Castelli vs. Rapha

Domov > Forum > Castelli vs. Rapha

Castelli vs. Rapha

SORTIRAJ PO:
Kaktusx 06.06.2018 19:41

Pozdravljeni,

zanimajo me vaše izkušnje glede številk zgornjih delov. Je npr. Rapha S velikost v približno enakih proporcih kot Castelli? Izkušnje?

Lp

Kaktusx 06.06.2018 19:41

Pozdravljeni,

zanimajo me vaše izkušnje glede številk zgornjih delov. Je npr. Rapha S velikost v približno enakih proporcih kot Castelli? Izkušnje?

Lp

_skot_ 08.06.2018 05:32

Castelli ima manjše številke kot Rapha. Jaz imam Rapha vse S, Castelli pa majice M, hlače in nogavčke pa celo L.

Kar se tiče cene in kvalitete, pa je Castelli precej cenejši in najmanj toliko dober kot Rapha. Iz lastnih izkušenj bi lahko celo rekel, da je v večini primerov Castelli boljši kakor Rapha ali Assos.

_skot_ 08.06.2018 05:32

Castelli ima manjše številke kot Rapha. Jaz imam Rapha vse S, Castelli pa majice M, hlače in nogavčke pa celo L.

Kar se tiče cene in kvalitete, pa je Castelli precej cenejši in najmanj toliko dober kot Rapha. Iz lastnih izkušenj bi lahko celo rekel, da je v večini primerov Castelli boljši kakor Rapha ali Assos.

Primoz75 08.06.2018 09:55

Potrjujem zgoraj napisano. Sam ko kupim Castelli je to zmeraj za cifro večjo kot nekako 'standardno'.

Se pa zadnje čase bolj za DHB odločam. kakovost za nekoliko manjši denar :)

Kaktusx 08.06.2018 16:10

Hvala za odgovore :)

kenz76 08.06.2018 17:26

Jaz pa pri Castelliju vzamem kar normalne cifre. Res je, da ko probaš npr. hlače na hitro v trgovini, se zdijo občutno premajhne. Ampak, ko imaš pa nekaj časa "premajhne" hlače na sebi med kolesarjenjem, so pa kot ulite... Prijetno fiksirajo stegna.
Nanoflex kolekcijo sem pa res vzel hlače številko večje, ker ni tako elastičen material, da stegna niso kot klobase... :D

Bestja 08.06.2018 20:57

Primoz75, Kje pa kupuješ DHB, samo preko spleta? Kako je pa potem s številkami?

bestdocuments 09.06.2018 08:25

@Bestja#895089

Mislim da se DHBja drugače kot preko spleta ne da kupiti. To je hišna znamka wiggla. Kar se številk tiče so v nekih normalnih standardih, tako da XL je ponavavadi XL (in ne recimo kot pri Castelliju XXL). Sicer imaš neke tabele in kar držijo. Lahko pa jim pišeš in ti hitro pomagajo.

Dobiš pa veliko za porabljen denar. Njihove top hlače so cca 90€ in niso nič slabše kot kakšne Assos ali Castelli za 140-150€. Če pa uloviš kakšno akcijo toliko bolje :)

bestdocuments 09.06.2018 09:06

Mislim da se DHBja drugače kot preko spleta ne da kupiti. To je hišna znamka wiggla. Kar se številk tiče so v nekih normalnih standardih, tako da XL je ponavavadi XL (in ne recimo kot pri Castelliju XXL). Sicer imaš neke tabele in kar držijo. Lahko pa jim pišeš in ti hitro pomagajo.

Dobiš pa veliko za porabljen denar. Njihove top hlače so cca 90€ in niso nič slabše kot kakšne Assos ali Castelli za 140-150€. Če pa uloviš kakšno akcijo toliko bolje :)

motomoto 09.06.2018 14:13

DHB dres imam dva tedna,zelo zadovoljen, bi pa verjetno vv trgovini vzel številko večjega. Normalno nosim L, Castelli bi moral vzeti XL, tudi DHB bi bil malo bolj komot XL. Visok sem 189cm, tehtam 84. jeseni sigurno še kupin na razprodajah

aljoman 10.06.2018 13:56

dhb se po novem da kupiti tudi prek bike24.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI