Prenovljena spletna stran 2018, samoevidenca

Domov > Forum > Prenovljena spletna stran 2018, samoevidenca

Prenovljena spletna stran 2018, samoevidenca

urednik 14.06.2018 09:38
@lone_rider
 Potrebno bi bilo rešiti, da te forum vrže na zadnje objave ali pa da obstaja tudi gumb "na dno" kot obstaja že "na vrh". Oprl sem temo celjska runda in me je vrglo v poste eno leto nazaj in skrolanja do nove objave je bilo še pa še.
 To bo urejeno danes
Jofi 14.06.2018 10:17

Sem že enkrat napisal, pa ni prišlo gor (verjetno moja napaka). 

Prijava. 

Zdaj se je treba prijavljati vsakič posebej, prej je veljala prijava cel mesec. Če boste uredili na forumu, da se bo fokusiral na "novo" od zadnjega branja (obljuba urednika, da bo to danes), bo moral forum vedeti, kdo gleda (torej prijava). 

Če ni pravnih ovir, bi bil to prijazna poteza do uporabnikov.

(Upam, da sem dovolj jasen in konstruktiven.)

lone_rider 14.06.2018 19:10
 Zdaj deluje, da te vrže na dno foruma. Ni pa nikjer več seznama tem na forumu, na stari strani je bil seznam na desni, na novi stran je bila nekaj dni puščica, ki je ob kliku pokazala zadnje teme, trenutno pa ni ničesar.
lone_rider 14.06.2018 19:14

Pa tole okence za vnos komentarja je tudi kar moteče, vedno na koncu foruma je že odprto z vsemi gumbi... na starem se je šele ob kliku "dodaj komentar" odprlo okence za vnos.

Dobra lastnost starega foruma je bila tudi, da si lahko popravil zadnji post.... včasih samo lektorsko, včasih vsebinsko, včasih napačne url-je... bo to tudi sedaj možno?

bécane 14.06.2018 19:39

Zakaj je sploh potrebno, da sedaj uporabniki govorijo kaj je potrebno urediti, če bi samo stari forum prestavili na novi modul, dodali bombončke in spolirali.

Še enkrat, ni treba iti daleč, poglejte Alter, dodajte še kakšne svoje posebnosti in to je to. Sedaj zgleda, kot da ste dali postaviti novo stran enemu petletniku, ki sproti popravlja in podira zadeve. A ni pri vas IT-jevcih tako, da se stran naloži na novi server, stestira in potem da v zagon, nato pa samo še fine nastavitve !? Samo hipotetično vprašanje!

bécane 14.06.2018 19:50

Pa še, a se tisto okno za NAROČI REVIJO res mora skoz odpirati in sploh ne najdem gumba, kako to zapreti. A res mislite, da se bo kdo naročil in ne prej odjavil ob taki vsiljivosti. In seveda No Offence!

Saj bo, ampak mal jamramo, ker je vse tako ....

Pinocio 14.06.2018 21:14
 Ta samoevidenca je nekaj najbolj nepotrebnega na bicikel.com.
beez 15.06.2018 11:35
@bécane

Zakaj je sploh potrebno, da sedaj uporabniki govorijo kaj je potrebno urediti, če bi samo stari forum prestavili na novi modul, dodali bombončke in spolirali.

Še enkrat, ni treba iti daleč, poglejte Alter, dodajte še kakšne svoje posebnosti in to je to. Sedaj zgleda, kot da ste dali postaviti novo stran enemu petletniku, ki sproti popravlja in podira zadeve. A ni pri vas IT-jevcih tako, da se stran naloži na novi server, stestira in potem da v zagon, nato pa samo še fine nastavitve !? Samo hipotetično vprašanje!

Kakor vem, so novo spletno stran precej stestirali na razvojnem strežniku - ko pa je šla v živo so se pojavile nepričakovane težave s strežniki in takojšnji konstantni poskusi vdora, kar je ekipo precej zaposlilo. 

Če sem prav seznanjen, bodo kmalu na voljo tudi nekateri novi bombončki, ki jih nestrpno pričakujem. Za odpiranje revije zgoraj in menija, se pa strinjam da je precej moteče. Dajte to zrihtati. 

bécane 15.06.2018 15:51
 @beez, hvala za informacijo, mi neračunalničarji dostikrat ne vemo, kakše vse težave se lahko pojavijo ..., bi si dal emoji ikonco, ki si jo morda zaslužim, ampak nimam možnosti, ni Emojijev, vsaj v Firefoxu jih ne najdem.
urednik 15.06.2018 17:48
@bécane
 @beez, hvala za informacijo, mi neračunalničarji dostikrat ne vemo, kakše vse težave se lahko pojavijo ..., bi si dal emoji ikonco, ki si jo morda zaslužim, ampak nimam možnosti, ni Emojijev, vsaj v Firefoxu jih ne najdem.

Se strinjamo tudi mi! Želimo nazaj Emojije. Do ponedeljka grejo programerji morebiti tudi prvič na kolo in bo potem ponovno kaj novega. :)

Zoprno odpiranje revije in nastavitev profila je urejeno.

lone_rider 18.06.2018 11:38
Če berem nek forum, ni nikjer seznama ostalih tem na forumu. Na prvi strani bicikel.com je seznam na desni kot ga poznamo že pred posodobitvijo, ko pa kliknem na neko temo po potem ni seznama, da bi lahko prebral še ostale forume. Nekaj časa po posodobitvi ste imeli na levi gumb trikotnik, ki je ob kliku odprl seznam tem.
VILI63 18.06.2018 14:04

Pa v Chromu še vedno vrže na prvo stran neke teme. In potem skrolaš ko budala do konca oz. do tja, kljer so novi komentarji od prejšnjega obiska. 😒😡

VILI63 18.06.2018 14:04

Pa v Chromu še vedno vrže na prvo stran neke teme. In potem skrolaš ko budala do konca oz. do tja, kjer so novi komentarji od prejšnjega obiska. 😒😡

bécane 18.06.2018 14:17

Gumb za označi kot prebrano je izginil.

Ko temo pogledaš/klikneš ostane Boldana, ko se vrneš nazaj na seznam, oz. je treba osvežiti. Klik nazaj bi moral že osvežiti, ne da se dela ročno.

Etc.

JuiceN2 18.06.2018 15:32

Wohoho, dodali so emojije! 👍👍😍💯

bécane 18.06.2018 20:23
kako prideš v vrstice 4+ oziroma uporabljaš slider ?
oschti 18.06.2018 20:40
 pri sporočilih tudi počasi vrže na zadnje sporočilo in če hočeš videt zgodovino za nazaj, te venomer meče na zadnjo vrstico in ni pogojev, da prebereš pretekla sporočila. uporabljam chrome
Rumbler 21.06.2018 22:11

Še nekaj pripomb...

-ali so starejše teme izbrisane?

-pri odprti temi se ne vidi ostalih/aktivnih tem na desni strani, kot je bilo včasih

-na prvi strani ne delujejo zadnji oglasi, če klikneš nanj te vrže po strani navzdol, kjer moraš ponovno klikniti oglas

-pri uporabniku ne vidiš kdaj se je registriral, ni več slik njegovih koles

Se res ne more "ohraniti" staro spletno stran in jo samo grafično/tehnološko osvežiti ter pri tem ohraniti stvari, ki delujejo? Saj je prav, da se spletna stran osveži, ampak kolikor težav imate pa še nikjer drugje (na kakšni drugi spletni strani) nisem zasledil.

Rumbler 21.06.2018 22:20

Ker se komentarjev očitno ne da popravljati pišem še tole v novem prispevku...

Sicer pohvalno da ste ohranili vsa zasebna sporočila, branje le teh je pa pravi podvig. Ko želiš prebrati kakšno starejše sporočilo, klikneš nanj, nato pa moraš poskrolati povsem na začetekvrh strani, da ga lahko "prebereš". S "prebereš" mislim na to, da ga je praktično nemogoče prebrati saj te stran nenehno vrže na zadnje sporočilo.

Rumbler 21.06.2018 22:34

Še en nov prispevek, ker ne morem popraviti prejšnjega prispevka.

Če želiš pogledati temo, v kateri je sodeloval nek uporabnik (če gledaš v njegovem uporabniškem profilu), te vrže na prazno stran.

Sem se danes prijavil, ker sem želel nekaj vprašati na forumu, pa je taka žalost/kaos na forumu, da sem se odločil raje postaviti vprašanje na enem od tujih kolesarskih forumov. Pa še odgovor bom tam verjetno prej dobil, tukaj je vedno manj aktivnih uporabnikov. Urednik spletne strani naj malo razmisli zakaj je temu tako...

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI