Prenovljena spletna stran 2018, samoevidenca

Domov > Forum > Prenovljena spletna stran 2018, samoevidenca

Pinocio 03.07.2018 14:27
 Jaz bi samo vprašal,kdaj se bo ta stran začela hitreje odpirat,ker to sedaj je res porazno. :)
E.R.I.K. 05.07.2018 15:26

Ja kje pa je arhiv? Mislim,da je bila samoevidenca prej veliko boljša.

Sedaj ne vidiš skupno razdaljo,višince..... mislim,da je ta dosti slabša.

JA,bom tut jst šou od tuki.

lone_rider 06.07.2018 08:23

ob kliku na forum dobim ponavadi tole (firefox):

Skript na tej strani je bodisi zaseden bodisi je nehal odgovarjati sistemu. Lahko ga ustavite takoj, lahko ga odprete v razhroščevalniku, lahko pa počakate, če se bo končal sam.

Skript: https://cdnjs.cloudflare.com/a…ax/libs/jquery/3.2.1/jquery.js:925

Kje je kazalo foruma? Tako kazalo kot je na prvi strani na desni, da lahko kliknem na drugo temo? Sedaj si na prvi strani odprem temo iz foruma, jo preberem, nato pa moram klikniti v brkljalniku nazaj, da me vrže ponovno na prvo stran foruma, kjer si potem izberem drugo temo iz foruma. Se res ne da narediti seznam zadnjih tem na vsaki strani?

Pinocio 06.07.2018 12:24

Kak se vam lahko to pripeti,res ne razumem.

https://www.bicikel.com/forum/49775/buy-diploma-%EF%BC%8Cregister-degree-i-got-a-job-with-a-fake-degree@wwwbuytopdegreecom

urednik 06.07.2018 12:46
@Pinocio

Kak se vam lahko to pripeti,res ne razumem.

https://www.bicikel.com/forum/49775/buy-diploma-%EF%BC%8Cregister-degree-i-got-a-job-with-a-fake-degree@wwwbuytopdegreecom

Ni tako težko. Če bo potrebno bomo uredili potrditev registracije prek mobilnega telefona. Od prenove naprej nas spremlja "prijatelj", ki ga spremjamo in bodo počasi zbrani podatki zreli za ustrezen organ pregona, da se začne ukvarjati z njim.
Vauko 08.07.2018 12:50
 mene tut zanima kje je osebna samoevidenca, vnosi statistika.....
icindr2 09.07.2018 11:04
Jaz imam pa problem da me od prenove dalje ne pusti vpisat v forum (gesla imam shranjena, tudi pri ročnem vnosu ne gre, tako da predvidevam da je problem v njihovem registru z mojim uporabniškim imenom). Ko kliknem "pozabil geslo" in za obnovitev, maila ne dobim (tudi med nezaželeno pošto ne). Sem poslal mail s problemom direkt na bicikel.com, pa so očitno preveč zaposleni da bi odpisali v dveh tednih.
Berger 09.07.2018 18:27
@E.R.I.K.

Ja kje pa je arhiv? Mislim,da je bila samoevidenca prej veliko boljša.

Sedaj ne vidiš skupno razdaljo,višince..... mislim,da je ta dosti slabša.

JA,bom tut jst šou od tuki.

Kaj pa baza za nazaj?

Po vaših evidencah nimam zadnja 4 leta nisem vozil nič!?

Se bo to uredilo?

kamencek 19.07.2018 08:44
@urednik, ker prvotna tema "Prenovljena spletna stran 2018" več ne obstaja, bom vpisal kritike na račun foruma kar tule.
Forumu veliko manjka, da bi bil vrhunski. Verjamem, da je bilo v njegovo izdelavo, postavitev in vzdrževanje vloženega veliko truda, vendar takšen, kot trenutno je, ni tak, da bi lahko kdorkoli bil ponosen nanj.
Največja težava je v nepreglednosti, saj sem porabil nekaj minut, preden sem ugotovil, da v uvodu omenjene teme ni več, pa še to preko vpogleda v uporabnikove zadnje objavljene komentarje.
Druga kritična težava je v skoku na temo. Klikneš na izbrano temo na začetni strani foruma in začne te preusmerjati na neprebrane objave. Če bi to preusmerjanje delalo, kot mora, bi bilo še OK. Moteče je, ker ne dela oz. porabi preveč časa, preden se sploh zgane, pri čemer obvisi na vrhu zadnje strani, tam dolgo vrti, potem pa skoči na dno oz. na prvi neprebrani prispevek. Ves čas čakanja je zadeva popolnoma neuporabna, da ne rečem, zmrznjena. Recimo, da dlakocepim, a takšen šlampast kos programske opreme pri meni vzbuja odpor in razočaranje.
Vem, da je razlog v preveliki količini - resda uporabnih in zanimivih - script, toda če te bistveno vplivajo na delovanje strani, potem je bolje brez njih. Govorim o hotjar.com in OpenWeatherMap, ki požreta preveč časa. Chrome, recimo, jamra tudi pri vzpostavljanju secure connectiona.
Nadalje, moteč je tisti oranžni banner, ki sporoča, da je nova revija Bicikel 7-8 že na prodajnih mestih. Križec je tam, da se ga zapre in če ga zaprem, hočem, da ostane zaprt. Saj me je že obvestil, da je revija na voljo in ni potrebe, da me o tem obvešča vsakič znova.
Zasebna sporočila so neuporabna. Je že kdo poskusil v dolgem threadu pogledati na vrh? Zrolaš na vrh, želiš prebrati prvo objavo, potem pa te samodejno zrola nazaj na dno. Drsnika ne moreš pridržati, da bi preprečil nadležno rolanje. Pravzaprav ne moreš nič. Lahko le z veliko potrpljenja in nekaj iznajdljivosti poskusiš skopirati celotno korespondenco, jo v obliki dolge klobase nekako razbiti na samostojne celote in vse skupaj potem v miru prebrati v urejevalniku teksta.
Zasebna sporočila, če jih bereš na telefonu, so popolna polomija - na vrhu sicer vidiš uvod v zasebno sporočilo, ki ti ga je dopisovalec poslal zadnjega, če pa ga hočeš prebrati, ga je treba najprej poiskati. Nahaja se na dnu, tik pod zadnjo vrstico od nekega drugega dopisovalca, nepregledno ločeno dobesedno z ničemer, pri čemer sploh ne veš, ali bereš thread od zadnjega dopisovalca, ali uvod v post dopisovalca izpred nekaj let.
Reklame na telefonu. Groza! Res moram vsakič znova vedeti, da ima Hofer akcije? Razumem, da morate od nečesa živeti, ampak, prosim, prihranite nam reklame vsaj tu. Res ne potrebujemo še tu posiljevalca, ki nas vseskozi oblega skozi vsa možna sredstva obveščanja, kar jih premore naša civilizacija.
Da ne bom samo kritiziral, pa še pohvale za dva elementa, ki sta mi zelo všeč: oranžna pika, ki označuje prvo neprebrano objavo in številka, ki ponazarja število objav. Ampak če bi vsaj refresh bil hitrejši ... Pa ne more biti zaradi že omenjenih script, ki ga držijo za vrat.
In še vprašanje: zakaj ne bi razmislili o tem, da uporabite phpBB? Platforma je preverjena, varna, nezahtevna, organizirana, pregledna, skratka, ima vse, kar forum mora imeti, najvažnejše od vsega pa je, da deluje in ni potrebe po razvijanju nečesa 'svojega', kar sčasoma vedno podleže zobu časa, medtem ko bo odprtokodni phpBB, podprt s strani skupnosti, še dolgo živel in ves čas šel v korak s časom?
ZEBRA 05.08.2018 20:49

Zdravo,

- kako v samoevidenci popravim podatke v mojem vnosu,če sem trening že potrdil in opazil napako?

- ali zdaj za prejšnja leta lahko vidiš samo vse treninge skupaj,ki si jih vnesel? Ni več možnosti videti po rubrikah: cestno,gorsko,indor...?

- ko vneseš novo objavo,spodaj piše: potrdi traning ( ne trening)

morison 05.08.2018 21:38

Prejšnja  samoevidenca  je  bila  dosti  boljša, se  vidi, da  nas  zelo  malo  objavla  , škoda.

Prejšnja  samoevidenca  je  bila  dosti  boljša, se  vidi, da  nas  zelo  malo  objavla  , škoda.

krisb 06.08.2018 08:54
 Mene pa zanima ali je to dokončna spletna stran ali ste si samo vzeli malo dopusta, pa nameravate kasneje izpilit vse skupaj? Nova samoevidenca je bistveno slabša od prejšnje.
ZEBRA 06.08.2018 15:39

Je drugačna,ni nujno slabša,mogoče se moramo navaditi...

Pri vnosu treningov se opazil,kar sem že zapisal...Verjetno ve odgovore samo urednik?...

pyer 06.08.2018 22:33
 Zanima me če se da določena samoevidenca zbrisat. Ker mi ni hotelo prenest sem 3x stisnil "dodaj" in sedaj imam tri iste vpisane, nikakor pa ne morem dveh izbrisat. Lp
krisb 07.08.2018 08:56
@pyer
 Zanima me če se da določena samoevidenca zbrisat. Ker mi ni hotelo prenest sem 3x stisnil "dodaj" in sedaj imam tri iste vpisane, nikakor pa ne morem dveh izbrisat. Lp
 Zaradi takih pomanjkljivosti pravim, da je slabša, in še jih je.
lone_rider 07.08.2018 09:17

forum:

1. chrome vedno zablokira, ker nalaga nek jquery.js:925

2. če bereš nek forum, nikjer ne vidiš seznama tem, da bi izbral drugo temo (moraš se vračati na vstopno stran ali pa v brskalniku klikati nazaj)

3. ko citiraš uporabnika, ne moreš pobrisati dela citiranega besedila - npr. citirati želiš samo neko poved, posledično pa citiraš celotni post in vse skupaj postane nepregledno

4. hitrost delovanje občutno nižja kot prej

5. ....

krisb 07.08.2018 13:02
@lone_rider

forum:

1. chrome vedno zablokira, ker nalaga nek jquery.js:925

2. če bereš nek forum, nikjer ne vidiš seznama tem, da bi izbral drugo temo (moraš se vračati na vstopno stran ali pa v brskalniku klikati nazaj)

3. ko citiraš uporabnika, ne moreš pobrisati dela citiranega besedila - npr. citirati želiš samo neko poved, posledično pa citiraš celotni post in vse skupaj postane nepregledno

4. hitrost delovanje občutno nižja kot prej

5. ....

In še, in še, in še, ...........

Se mi ne da niti naštevat, ker nas administrator itak ignorira in nima nobenega smisla.

kamencek 07.08.2018 13:13

Jaz sem včeraj že napisani post komaj rešil. Že od nekdaj imam navado, da preden kliknem gumb za objavo, da si tekst kopiram v odložišče za vsak primer, če bi šlo kaj narobe pri potrjevanju objave.

No, včeraj naredim CTRL+A, CTRL+C, stisnem gumb za objavo in ... NIČ! Objavilo mi je prazen post.

Odprem beležnico, stisnem CTRL+V. In ... NIČ. Še clipboard je bil prazen!

Poskusim - iz bogsigavedi kakšnega vzroka - še enkrat CTRL+V v Chromeu, kjer sem pisal post in čudežno ga prilepi. Takoj zatem sem si ga prilepil še v notepad, da bo tokrat lepo na varnem.

Poskusim objaviti, nekako gre.

Poskusim na telefonu popraviti pravopisno napako, stisnem gumb 'Dodaj komentar' in spet vse skupaj obvisi.

Skočim do računalnika, kliknem 'Uredi' in končno objavim, kar sem hotel.

Vse to za en ubogi post!

Skratka, zdi se mi, da nas admin ne ignorira, ker se že sam zaveda, da je tole, kar so naredili, čista polomija.

Toda popravit to polomijo pa ni tako preprosto. Sploh, če jo nameravaš (upam) narediti od začetka.

Kakorkoli, upam, da se nas admin usmili in vseeno poštima.

1 ... 3 4 5
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI