2018 Ka se delamo speciklename, pa tüde vaček v kokošeče glave

Domov > Forum > 2018 Ka se delamo speciklename, pa tüde vaček v kokošeče glave

2018 Ka se delamo speciklename, pa tüde vaček v kokošeče glave

Nikita 02.02.2018 07:07

Pa, oudpro san, ka sta vüva pa še što, precek manjaka, he, he... kaže jezik

morison 02.02.2018 17:28

Tu  san  te  čako, san  znal, ka  boš  tij  tao  zrikto, fajn  san  ti  dužen  pijvo.mežik

SHad 02.02.2018 21:59
Dvej pivi...zdaj pa gremo zares v 2018...
Nikita 03.02.2018 07:04
@SHad: Dvej pivi...zdaj pa gremo zares v 2018...

Moramo se najte... pa te naj boujo trije šöre, a? smeh

Nikita 04.02.2018 21:42

Danes se obeležuje svetovni dan za ohranitev mokrišč in v Obmurski deželi imamo največji poplavni gozd v državi. Vsako leto združno organizirajo na Hrvaškem, v Avstriji in v Sloveniji pohod izmenjaje v teh državah. Navadno grem... nekaj vtisov s pohoda, če še ni neke kolesarske scene:

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Nikita 24.03.2018 20:37

Vsi ste se nekam izgubili... če že resno ne vozim zaradi bolezni in tudi slabega vremena, pa pridno fotografiram vse, kar se mi zdi zanimivo. Nekaj slikic včerajšnje tekme Pomurske košarkarske lige

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

SHad 24.03.2018 20:43
Smo še tu, samo vreme je malo zamaknilo vožnje.
Pa še specialka je na servisu.
Nikita 24.03.2018 20:47
@SHad: Smo še tu, samo vreme je malo zamaknilo vožnje.
Pa še specialka je na servisu.

Če "bog da", kakor se temu pravi, bom verjetno zaštartal s specialko tam nekje v maju, morda komaj v juniju. Se ne mudi, letošnjega načrta ne bom niti približno izpolnil. Tako tudi visi septemberska tura Go 4Ulcinj... na preko devetsto kilometrov dolgo pot brez počitka in spanja pa se res ne morem podati samo tako... in da po tristo, štiristo kilometrih krepnem! Bolnice imam za sedaj, razen službe... dovolj, he, he!

eustahija 25.03.2018 18:56

presenečenA še nisi u penziji?smeh

Nikita 25.03.2018 19:08
@eustahija:

presenečenA še nisi u penziji?smeh

... a kolesarski? zapečateno

morison 25.03.2018 19:23

Poleg  nordijske  hoje, uteži in spinerja  sem  ta  mesec  opravil  tudi  tri  vožnje z  gorskim  kolesom  ( 200km ), tako, da  sem  bil  trikrat  že  na  Kapfeinsteinu, tudi  v  Stradnu  pri  cerkvah  sem  že  bil.No  še  nekaj  časa  bom  na  gorcu  ( po  neasvaltiranih  cestah ), da  naberem  še  nekaj  moči  za  poletni  plan....,  pa  tudi  po  hribih  je  na  cestah  še  preveč  kamenčkov.smeh, tako, da  previdnost  ni  odveč.

Lentus 01.04.2018 12:59

Za zdaj gonim samo še spinner 3x na teden, s pomočjo te vodene vadbe:

www.youtube.com/watch?v=vDKnT jpccf4

potem pa še te:

www.youtube.com/watch?v=WRylM kvahjM &t=1299s

Človek ob tem sploh ne rabi hodit v fitnes. Za mene kot začetnika čisto zadosti.

Je pa ta trener, Paul Ryman res odličen motivator.

Nikita 01.04.2018 21:18

Spinner sem prenehal goniti oz. hoditi v Spartacus pred desetimi leti, saj mi je takratni "trener" prepovedal to dejavnost. Razlog je bil čisto drugačna drža kot na specialki, pripravljal pa sem se na DOS.

Tako sedaj... ko niti več ne gonim trenažerja pohajkujem peš po Soboti ali okolici in kaj fotografiram. Nekaj današnjih utrinkov:

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

... in popoldan vseeno malce probal s trekingom... Ja, že tridesetka mi dela trenutno probleme. Pajdašica me je kar solidno prešprintala na hupslinček iz Gorice proti Šalamencem. jok

morison 02.04.2018 10:08

Fajn, ka  slikaš  ali  daj  spravi  se  čimprlej  na  bicikl....kaže jezik

morison 02.04.2018 16:31

Danes  72,41 km  z  gorcem  po  Avstrijskih  hribih, cestah  in  gozdovih Kapfeinstein, Hochstraden, Steinzberg....., uživancija.smeh

Nikita 02.04.2018 19:17
@morison:

Fajn, ka  slikaš  ali  daj  spravi  se  čimprlej  na  bicikl....kaže jezik

Ja... bo še v tem tisočletju, obljubim...
SHad 03.04.2018 07:54

Kje pa je Steinzberg?

Nikita 03.04.2018 15:51
@SHad:

Kje pa je Steinzberg?

... ja to je verjetno neki breg? smeh

SHad 03.04.2018 16:45

To ja, samo mi ga ne najde v google maps.

morison 03.04.2018 19:05
@SHad:

To ja, samo mi ga ne najde v google maps.

Ko  se pelješ  po  glavni  cesti  Halberain - Bad  Glaichenberg, ko  se  pelješ  mimo  Stradna  ( govorim  po  glavni  cesti ), prideš  v  naselje  Stainz  bei  Straden  tam  zaviješ  desno  in  prideš  lepo  v  kar  soliden  vzpon  Steinzberg, ko  prideš  gor  prideš  v  vinograde  od  tam  pa  lahko  greš  na  Rosenberg ali  pa  spust  v  Risolo  ali  pa  k  tistemu  razglednemu  stolpu, če  greš  z  gorcem  greš  lahko  skozi  gozd, če  ne  pa  po  asfaltni  cesti  proti  Fruten  Giselsdorfu  ter  levo  v  hrib  med  vinogrdi  mimo  tiste  gostilne  z  bazenom  Grenzlandhof. No  tu  pa  poznaš  potem  poti  naprej  za  Plesch, Annaberg,ali  pa  na  Hochstraden  saj  je  v  bistvu  vse  povezano.

1 2 3 4
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI