Servisu Krgo v slovo

Domov > Forum > Servisu Krgo v slovo

Servisu Krgo v slovo

SORTIRAJ PO:
EasyMucy 29.03.2018 10:25

Predolga zima je pobrala še eno žrtev. Ker se je kolesarska sezona prepozno začela, je omagal v Kranju kolesarski servis Krgo. Delajo še danes in jutri, potem pa grejo v zgodovino.

Zelo dobro, kompetentno in poceni, s posebnim občutkom za spoštovanje klasičnih koles, so rihtali tri moje paciente in iz njih naredili fine zanesljive potovalnike.

Pravijo, da se dela DOBRO, HITRO, POCENI, vendar imaš na voljo samo dve izbiri. Če hočeš dobro in hitro, ne bo poceni. Če hočeš dobro in poceni, ne bo hitro. Če hočeš hitro in poceni, ne bo dobro.

Krgo je poskusil združiti vse troje in, žal, tako pač je, Gorenjci nis(m)o znali izkoristiti priložnosti in bomo odslej vozili svoja kolesa k običajnim zlatarjem.

Srđanu in njegovim želim uspeha še naprej. Kje boš odslej delal, da vem, kam vozit kolo popravljat?

fuego 29.03.2018 11:39

Slovenija je premala, da bi se človek lahko preživel samo s popravljanjem koles. Pozimi pač nihče ne daje na servis kolesa, zato pa marsikateri serviser prodaja in popravlja tudi smučarsko opremo.

ken 29.03.2018 14:01
Madonca si pridn..
sem rekel enkrat Slavkotu na Kokrci polet..
Sej celo zimo nč ne delam..
mi je odvrnil on .. :)
fuego 29.03.2018 14:03
@ken: Haa..lej Fuego,(ne da bi bil nesramen)sej Dalmatinci tut ne delajo celo leto..ampak takrat, ko je sezona zasluzijo za celo leto...! ;) Ergo? ;)

Kje si zdaj ti Dalmatince najdu..:) Če bi se hotu s servisom zaslužit v pol leta za celo leto bi moral imeti najmanj 8 servisev na dan.

ken 29.03.2018 14:27
Ha..beri drugi komentar.. ;)
fuego 29.03.2018 14:53
@ken: Ha..beri drugi komentar.. ;)

Brišeš komentarje..:)

burek66 03.04.2018 11:18

Za hec pa naprimer v Ljubljani čakaš na pri dobrem servisu na MTB generalko tudi po več tednov.
Na kakšen v preteklosti "renomiran" servis, pa voziš po dvakrat - prvič na popravilo, drugič na odpravo napak nastalih ob popravilu.

Verjetno se težko preživi samo z eno sezonsko dejavnostjo.

uroz 17.12.2019 14:21

kje sedaj servisirate kolesa v Kranju?

nekaj probavam sam vendar iščem tudi nekoga ki bi moje napake odpravil ter mogoče dal tudi kak nasvet :)

aljoman 18.12.2019 06:44

Jaz ga vozim v Aha in sem zelo zadovoljen.

-BLAŽ- 18.12.2019 09:59

PI*** kaj naj vam rečem....

opevanje po forumu človeku nič ne pomaga, je treba kakšen račun tudi pošteno plačati. Ker pa vas je preveč zastonjkarjev in ste srečni če vam je nekdo nekaj naredil napol zastonj pa imate takle.....

Če bi vam človek pošteno zaračunal, bi ga pa pribijali na križ....

SODROVC 18.12.2019 15:04
@-BLAŽ-

opevanje po forumu človeku nič ne pomaga, je treba kakšen račun tudi pošteno plačati. Ker pa vas je preveč zastonjkarjev in ste srečni če vam je nekdo nekaj naredil napol zastonj pa imate takle.....

Jaz ga že leta vozim k prijatelju, sva skupaj bajkala itd.. Pa vedno plačam, ker je tako lepo in prav. Dobim pa vsake tolko kakšen nasvet, ki mi lahko kdaj še prav pride, ker v tujini servisi niso tako na gosto posijani, kot so ponekod v Sloveniji. 

uroz 19.12.2019 08:49

@-BLAŽ-

poštena storitev pošteno plačilo.

krgotu sem (žal!) peljal le enkrat kjer je zadevo uredil hitro in strokovno, računal pa (pre)malo. Ampak kdo sem jaz da mu bom kar turil denar?

Je pa tako da manjša popravila bi se rad sam naučil zato sem tudi vprašal za tak servis da bi lahko dobil še kak nasvet ker se mi ne da za manjše zadeve menit za termin, kolesa vozit na servis, tam pustit, spet iskat... na koncu ti pa servis šereče daj malo probaj če je ok. pa jebote, saj sem ti plačal, ti probaj če je ok.

majkl_t 19.12.2019 16:32

Če imaš voljo in čas -> Youtube.

Več kot dovolj dobrih videotov z nasveti kaj in kako, sploh za manjša popravila / nastavitve.

gran 19.12.2019 17:01

To tudi jaz prakticiram. Z izjemo BB vse servisiram sam na svojem kolesu. Današnja nova kolesa so za razliko od tistih izpred 10+ let izjemno enostavna za vzdrževanje.

Mitjaa23 24.12.2019 14:12
@gran

To tudi jaz prakticiram. Z izjemo BB vse servisiram sam na svojem kolesu. Današnja nova kolesa so za razliko od tistih izpred 10+ let izjemno enostavna za vzdrževanje.

Se strinjam tudi sam,, servis novega kolesa je res čist simple... Seveda pa je za to potrebno nekaj volje.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI