Primož Roglič dobil 3. etapo na Tirreno- Adriatico

Domov > Forum > Primož Roglič dobil 3. etapo na Tirreno- Adriatico

Primož Roglič dobil 3. etapo na Tirreno- Adriatico

SORTIRAJ PO:
haydiy 09.03.2018 17:30

Čestitke mojstru .... bravooooo

Jofi 09.03.2018 17:37

Bravo Primož!

Finale zadnjih 1,2 km (53:59)

ckr.si. 09.03.2018 17:57

Vrhunsko!!kul

SODROVC 09.03.2018 18:05

Na ES sta pa o njem govorila samo lepe stvari. "V klanec je v bistvu naredil vse sam, pa Fruma je pustil za daj itd.." 

Zidi 09.03.2018 18:10
To PRIMOŽ!!! Smo po tihem pričakovali.. BRAVO!!!!
Nikita 09.03.2018 18:28

Seveda kolesarske scene profesionalcev ne poznam niti približno tako, kakor tukaj večina.

Seveda česititke, pa tudi vprašanje: kakšno moštvo je Lotto? Je sposobno, če bo Primož kapetan na Touru njemu nuditi toliko podpore, da bo konkurenčen ostalim, če že tistim strojem v Skyu ne?

Pinocio 09.03.2018 18:45
@Nikita:

Seveda česititke, pa tudi vprašanje: kakšno moštvo je Lotto? Je sposobno, če bo Primož kapetan na Touru njemu nuditi toliko podpore, da bo konkurenčen ostalim, če že tistim strojem v Skyu ne?

Mislim,da na Touru Primož ne bo kapetan,ampak bo to Steven Kruijswijk za katerega bodo morali ostali delat za boljšo skupno uvrstitev,ker mislim,da Primož na boljšo skupno ne more računat od Kruijswijka,vesel bi bil,če bi se motil.Sicer je Lotto dobra ekipa,ki pa kake vrhunske uvrstitve na Touro posamično ne more pričakovat.Lahko pa štartajo na etapne zmage kjer so za to sposobni najprej Primož in še ostali kot so Boom,Groenewegen in Gesink.kul

BANANI 09.03.2018 18:48

Lep napad in zmaga! Tudi če mu ne bi uspelo je zopet pokazal da si upa napasti ob takih zvezdnikih ki so mu na koncu gledali v hrbet. Upam da to še ni vse kar je pokazal letos... Dejmo Primož!!!

lone_rider 09.03.2018 20:10

WUHU! Bravo Roglič. Premagal Fruma, Thomasa, Kwiatkowskega, Nibalija, Pozzoviva, Lando, Yatesa, Van Avaermeta, Sagana... premagal je vse! smeh Etapa pa je bila tretja in ne šesta.

jeti 09.03.2018 20:19
Vauuu
sixsl 09.03.2018 20:44

Bravo Primož, sploh  fascinira kako je tole odvozil v svojem slogu, nobenega gledanja nazaj kje je glavnina čisto vase prepričan, le tako dalje...

ckr.si. 09.03.2018 20:52

Ko je pred leti "nabijal" zvezdnike naše amaterske scene se je naučil brezkompromisnosti. Na polno do zmage in nič drugače. mežikNekako podobno kot to počnejo vrhunski skakalci. Tam mu ni šlo najbolje, pa sedaj popravlja za nazaj.mežik

miha- 10.03.2018 07:32

Svaka čast. Kot da bi gledal Contadorja :) vsaj en ki ima jajca in se ne boji ko vidi sky na zacetku glavnine!

SlowEddy 10.03.2018 10:08
Bravo,čestitke Primož.
Kot je že nekdo napisal tu gori,
Primož vozi na glede kdo nastopa, lepo je videti, da se ne boji še tako zvenečih tekmecev in jim da vedeti, da je tudi on nekdo, kateremu lahko cela karavana gleda v hrbet.
Zidi 10.03.2018 13:55
Mislim, da "jajca" ni težko imet na dirki...če nimaš motorja in pregoriš po 30sekundah ti tud 10kg jajca ne pomagajo :-)
ken 10.03.2018 15:49
@Nikita

Seveda kolesarske scene profesionalcev ne poznam niti približno tako, kakor tukaj večina.

Se mal norca delaš..ane? ;)
Toj bivši Rabobank..In moj naj dirkač pr njih je bil Thomas Dekker ..Brajkotova generacija.. ;)
Tut knjigo je fant napisal..btw..!? ;)

In itak..

"znajo" bit konkurenčni Sky-u.. ;)

SODROVC 11.03.2018 07:34

@ken: počasni so pri menjavi koles. Sem gledal včerajšnjo etapo (ko je spet zadel zadnje kolo in padel) in se mi zdi, da bi morali to prvino še vaditi. Pa da kapetan dobi svoje kolo, ne morda kolegovega.
Mater, upam, da se bo primož naučil, da se ne more voziti nekomu skoraj tik za zadnjim kolesom in to malce naprej... to je vedno recept za padec...

MihaMedica 11.03.2018 11:09
@SODROVC:

@ken: počasni so pri menjavi koles. Sem gledal včerajšnjo etapo (ko je spet zadel zadnje kolo in padel) in se mi zdi, da bi morali to prvino še vaditi. Pa da kapetan dobi svoje kolo, ne morda kolegovega.
Mater, upam, da se bo primož naučil, da se ne more voziti nekomu skoraj tik za zadnjim kolesom in to malce naprej... to je vedno recept za padec...

Sodrovc, menjava kolesa je odvisna od tega kje je vozilo od ekipe, in na klancu ko se peleton razpotegne, pač vozila ne morejo biti takoj zraven. Primož verjetno zdaj že ve kako se je potrebno voziti, ampak če kaj spremljaš kolesarstvo verjetno veš da je za pozicijo potrebno vložiti določeno mero rizika. In dodaj v ta rizik še prevoženih 200km pred zaključnim vzponom in 40 enako mislečih kolesarjev. Zelo neprimerne de mi zdijo opazke rekreativcev tukaj na forumu, da bodo oni učli profije kako se vozi bicikl....Se zavedaš da delajo cca 30.000km na sezono od tega 10.000-15.000km na dirkah v vseh mogočih vremenskih pogojih?
SODROVC 11.03.2018 11:47

Meni je to vse jasno.
O, kdo pa je tisti, ki je napisal, da bo profije on učil? Kakšen trener kolesarstva? Morda mu pa še rata... ;)

-BLAŽ- 12.03.2018 21:56
@ckr.si.:

Nekako podobno kot to počnejo vrhunski skakalci. Tam mu ni šlo najbolje, pa sedaj popravlja za nazaj.mežik

Pa kljub vsemu neprimerljivo bolje, kot uporabnikom bicikel.com v kolesarstvu mežik

ckr.si. 12.03.2018 23:00
@-BLAŽ-:
@ckr.si.:

Nekako podobno kot to počnejo vrhunski skakalci. Tam mu ni šlo najbolje, pa sedaj popravlja za nazaj.mežik

Pa kljub vsemu neprimerljivo bolje, kot uporabnikom bicikel.com v kolesarstvu mežik

Če je to namenjeno meni, moram povedati. da mi ne gre slabo.kul Nasprotno! Bojim pa se tistih časov, ko bo konec vsega lepega.presenečen

SODROVC 13.03.2018 13:43

Predvčerajšnjim se ni potegoval za zmago, pa upam, da včeraj ni preveč garal za druge. tako bo morda danes konkurenčen za zmago na kronometru. Je pa še kar nekaj odličnih kronometristov na štartu, tako da zna bit zanimivo. :)

Bojan65 13.03.2018 13:47

Ob kateri uri je na štartu primož?

Ban 13.03.2018 14:53

Polanc 15.14, Špilak 15.10, Roglič 15.04, Koren 14.36, Mezgec 13.58

Bojan65 13.03.2018 15:38

Hvala!

1
Zadnji komentarji v kategoriji "TEKMOVANJA"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI