Maraton Franja 2018

Domov > Forum > Maraton Franja 2018

Maraton Franja 2018

SORTIRAJ PO:
gijoto 28.02.2018 19:44

Franja se počasi bliža in bi lahko malo odprli debato   kul

Pinocio 28.02.2018 20:13
@gijoto:

Franja se počasi bliža in bi lahko malo odprli debato   kul

Kaj se bo letos dobil v vrečki.kul

Nikita 28.02.2018 20:25

A bo spet tista suha tunina za vse? zarečeni kruh

gijoto 28.02.2018 20:29

Pa reklamni letaki bodo tudi sigurno

deal 28.02.2018 20:31

da o tačkarjih in antitačkarjih ne govorimo

Nikita 28.02.2018 20:35

Ma tiste, štere de strejlo za začejtek z refolveron... orožne lijst? Zdajšnje prajme minijster... glij ne vijde vö kak Bily the Kid! zapečateno

Pijtan za sake slučaj... ka nede ftejgnjeneh že čista na začejtke lejtanja?

simeon 28.02.2018 20:49
ckr.si. 28.02.2018 21:08
@Nikita:

Ma tiste, štere de strejlo za začejtek z refolveron... orožne lijst? Zdajšnje prajme minijster... glij ne vijde vö kak Bily the Kid! zapečateno

Kaj pa, če ga sebi spusti v glavo? zarečeni kruh

Nikita 28.02.2018 21:13
@ckr.si.:
@Nikita:

... v tem primeru bo seveda... Janša kriv! krik

ckr.si. 28.02.2018 21:43
@Nikita:
@ckr.si.:
@Nikita:

Bolj primeren bi bil tisti, "ki je" počil Krambergerja.kul Janšo zaprejo zgolj in samo zaradi "lepšega".presenečen

dostane 01.03.2018 09:51

Ma vsi ste kreteni. Kaj ste spet začel najedati. A bi vsaj za en dan prišel pomagat organizatorjem in bi potem povsem drugače razmišljal. Tako pa nimate pojma kako in kaj glede organizacije raznih daril v teh časih ( bi morda vi kaj prispevali da bi lepša vrečka bila? Maraton je zaradi rekreacije ne pa kaj dobiš

Vsi ste bolani!!!

mark 01.03.2018 10:00

Ali kdo ve, kako se dobi tista promo koda BTC city, ki ti prinese 4 EUR popusta. Če odštejem to, pa 2 EUR za čip, sem v predprijavi na 22 EUR, kar se zdi meni zelo v redu cena.

dostane 01.03.2018 20:04

Nikita hvala ti za minus tukaj. Z tem si samo pokazal kako nič ne ceniš prizadevnost organizatorjev ki se trudijo vse leto. Rad bi te videl v njihovi vlogi. En dan ne bi zdržal. Ker vedno samo jokaš.

ckr.si. 01.03.2018 20:39
@dostane:

Ma vsi ste kreteni. Kaj ste spet začel najedati. A bi vsaj za en dan prišel pomagat organizatorjem in bi potem povsem drugače razmišljal. Tako pa nimate pojma kako in kaj glede organizacije raznih daril v teh časih ( bi morda vi kaj prispevali da bi lepša vrečka bila? Maraton je zaradi rekreacije ne pa kaj dobiš

Vsi ste bolani!!!

DOS- ko ne ga srat!!presenečensmeh

dostane 01.03.2018 21:59
@ckr.si.:
@dostane:

Vsi ste bolani!!!

DOS- ko ne ga srat!!presenečensmeh

Kaj pa tebi ni všeč? Tudi nisi za poštenje?

Primož Hočevar 01.03.2018 22:49
@Nikita:
@ckr.si.:
@Nikita:

Nikita ali Truplo he he, kaj odpremo novo temo volitve 2018? Da se malo spet zberemo oni, ki smo držalo ta forum na trdnih temeljih he he. Da se vrnejo stari Zajebanec in Riki ...
Nikita 03.03.2018 07:55
@dostane:

Nikita hvala ti za minus tukaj. Z tem si samo pokazal kako nič ne ceniš prizadevnost organizatorjev ki se trudijo vse leto. Rad bi te videl v njihovi vlogi. En dan ne bi zdržal. Ker vedno samo jokaš.

Minus sem ti dal zato, ker se že šest mesecev pred maratonov delaš pametnega. Mi se nismo, ampak smo se malce šalili na račun določenih dogodkov pred leti, pa tudi malce iz prime ministra. Je tega več v drugih medijih? Seveda, njegova in popularnost vlade je najnižja.

Poglej, jaz sem obljubil, da več ne bom negativno pisal o maratnu, predvsem o tistih štartninah. Kaj drugega več ne morem modrovati, saj nisem bil na maratonu že mislim da skoraj deset let.

Dopusti pa... da tako neškodljivo vmes kdo tu in tam kaj napiše in kakor pravimo, za dobrim konjem se vedno praši in ena Franja je globalno gledano dober konj!

Te je moja razlaga minusa zadovoljila ali boš še naprej razočaran?

Nikita 03.03.2018 07:59
@primus87:
@Nikita:
@ckr.si.:
@Nikita:

Nikita ali Truplo he he, kaj odpremo novo temo volitve 2018? Da se malo spet zberemo oni, ki smo držalo ta forum na trdnih temeljih he he. Da se vrnejo stari Zajebanec in Riki ...

Mnenja sem, da smo z neko politiko na tem forumu opravili. Veliko je bilo takih, katere politika ne zanima in so bili proti, a hkrati tudi pozabili, da če te nekaj ne privlači, pač preskoči.

Bili so tudi taki, kateri se imajo za neke liberalce, s temi mislijo, da so napredni in jim je vsako pozitivno pisanje o desnici in npr. Janši šlo hudo v nos. Tudi kritiziranje polpretekle zgodovine.

Po svoje pa, tale forum navadno pozimi malce pavzira, žal kar precej že tudi v drugih letnih časih in tudi kakšna debata o politiki bi prišla prav. Razni kritizerji so pisali, da politika sem ne spada, hkrati pa so na veliko pisali o tem (malce izmišljeno), koliko nese curek proti vetru, če si na kolesu, kako hitro najdeš tisto zadevo za scanje pozimi in še bi se našlo.

Pa pustimo... tema je Franja!

pek123 03.03.2018 08:00
@mark:

Ali kdo ve, kako se dobi tista promo koda BTC city, ki ti prinese 4 EUR popusta. Če odštejem to, pa 2 EUR za čip, sem v predprijavi na 22 EUR, kar se zdi meni zelo v redu cena.

pazi da ne umres za 4e. 

oschti 05.03.2018 05:28
@deal:

Letos je debata o tem neprimerna.

SODROVC 05.03.2018 11:32
@oschti:
@deal:

Zakaj, a si šel med "tačkarje"? mežik

oschti 05.03.2018 22:25
@SODROVC:
@oschti:
@deal:

Zakaj, a si šel med "tačkarje"? mežik

A ne. Trenutno "tačkam" ramo, da se lepo poštima do odprtje sezone. Bom pa moral pričet s kombinacijami cestno in mtb kolesarjenje ter ponovni povrat v gorništvo, da celostno povrnem gibanje celotnega telesa. Namreč, zadnji dve leti sem delal le na cestnem kolesarjenju in "pozabil" na ostale dele telesa, s tem natreniral le noge in kondicijo, zgornji del telesa pa se je "polenil" in rezultat je kr lepo vnetje rame in kalcinat. Ja, leta so tu, torej začetek dela na sebi v vsem obsegu, ne le cestno kolo.

mark 06.03.2018 16:07
@pek123:
@mark:

pazi da ne umres za 4e. 

A je to pogoj za promo kodo? A je treba umreti pred, med ali po franji.

Mile 08.03.2018 10:03
@mark:
@pek123:
@mark:

pazi da ne umres za 4e. 

A je to pogoj za promo kodo? A je treba umreti pred, med ali po franji.

za večji popust, več kot 4 eure, ne smeš umret. Če pa že, pa vsaj po Franji, da ti vrnejo paušalnino. 

kdaj je štart ? 

gaspertili 09.04.2018 17:24

Lani je KD ROG dovolil popust na bicikliste z izkaznico KZS, kar je pomenilo, da "imaš" licenco KZS. Letos KD ROG objavlja na franja.org/prijava-na-maraton _2018.html med drugim tudi tole:

0) Imetnik licence je tudi imetnik članske izkaznice KZS.

Ko sem kontaktiral KD ROG, da prijava z člansko izkaznico KZS (NE z licenco) ni mogoča, sem dobil odgovore:

1) popust na licenco je nasa ugodnost, zagotoviti jo mora KZS
2) imetnik licence je tudi imetnik članske izkaznice, obratno pa ne velja, če imate člansko izkaznico še nimate tekmovalne licence, tekst ki je napisan na spletni strani je reklama za KZS
3) v prijavnem obrazcu je jasno napisano LICENCA KZS;

Potem kontaktiram KZS in mi sporočijo:

Pravkar smo bili obveščeni s strani KD ROG, da s kolesarsko kartico letos ne bo popusta, ampak samo z licenco. Za vse nejasnosti se prosim obrnite na organizatorja maratona.
---------
Imate podobne izkušnje?
ken 10.04.2018 14:25
Ahhh..Penko!
Te Babe so ga čist zmešale! ;)
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI