Sport tracker

Domov > Forum > Sport tracker

Sport tracker

SORTIRAJ PO:
Wassabe 16.12.2017 20:38
Vem da se ta spletna stran imenuje bicikel.com ampak vseeno vem da je na tej strani zelo veliko (resnih sportnikov)

Star sem 13 let in sem bolj debelusne postave....Visok sem 165 tehtam pa nekje 60 kilogramov...Sicer pa je pred tremi leti bilo hujse saj sem takrat bil visok 152 in tehtal 57...Med poletjem se zdaj nekaj gibam, kondicijo pa hocem ohraniti tudi med zimo....odlocil sem se da bom zvecer sel ven. V okolici mojega kraja je kar nekaj lepih makadamskih poti zato bi poskusil s hitro hojo... Imam pa nalozen sport tracker in zanima me nekaj stvari....

1. Ali rabis za delovanje trackerja meti vklopljene podatke in gps, in ce, koliko ti jih porabi na uro...?
2. Mi bolj priporocate hitro hojo ali tek?

Hvala.....
gorann316998 16.12.2017 21:15

1. ne bi smelo velik porabit
2. HIIT 2-3x na teden, preostali cajt pa igraj igrice na plejstejsnukaže jezik

pek123 16.12.2017 21:39

vpisi se v kak sport v bliznjem kraju kar ti je vsec in se s tem ukvarjaj malo bolj aktivno.. glede na to da se rastes samo cuvaj da se ne redis ko prasic za tracker ti je dovolj gps ne rabis met podatkov
za razvoj ti priporocam plavanje ce imas moznost kakega kluba v blizini. 

Wassabe 16.12.2017 21:40
Pa ucit se je veliko treba za solo...
Wassabe 16.12.2017 21:42
Plavalnih klubov pa v nasih krajih ni veliko...oziroma je najblizji mislim da 35 km stran....
SODROVC 17.12.2017 08:07
@Wassabe: Pa ucit se je veliko treba za solo...

Počak, da prideš v srednjo šolo ali pa na gimnazijo, tam boš videl, kaj s epravi učiti. Napram OŠ. Na faxu se je potrebno pa še več. 
Poznam veliko mladih, ki imajo poleg OŠ ali SŠ še hobbyje kot so šport ali glasba, veliko jih je, ki se udejstvujejo na obeh področjih in so uspešni.


Wassabe 17.12.2017 08:55

Verjamem ja....Danes planiram prvo hitro hojo nekje 5-6 km

SODROVC 17.12.2017 18:20

A v OŠ pri športni vzgoji nič ne tečete? presenečen  Če lahko tam, lahko tudi doma. 

Wassabe 17.12.2017 21:14
Skoraj nič, razen za jesenski kros, ucitelj bolj promovira hitro hojo....
Wassabe 17.12.2017 21:17
Sicer pa ko tecemo nekako moram...opazam pa da se v hitri hoji dosti lazje kosam s sosolci
Nofrus 20.12.2017 14:28

Kot prvo poizkusi ne jesti OH po 18 uri, pa zjutraj do 12 ure bodi zgolj na sadju (izogibaj se polnemu sadju kot so banane, zaužij bolj vodeno (pomaranča, grozdje, itd.), seveda tudi jabolka, itd...) ter ne meašaj sadja skupaj (npr. eno jabolko pa 30 min premora, oz. naslednji obrok sadja, itd...).
Med dnevom, pij zgolj vodo.

Kar je zadeva hoja ali tek itd. vseeno sam da je minimum 90 minut brez prestanka (pa vsaj 3x na teden), rezultat garantiran.

SODROVC 20.12.2017 15:25

@Nofrus: a si spregledal,da ima poba šele 13 let? Diete, rast, fizična aktivnost. Koliko energije mu bo še ostalo za kaj drugega? Zmanjšati količino in/ali št. obrokov ja, ampak dieta, postenje? 

Wassabe 20.12.2017 20:52
Nofrus problem nastane da mamo v soli ob 8.50 malico in pa ob 11.40 že kosilo....
Nofrus 20.12.2017 23:37
@sodrovc - res je sry, spregledal sem leta.

@wassabe - hm pri teh letih se ne oziraj na prehrano. Preberi moj post, ce bo se problem cez 7 let.
Vse je ok glede hrane, jej kot vsak mladostnik, povecaj treninge v stevilu na teden pa bo rezultat prisel sam po sebi, naj se ti ne mudi.
Malo mojih idej/nasvetov:
- ko bi lahko sel z dvigalom pojdi po stopnicah
- vedno izberi tezjo/daljso pot, ko gres pes
- v kolikor ti ni nujno sedeti, raje stoj
- sladkarijam se pa ja lahko odpoves, vsaj za 6 dni v tednu (1x na teden pa komot lahko vzames neko zmerno merico sladkega)

jesen 10.01.2018 10:54

Tudi sam uporabljam Sport tracker. Med drugim na njemu vidim zanimive poti, ki jih drugi opravijo. Nikakor pa ni mi uspelo, da bi si s tem lahko pomagal in sam opravil enako pot. Karte so zelo skope z oznakami, pa me zanima, ali je možno to kakor koli skopirat s trekerja in potem na drugem mestu pripravit do te mere, da bi lahko opravil podobno pot. Podatki o pohodnih poteh so precej težko dosegljivi, ali pa jih sploh ni.

1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI