Fulcrum Quattro carbon – zavorne gumice

Domov > Forum > Fulcrum Quattro carbon – zavorne gumice

Fulcrum Quattro carbon – zavorne gumice

SORTIRAJ PO:
dfrim 25.04.2018 21:50
Pozdravljeni,

Zanima me katere zavorne gumice so iz izkušenj najbol primerne za Quattro carbon obroče?

Trenutno uporabljam priporočene Campagnolo record.
Naj omenim, da nisem ravno nek hud spustaš, če to kaj vpliva na izbiro zavornih gumic :)

Ko smo že pri zavorah me zanima, kako so pravilno nastavljene zavorne gumice ? Tako da cela površina pritisne naenkrat ali malo v »kajlo« kot pravijo nekateri.
bécane11488 25.04.2018 22:13

Zakaj sploh razmišljaš, da ne bi imel rdečih original ?

Če nimam v "kajlo" mi cvilijo, tako da ja, na zadnjem delu malček več lufta, za prepognjeno vizit karto.

dfrim 25.04.2018 22:22
Samo zanimalo me je če so izkušnje pokazale, da je kaj druga bolj primerno. Ponavadi je, ampak ni pa vedno priporočeno tudi najbolj optimalno :)

Sedaj imam nastavljeno tako da stisne cela površina in načeloma ne cvili, razen na spustih ko se obroč malo zagreje potem pa res malo neprijetno začne cvili. Torej to odpravim s "kajlo"
bécane11488 25.04.2018 22:40

rdeče so ok, primejo odlično na suhem in zelo dobro v mokrem, tako da jaz ne bi testiral drugih, že zato ne, ker nikoli ne veš kako vplivajo na fulcrum/campa zavorno površino.

maligor 25.04.2018 22:58

enkrat dal swiss top na MTB-ja nikoli več ostanem na tem kar dajo v štartu gor, NE eksperimentiraj uporabljaj kar dajo v štartu gor, res pa da FQC malo cvilijo ampak vem da nimam 100% dober nastavljeno bom pa upošteval nasvet bécane  ali pa bojo nastavili na sevisu po praznikihmežik.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI