Vreme Ljubljana

Domov > Forum > Vreme Ljubljana

Vreme Ljubljana

SORTIRAJ PO:
shally 17.02.2018 20:14

Če greste kolesarit, poglejte si vremensko napoved.

vremeljubljana.si

Ampak, če nameravate iti cez 2-3 dni ? seveda tudi si lahko ogledate vremensko napoved.. za nekaj dni vnaprej, to je za 7 dni.

Ljubljana - vremeljubljana.si/vreme/ljubl jana/7dni/

Maribor - vremeljubljana.si/vreme/marib or/7dni/

Koper - vremeljubljana.si/vreme/koper /7dni/

Lp.

presna 18.02.2018 11:10

To je tudi na novo in vredu izgleda.

www.vreme.si/napoved/%C5%BDal ec/graf

sixsl 18.02.2018 11:35

Tele 10 dnevne napovedi ponavadi ne držijo, pa tudi temperaturno odstopajo od realnosti.

Najraje spremljam vreme v besedi, ki je za 2 do 3 dni vnaprej (pa še tu ga včasih mimo vsekajo).

Mah včasih se moramo tudi o vremenu pogovarjatinasmeh.

um_etnik 18.02.2018 23:24

Jaz bi vremenarjem dal plačo samo v slučaju, da PRAVILNO napovedo vreme. krik

eustahija 19.02.2018 07:13

Vremenarji lahko točno napovedo vreme za 1 dan za nazaj. Mislim, da je to izjava pokojnega g. Trontlja.

bécane11488 19.02.2018 07:21
OP, v čem je poanta, da v kvadratku dobiš samo podatke o dnevu in predvidenih temperaturah, ostalo pa tema? A to je stran v razvoju?

Vreme.si me pa spominja na telefonske aplikacije, malček umetna, ampak profi narejena.

Zaenkrat ostajam na Arsu clasic in z ošvrkom v nebo ter zame najbolj zanesljivo napovedjo za padavine, cukanje v levem kolenu :)
presna 19.02.2018 08:03
@eustahija:

Vremenarji lahko točno napovedo vreme za 1 dan za nazaj. Mislim, da je to izjava pokojnega g. Trontlja.

Se ne strinjam ravno najbolj, velikokrat pogledam kje dežuje in grem v kontra smer. Da se zbežati pred dežjem. Ko vstanem in grem na turo prvo pogledam radarsko sliko padavin. Tudi na terenu pride prav če te že dež ujame, vidiš al bo šlo hitro naprej ali ne. Če kaže, da bo šlo samo mimo pač povedriš, drugače pa gasa.
Da pa pride do razlik na tako malem področju in še hribovskem pa ni čudno. 

Tecumseh 19.02.2018 09:08

glede na to da imamo kar precej zajebano geografsko lego, in tudi vreme je iz leta v leto bolj nepredvidljivo  je tako, da so vremenske napovedi za 3. dan že 50:50, za 4. dan pa že skoraj neuporabne. 

um_etnik 19.02.2018 23:23

Po mojih izkušnjah sta bila samo dva nezmotljiva napovedovalca vrmena lokalnega značaja.
Prva je bila oskrbnica Vodnikove koče. Angelca. Upam, da jo je kateri od forumašev utegnil spoznati, in da nisem ostal sam, dinozaver med še preživelimi.
Drugi pa je bil ta stari Karničar na Češki koči.
Oba sta imela podoben pristop do napovedovanja vremena.Stopila sta pred kočo, se zazrla v okoliške hribe in do ure natančno napovedala vremensko dogajanje za naslednih 12 ur.
Eeee,...to so bili vremenarji

ari.berni 20.02.2018 06:53

V Baški grapi bi pa hitro pogorela. :)

icindr 21.02.2018 00:01
Jaz uporabljam yr.no...velikokrat tudi na uro-2 natančne napovedi (seveda se v 10dneh lahko spremeni-ponavadi samo zmanjšana količina padavin)
IZO 21.02.2018 10:40
@icindr: Jaz uporabljam yr.no...

Tudi jaz in še 5 drugih! Izberem pa tisto, ki mi ponuja najlepše vreme! smeh

MatMat 22.02.2018 19:08

Še ena zanimiva spletna stran z animirano napovedjo in trenutnim stanjem vremena... windy.com

ckr.si. 22.02.2018 19:18
@MatMat:

Še ena zanimiva spletna stran z animirano napovedjo in trenutnim stanjem vremena... windy.com

Odlično!!smeh

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI