TRENAŽER RAMPA

Domov > Forum > TRENAŽER RAMPA

TRENAŽER RAMPA

SORTIRAJ PO:
bicikeltom 14.01.2018 16:55

Imam trenažer ELITER - RAMPA zanima me ali kdo ve kako lahko povežem računalnik in trenažer. Imam USB ANT+ vendar ga trenažer ne zaznava, zato mi MY E TRAINING ne dela. Ali obstajajo kaka navodila oz. če ima kdo kak pameten nasvet.

HP 14.01.2018 17:25
@bicikeltom:

Imam trenažer ELITER - RAMPA zanima me ali kdo ve kako lahko povežem računalnik in trenažer. Imam USB ANT+ vendar ga trenažer ne zaznava, zato mi MY E TRAINING ne dela. Ali obstajajo kaka navodila oz. če ima kdo kak pameten nasvet.

1. poglej če je povezava z ANT+(računalnik, prenosnik) in rampo predolga, če je dodaj usb podaljšek.
2. Preveri če ANT+ kjuček sploh deluje.
3. Preveri če so v bližini kaki motilci signala, elektro omarice, več naprav ki uporabljajo bluetooth signal.
4. Preveri delovanje samega trenežerja z telefonom. Verjetno imaš doma kakšen pametni telefon ali tablico. Prenesi aplikacijo MyEtraning in preizkusi povezavo z telefonom
5. Kontaktiraj jih preko maila ---- >real@elite-it.com
6. uporabi aplikacijo ZWIFT. Vem da je plačljiva ampak vsaj deluje pravilno.

bicikeltom 22.01.2018 15:27
@HP:
@bicikeltom:

1. poglej če je povezava z ANT+(računalnik, prenosnik) in rampo predolga, če je dodaj usb podaljšek.
2. Preveri če ANT+ kjuček sploh deluje.
3. Preveri če so v bližini kaki motilci signala, elektro omarice, več naprav ki uporabljajo bluetooth signal.
4. Preveri delovanje samega trenežerja z telefonom. Verjetno imaš doma kakšen pametni telefon ali tablico. Prenesi aplikacijo MyEtraning in preizkusi povezavo z telefonom
5. Kontaktiraj jih preko maila ---- >real@elite-it.com
6. uporabi aplikacijo ZWIFT. Vem da je plačljiva ampak vsaj deluje pravilno.

Hvala, sedaj zadeva deluje. MyEtraining tudi. Me pa zanima ali je možna povezava z drugimi uporabniki in kako se pride do tega.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI