenja, normalna fizična kondicija, lastno kolo
Tip zaposlitve: zaposlitev za polni delovni čas, skrajšan
delovni čas, preko študentske napotnice 
Plača: Okrog 690€ neto (za polni delovnik)
Vse zainterisirane proism, da pošlejo prošnjo na email: zapolsitev@ehrana.si

Za vsa dodatna vprašanja sem na voljo.

Res vam zelim velik sreče pri iskanju kadra. 690 eur neto za cel mesec dvoizmenskega dela z vikendi in prazniki. Pa kje vi živite, delodajalci ne morejo najdit kadra v bolje plačanih panogah kjer so tudi urniki bolj človeski in delo bolj normalno vi pa ponosno ponujate 690 eur, res zanimivo, samo so pa recesijski časi mimo pa tudi ljudje so raje doma za tak denar in malo sociale, malo na črno pa mine mesec brez raznih idiotski vezav z izkoriščevalskimi delodajalci. Fantje, če nemorete ponuditi boljše plače za tak low šiht je bolje, da zaprete in se ne mučite vi in uni revži k bi mogoče celo pristali na tako mizerno plačilo.

Nič slabega nisem hotel samo me pa take zadeve pogrejejo.

Žal so pa ljudje preglupi zato pa je tako kot je ampak upam, da se časi izboljsujejo in bodo delodajalci imeli še večje težave z iskanjem kadra vsaj dokler ga ne bodo voljni plačati več, kot do sedaj.
peciklist 15.11.2017 18:55
hahahahhha 690€
Nejc1986 15.11.2017 19:43
Raje biti doma in vleči socialo je kot kaže bolje, kot delati za 690eur.

Tipičen odraz današnjega časa.

Ne me narobe razumeti; ja,ok,v vsakem vremenu (vsaj predvidevamo), ampak,hej... Kaj pa so pogoji? Ne rabis šole, izpita za avto, izkušenj... Ni nočnih , vikendov, ni šefa ki ti fizično gleda pod prste,ni težkega fizičnega dela...

Ja,700eur je malo za današnje čase.

Ampak poglejte malo okoli sebe koliko ljudi opravlja službe, ki zahtevajo izobrazbo,izpit (tudi c kat),izkušnje, tudi za manj kot ta denar.

Seveda, ljudje v hotelu mama ne bodo sli v to, verjetno tudi nihče ne bo zamenjal zdajsnjega sihta za to (kdo pa v teh časih menjava službo razen če gre na poznan teritorij).

Ampak,mulc star 20let ki mu ni težko se gibati in mu ni težko delati z ljudmi tistih par minut... Ne vidim zakaj bi ne sel v to.

Tako, da... Iskreno upam da folk še ni tok razvajen in da bodo našli ljudi, ki bodo z veseljem to počeli.

In da ne bo to hkrati maček v zaključil v obliki kasnejsega izkoriščanja (ampak ta zelja velja za vsa delovna razmerja).

KAVITATOR+ 15.11.2017 19:52

Plača ni tako slaba v primerjavi z večino kjer imaš psihopatske pritiske vsakdan in si uničuješ zdravje z zasloni in mirovanjem

nekaj 100eur manj  od povprečja ,noben ti ne diha za ovratnik, zgoniš se, vidiš svet in letne čase

Za lenuhe pa to gotov ni - samo takih tut noben ne želi 

sixsl 15.11.2017 20:01
@dostavljvec1:

Živjo,
ekipa podjetja www.ehrana.si išče večje število dostavljavcev na kolesih 
Kraj dela: Ljubljana center 
Čas dela: po dogovoru (dostava deluje pon.-pet. 11:00-20:00) 
Pogoji: Veselje do kolesarjenja, normalna fizična kondicija, lastno kolo
Tip zaposlitve: zaposlitev za polni delovni čas, skrajšan
delovni čas, preko študentske napotnice 
Plača: Okrog 690€ neto (za polni delovnik)
Vse zainterisirane proism, da pošlejo prošnjo na email: zapolsitev@ehrana.si

Za vsa dodatna vprašanja sem na voljo.

Kako je pa s plačevanjem prispevkov... Predvidevam, da po sistemu pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Upam, da koga dobite.

peciklist 15.11.2017 20:55
Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.
SHad 15.11.2017 21:16
Ne vem kaj je to tako težko razumeti.
Taka služba se itak vzame kot prehodna, iz tega kariere ne boš naredil.
ckr.si. 15.11.2017 21:20

Plača me spominja na ameriške v gostinstvu. Tam vsi živijo od napitnine, ki pa je pri njih praktično obvezna. Nekaj malega se bo tudi pri nas nabralo glede na brezgotovinsko plačilo.
Predvidevam pa tudi, da jim bodo ponudili nadurno delo po enaki urni postavki. Nezadovoljen delavec je slabo ogledalo firme, ki s tem samo izgublja.
Nekateri se bodo še spomnili: "Kakva plata takva vrata".

Nejc1986 15.11.2017 21:25
Peciklist...

Malo sem se narobe izrazil... ja, se strinjam, bolje je (do)študirati in dobiti dobro placano, perspektivno sluzbo s top delovnimi pogoji in da bo to sluzba, ki jo bo zmogel opravljati tudi "na stara leta".

Letelo je predvsem na vse tiste, ki se doma smilijo sami sebi in ne zelijo poprijeti za nobeno delo, kjer ni use po njihovih zeljah, hkrati pa jokajo da ni nikjer nobenega dela. Taki mi gredo na organ.

Pa saj ni vazno, delodajalec ze ve kaksne ljudi zeli in kaksne ljudi privlaci tak oglas in delo.

Jaz vem, da ce nebi imel izobrazbe, ki jo imam, ce bi bil 10let mlajsi , da bi definitivno vsaj sel na razgovor...

Raje to, kot studentsko delo v gostinstvu ali za tekocim trakom...
pirr 16.11.2017 07:24

Medtem, ko dostavljaš hrano do hišnih vrat, ti pa pajsnejo kolo in si ob mesečno plačo.
Delodajalec se s tem ne obremenjuje, ker ni njegovo kolo.

dostavljvec1 16.11.2017 08:57

Delo poteka tudi pozimi, vendar v primeru pogojev, ko je delavec ogrožen (sneg, res močni nalivi) dostavo prekinemo. To se je že kar nekajkrat naredilo (nazadnje v ponedeljek zaradi sneženja). Na dostavi je delavec približno 70% delovnega časa. V času čakanja na dostavo, bomo od 1.12. ponudili pisarno v centru Ljubljane, kjer bo lahko na toplem čakal na naslednje naročilo. Delavnik je od ponedeljka do petka, vikende in praznike dostava ne deluje. Nadure so plačane 30% več kot redne ure.

Vsi prispevki so plačani, delujemo v skladu z zakonom, zato si morda ne moremo privoščiti 100€ višje plače, vendar je vse zakonito, delavec pa že pred pričetkom dela izve vse pogoje, tako da ni drobnega tiska. 


pek123 16.11.2017 10:38

sej placilo ni slabo pac realne slovenske razmere. Delajo ljudje po cele dneve v trgovinah in podobno za minimalca. Ce placajo se prehrano pa kak dodatek prides na eno povprecno slovensko placo. Kar je tu minus je pac delo pozimi. 
Kdor misli da bo dostudiral in dobil milijone v sloveniji se moti. Delajo studirani ljudje tudi za manj kot 690e

pek123 16.11.2017 10:39
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

a z 1000e pa lahko nardis hiso? lahko si vzames avto na kredit to je pa tudi vse.. Garsonjero si tudi tezko kupis

task 16.11.2017 20:13
@pek123:
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

a z 1000e pa lahko nardis hiso? lahko si vzames avto na kredit to je pa tudi vse.. Garsonjero si tudi tezko kupis

še vedno prej z 1000e, kot z 690e

-BLAŽ- 16.11.2017 20:40
@pek123:
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

a z 1000e pa lahko nardis hiso? lahko si vzames avto na kredit to je pa tudi vse.. Garsonjero si tudi tezko kupis

 Zato pa je pri nas toliko avtomobilov za 25 jurjev in čez. Za 30 jurjev kredita na 10 let model ne dobi flata, zato pa gre po avto nasmeh

presna 16.11.2017 21:16

A upokojence tudi zaposlujete? kaže jezik Jaz bi mal fural, potem bi pa s kolesom šel ta denar zapraviti.

oschti 16.11.2017 23:21
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Mogoče rata, če si na konzervah, vsakodnevnih špagetih, dopust na morju in smučarijo kr pozabi, kako fajn kolo tudi...300€na mesec te pride strošek gradnje/nakupa 100k€ vrednega objekta za 30 let, ostanek porazdeli v meseec za hrano/pijačo in ostale stroške, štrom/gsm/internet...Vse to mogoče, če v tem času živiš v hotelu mama, torej brez stroška za najem svoje luknje dokler na spuvaš al pa kupiš svoje. Ponudba 690 kaže na to, koliko je spoštovan delavec ter njegovo delo/zanje pri nas, to pa = 0 koma jozef.

kawasaki 17.11.2017 06:32
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Kako smo pa mi začeli delati...najprej šola, potem JNA, pol pa šiht, če si ga dobil za 400 mark na mesec, več let..pa nismo toliko jamral. Aja samo iphonov za jurja in več si tudi nismo želeli :)

Tako, da če začneš,dobiš nekaj delovnih navad je to solidna plača, malo reda v glavi glede potrošnje, pa se da.

Lahko pa probate v tujini za 2 jurja, samo stroški so tam takšni, da boš spet iskal Canyona  na razprodaji , če se ti bo dalo sploh vozit.

Lp

pek123 17.11.2017 07:27
@oschti:
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Mogoče rata, če si na konzervah, vsakodnevnih špagetih, dopust na morju in smučarijo kr pozabi, kako fajn kolo tudi...300€na mesec te pride strošek gradnje/nakupa 100k€ vrednega objekta za 30 let, ostanek porazdeli v meseec za hrano/pijačo in ostale stroške, štrom/gsm/internet...Vse to mogoče, če v tem času živiš v hotelu mama, torej brez stroška za najem svoje luknje dokler na spuvaš al pa kupiš svoje. Ponudba 690 kaže na to, koliko je spoštovan delavec ter njegovo delo/zanje pri nas, to pa = 0 koma jozef.

rata mogoce samo kje bo pa za polog dobu? :D

kinza2000 17.11.2017 11:59

haha Presna, ti na naročilo ne boš čakal v topli pisarni, ampak boš odpeljal kakšno furco čez Rožnik in Golovec... smeh

gijoto 17.11.2017 18:46

Če bo kaka fura k mladim študentkam se še jaz javim za kako dostavo z mojim starim ponijem

KAVITATOR+ 17.11.2017 19:38
brezplacno tut v dezju :-)
peciklist 18.11.2017 17:07
@kawasaki:
@peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Kako smo pa mi začeli delati...najprej šola, potem JNA, pol pa šiht, če si ga dobil za 400 mark na mesec, več let..pa nismo toliko jamral. Aja samo iphonov za jurja in več si tudi nismo želeli :)

Tako, da če začneš,dobiš nekaj delovnih navad je to solidna plača, malo reda v glavi glede potrošnje, pa se da.

Lahko pa probate v tujini za 2 jurja, samo stroški so tam takšni, da boš spet iskal Canyona  na razprodaji , če se ti bo dalo sploh vozit.

Lp

Z 690€ če ne živiš doma konec mesca še za par gat ne ostane ne pa za iphone. Drugače pa take kot si ti z mentaliteto hlapcev imajo najraje ;) ni čudno da je polovica vsega imetja v lasti 1% populacije ;)

EDIT: Pa da neboš mislil da zaradi sebe jamram, ker jaz imam dobro plačo, se mi pa zdi žalostno da v sloveniji delavec ni nič več vreden, ampak dokler se bodo taki kot ti hvalili kdo za majn dela bo tako tudi ostalo.

andrejgr 20.11.2017 18:42

LOL @peciklist  kje živiš ti v Švici ali na Norveškem. Če si pa v Sloveniji pa enkrat le malo poglej okoli sebe kaj vse ljudje delajo pa za kakšen denar.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI