Potrditve na socialnih omrežjih

Domov > Forum > Potrditve na socialnih omrežjih

Potrditve na socialnih omrežjih

SORTIRAJ PO:
bajsikl 02.05.2018 20:37

Zdravo,
V zadnjem dnevu me je napadla misel, z prekinitvijo objavljanja na stravi(ali vsaj privatizirati route) in nasploh v socialnih omrežjih. Ali potrebujemo to? Naši dedi, so prav tako delali lepe dosežke, podirali KOMe, itd.  nato pisali v svoj dnevnik, kasneje v excel pa niso potrebovali nobenih "kudos" "komentarjev" oz. potrditve ljudi ki jih poznaš ali pa tudi ne. 

Trenutno sem na znani fb grupi zapazil, debato, o osebi ki vsake toliko časa objavi svojo dnevno turo. Nič sporenga, celo fino je zvedeti za kako novo idejo in tudi podpiram, de neke mere...
Kako kaj gledate na to, objavljate ali ignorirate to? 

Tule bi morda moral kolesarje kategorizirati v skupine ki se različno odzivajo na feedback publike na soc.omrežjih oz se sploh ne.., tekmovalce, amaterje-primerjalnike(op. nisem našel druge besede), uživače.

Če potegnem črto, je tista podpora,ki jo dobiš na soc. omrežju, morda tudi lep zagon za vnaprej. Lahko se tudi primerjamo. Po drugi strani pa imam dosti kolegov, ki pa tega ne potrebujejo in bojkotirajo.

MatMat 02.05.2018 22:22

Mene je enaka misel napadla pred nekaj meseci, realizacija pa je bila izvedena v naslednji minuti in pol kul . Navodila za popolni izbris FB profila sem dobil TUKAJ, Strave in ostalih soc. omrežij pa ne uporabljam. 


Soc. omrežja so sicer lahko zelo uporabna zadeva, vendar so po drugi strani kot neke vrste droga. Samo "malo" pogledaš, pa je ena ura mimo. In to iz dneva v dan ista zgodba. Ja, mogoče izveš kaj novega iz sveta kolesarstva oz. karkoli te že zanima, ampak roko na srce, večino časa gre za mešanje megle in mlatenje prazne slame. Govorim za navadnega, ne poslovnega uporabnika. Za poslovne uporabnike se pač ve, da si z objavami poizkušajo (posredno ali neposredno) zaslužiti kakšen €, kar je povsem razumljivo. 

Skratka, tista prišparana ura, se sedaj izkorišča za druge zadeve: branje knjige, spanje, sprehod na bližnji hrib, crkljanje svoje drage... Vam povem, se izplača mežik

-BLAŽ- 02.05.2018 23:24
@MatMat:



Skratka, tista prišparana ura, se sedaj izkorišča za druge zadeve: branje knjige, spanje, sprehod na bližnji hrib, crkljanje svoje drage... Vam povem, se izplača mežik

Forum ti ne krade časa? Saj je to isti šmorn. 

eustahija 03.05.2018 08:09

Kaj pa je to FB?

nanisimi 03.05.2018 08:28
@-BLAŽ-:
@MatMat:



Skratka, tista prišparana ura, se sedaj izkorišča za druge zadeve: branje knjige, spanje, sprehod na bližnji hrib, crkljanje svoje drage... Vam povem, se izplača mežik

Forum ti ne krade časa? Saj je to isti šmorn. 

Po včerajšnji turi, nam razni forumi tudi na kraj pameti niso prišli. kaže jezik

bajsikl 03.05.2018 12:32
@nanisimi:
@-BLAŽ-:
@MatMat:



Skratka, tista prišparana ura, se sedaj izkorišča za druge zadeve: branje knjige, spanje, sprehod na bližnji hrib, crkljanje svoje drage... Vam povem, se izplača mežik

Forum ti ne krade časa? Saj je to isti šmorn. 

Po včerajšnji turi, nam razni forumi tudi na kraj pameti niso prišli. kaže jezik

Razen tega, da je prek telefona avtomatsko updatalo na stravo? nasmeh

MatMat 03.05.2018 20:09
@-BLAŽ-:
@MatMat:



Skratka, tista prišparana ura, se sedaj izkorišča za druge zadeve: branje knjige, spanje, sprehod na bližnji hrib, crkljanje svoje drage... Vam povem, se izplača mežik

Forum ti ne krade časa? Saj je to isti šmorn. 


Res je, vse skupaj je podobno, le zapakirano je na drugačen način. Sem se pa iz raznoraznih forumov skozi leta marsikaj koristnega naučil, kar za FB težko rečem.  

ari.berni 03.05.2018 20:28

Če ti paše uporabljaj Stravo če ne pač ne oziroma naredi vožnje privatne.

Isto je s FB, Instagranom, itd. Nihče vas ne sili.

Toliko se pritožujete in pametujete  na koncu jih pa uporbljate vsi.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI