Zoncolan 19.5.

Domov > Forum > Zoncolan 19.5.

Zoncolan 19.5.

SORTIRAJ PO:
pogy 10.04.2018 19:30

Letos je na Giru zopet na vrsti Zoncolan, kjer se nas bo verjetno spet zbralo veliko Slovencev. Bil sem že dvakrat, enkrat peš iz doline po trasi dirke, drugič z avtom do smučišča in potem s sedežnico na cilj (najbolj udobna varianta). Me pa zanima, če kdo pozna kakšno možnost z gorskim kolesom (ne po cesti, ampak kakšen makadam, enoslednica...) ali pa dobro peš turo iz doline proti smučišču... Hvala

ckr.si. 10.04.2018 19:50
@pogy:

Letos je na Giru zopet na vrsti Zoncolan, kjer se nas bo verjetno spet zbralo veliko Slovencev. Bil sem že dvakrat, enkrat peš iz doline po trasi dirke, drugič z avtom do smučišča in potem s sedežnico na cilj (najbolj udobna varianta). Me pa zanima, če kdo pozna kakšno možnost z gorskim kolesom (ne po cesti, ampak kakšen makadam, enoslednica...) ali pa dobro peš turo iz doline proti smučišču... Hvala

Iz Sutria v Priolo in po Via Monte Avensis na Zoncolan.

kinza2000 10.04.2018 22:17

Zadnja leta je vedno organiziran vzpon na Zoncolan z MTB kolesi. Tukaj si lahko ogledaš dve podobni trasi, ki smo jih opravili s prijatelji: leta 2010 in leta 2011.  Spremljaj stran www.carniabike.it/
Mi gremo zagotovo!

Lp, Milan

pogy 11.04.2018 10:47

Uf, hvala za tole! Super ideje...

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI