Prenovljena spletna stran 2018

Domov > Forum > Prenovljena spletna stran 2018

Prenovljena spletna stran 2018

Urednistvo 01.06.2018 05:22

Pozdravljeni!

Po dolgih pripravah, izvedbi in planirani enodnevni odsotnosti, ki se je spremenila v en teden ste na prenovljenih spletnih straneh www.bicikel.com, katere sestavni del je tudi Forum.

Kot se privajamo tudi sami, boste določen čas potrebovali tudi obiskovalci spletnih strani Bicikel.com.

Prosimo za potrpežljivost ter konstruktivne predloge, vprašanja, komentarje.

Spletne strani so še v fazi prenove, posodabljanja, nevšečnosti se sproti in tekoče odpravljajo.

Želimo vam prijetno spoznavanje s prenovljenimi stranmi.

Uredništvo

zigaee2 01.06.2018 12:39

@Boss#894957 test

zigaee2 01.06.2018 12:48

Super!!! !!!

JuiceN2 01.06.2018 12:50

Res je super!

pero-si 01.06.2018 13:27

zelo lepo in pregledno.

bravo!

thaking 01.06.2018 18:12

Finally ;)

Tuttifrutti 01.06.2018 18:33

Super. Zanima me ali bo samoinvedenca spet na razpolago

Boss 01.06.2018 19:15

@Tuttifrutti vsebine se dodajajo postopno, vrača se tudi samoevidenca konec meseca.

urednik 02.06.2018 04:48

@Tuttifrutti#894963 vsebine se postopa doddjajo, predvidoma pa se jo bo vključilo nazaj konec meseca.

kamencek 02.06.2018 06:09

Pohvale za pogum in opravljeno težaško delo!
Jaz zaenkrat pogrešam hitrost. Strani se nalagajo počasi. Se da kaj narediti na tem?

urednik 02.06.2018 07:03

@kamencek#894966 Tudi mi jo pogrešamo. :oncoming_bus: Optimizacija hitrosti je na vrsti konec prihodnjega tedna, ko bo aktiviran večji del vsebin.

morison 02.06.2018 12:55

Čestitke in pohvale za spremenjeno spletno stran, saj vem, da se bo ščasoma uredila in delovala, kot prej, moram povedat, da je zelo zanimiva in prav seža, še samoevidenca, da se usposobi in je to to, bravo.

Nikita 02.06.2018 17:50

Trenutno, kot bi me vrgli na Mars... Se bo pa sčasoma ta portal sigurno spoprijateljil z mano. In čimmanj angleščine, če se da. Vseeno smo Slovenke in Slovenci.

Urednik: Preteklo je že dolgo časa od bananja. Še vedno trdim, da nismo bili nič krivi, pa pustimo: se da dobiti nazaj nick Truplo?

misko.pisko 02.06.2018 18:14

lp,

Kar me moti:

• - "timestamp" na objavah
  • - listanje po forum rubrikah, ki imajo veliko odgovorov. Nepraktično je scrollat do konca, da se potem naložijo novejše objave, Če pa klikneš na konec, moraš pa scrollat gor do zadnje neprebrane objave. številke listov so bile bolj praktične.
  • Bom še kaj napisal, ko mi bo kaj padlo v oko. Toliko za sedaj.

Cheers

ari.berni 02.06.2018 18:59

Odpovedujem naročnino na revijo bicikel, brišite me iz foruma, brišite me ........

bécane 03.06.2018 05:59

Verjamen, da že delate na tem, pa vseeno:
    *posamezne teme se morajo odpreti s prelomom na objavi katero si obiskal nazadnje
    *
    bilo bi dobro imeti dober viden gumb "označi teme kot prebrane"
    *slider za strani ni vedno v celoti viden, zato ni možno klikniti "zdaj", drsni gumb je res nepraktičen, mogoče pa obstoji možnost še dodatnega oštevilčenja strani ?

Drugače pa ne odkrivati tople vode, poglejte še malo po drugh forumih, npr Talk Tennis at Tennis Warehouse, nenazadnje tudi naš Alter, ki so ga total spremenili nekaj mesecev nazaj, mrk je bil cca 2 uri in potem v dobrem tednu skoraj vse nevšečnosti urejene. Bi bilo zanimivo, če delite z nami, zakaj toliko težav in časa na Biciklu ?

bécane 03.06.2018 06:02

^
    oblika zgornjega posta ni taka kot sem jo vnesel, zgleda da po svoje razmeče ...

urednik 03.06.2018 08:59

@morison#894972 hvala, po enomesečnem preizkušanju se tudi sami še vedno navajamo, kot napisano samoevidenca prihaja nazaj konec meseca. Predlogi, želje in podobno pa se naj piše v ločeno temo:
    https://www.bicikel.com/forum/49697-prenovljena-spletna-stran-2018

@ari.berni#894981 odpoved naročnine na revijo ali izbris uporabnika iz spletne strani, se mora sporočiti na zasebno sporočilo oziroma elektronski naslov info@bicikel.com, s polnimi podatki.

@Nikita#894978 pravijo, da smo moški z Marsa. :) Kjer je še angleščina se naj opozori, bo tako najhitreje urejeno. Nadimek Truplo uredimo, ko bomo iz faze preizkušanja, d ane bo dodatnih zapletov.

@misko.pisko#894980 zabeleženo

@bécane pribeleženo in vezano na drug odgovor, ne bo tople vode, ko se izbere en forum, se potem z njim rešuje prilagoditve. Največ časa gre s prailnim prenosom in če je bil pred prenosom forum ne klasičen potem prihaj do neplaniranih težav. Tudi naš plan je bil, da bomo naredili neboleč preklop med staro in novo stranjo v zamiku nekaj ur, realnost pa se je potem razvlekla na teden dni. Pika na i je bil prvi dan nove strani tudi poizkus hecekrskega vdora pa ne za podatke na strani temveč onemogoačana delovanja strežnika. Vzporedno z vsem tek, ko se rešuje nekaj se potem spremeni kaj da drugje ponovno kaj ne dela in je potrebno ponoviti celotna testianja na funkcionalnosti. Z novo stranjo bomo vlagali tudi več energije v objavo vsebin, predvsem del "Vozili smo", ki ga je pa tudi še potrebno urediti. Idej je še kar nekaj trenuten korak pa je, da v tem tednu največje nevšečnosti.

SHad 03.06.2018 16:44

Zelo lepo.
    Hvala za trud.

sixsl 04.06.2018 07:51

Forum in zadnje aktivnosti (forum) še vedno nista usklajena. če pogledate ima vsak svoje teme.

1 2
    DODAJ ODGOVOR
    SLEDI OBJAVI