Fizioterapevt NM ali Posavje

Domov > Forum > Fizioterapevt NM ali Posavje

Fizioterapevt NM ali Posavje

SORTIRAJ PO:
rs1975 23.01.2018 05:23

Ali pozna kdo kakšnega dobrega fizioterapevta v našem koncu?

Bolečina nekje okoli dimelj in na notranji strani stegna se mi vleče že od oktobra, sam sumim da je vzrok temu manjši padec s kolesom, ki kot kaže vseeno ni bil tako nedolžen. Sicer sem eno mnenje fizioterapevta že pridobil in on sumi na okvaro labruma v kolku. RTG ni pokazal nobenih anomalij v kolku, morebitna okvara labruma pa se menda vidi le z opravljeno artrografijo, za katero je pa dolga čakalna doba... Zaradi te bolečine ne morem voziti kolo na polno, sploh v klanec je problem. Sicer vsako leto v tem času raje tečem, ampak kaj ko trenutno tudi to ne morem, ker me boli koleno...nagubano čelo

Rupo 23.01.2018 06:31
Osebno imam zelo dobre izkušnje z Izidorjem Ivanovićem - Fizioterapija Corpus. http://www.corpus.si Ima veliko izkušenj prav s športniki in mi je porihtal že marsikatero težavo. Dela v Novem mestu v Ločni in v Ljubljani.
Ban 23.01.2018 07:34

Tisti, ki so že bili pri njemu zelo pohvalijo fizioterapevta Gazvoda iz Novega mesta. Dela pa v Hederi v Bršljinu.

Sly4 23.01.2018 13:08

lp ime mu je Aleš ,bivši Maraton kolesarska trgovina ,sedaj pa AEQ klinična somatika ,bolečine za vedno izginejo .lp Silvester nasmeh
aeq.si/ 

rs1975 23.01.2018 14:53
@Sly4:

lp ime mu je Aleš ,bivši Maraton kolesarska trgovina ,sedaj pa AEQ klinična somatika ,bolečine za vedno izginejo .lp Silvester nasmeh
aeq.si/ 

Veš iz prakse? :)

Sly4 24.01.2018 07:17

Ja ,saj me je naučil somatskih vaj bolečin ni .To je to ,ko se enkrat naučiš potem ne potrebuješ nobenega več.Lepo se imej in dobro se odloči Silvesternasmeh

flet 24.01.2018 15:44

Tudi jaz priporočam AEQ. Sprobal in prezadovoljen.

damjan10 30.01.2018 14:41

Metod Vodeb ... Krško

bil pri njemu ... najboljši

strokovnjak za preventivo in rehabilitacijo športnih poškodb ... tudi sam je odličen amaterski športnik

1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI