Aliexpress kolesarski dresi

Domov > Forum > Aliexpress kolesarski dresi

Aliexpress kolesarski dresi

Uporabnik ne obstaja. 08.06.2018 16:24

Pozdravljeni!

Enkrat je že bila ena debata glede kolesarskih dresov iz aliexpressa.
Jaz sem nov član foruma in predvidevam, da je bil forum pred kratkim prenovljen, ker mi določene objave, ki mi jih je google našel na tem forumu, noče odpret.

Zanima me, če ima kdo izkušnje z nakupom, predvsem me zanimajo informacije glede konfekcijskih številk.
Cene za komplete se pa gibljejo od 20-30€, vseh velikosti in različnih barvnih kombinacij.
[upl-image-preview url=https://www.bicikel.com/bicikel_forum/assets/files/2018-06-08/1528475040-278547-htb1ppg2naswbunjssrbq6y0mvxar.jpeg]

Geanos 08.06.2018 17:15

Konfekcijske številke so vsaj v moje primeru enake kot v Sloveniji (če sprašuješ ali je razlika ). Glede same velikosti in barvnih kombinacij pa jih je res veliko in dobiš tisto kar iščeš za nepretirano veliko denarja.

EasyMucy 09.06.2018 06:31

@Geanos#895087 Ja, lani smo ustanavljali kolesarsko(športno društvo, in smo hoteli tudi imeti svoje drese. Tisto na Aliexpresu je zelo mamljivo, ker ti ponujajo celo kombinacijo za ceno ene navadne T-shirt, pa še potiskano povrhu.

No, izbral sem si enega ponudnika in naredil dizajn in vse, potem pa se je začel štos.

En ponudnik je imel, tako kot imaš ti na sliki, cel set, na koncu se je izkazalo, da je cena samo za najcenejši del kompleta, za vse ostalo pa se potem cena dviga.
Pri drugem ponudniku je bila napisana cena za serijo 50 dresov, za samo par kosov pa je bilo, normalno, precej drago.
Potem sem našel enega, da mi naredi samo majico s kratkimi rokavi, pa smo si tako dopisovali kak mesec gor-dol, na koncu se nismo nič zmenili, pa sem obupal.
To je moja izkušnja. Mogoče, če bi šel do konca s tem, bi stvar speljal, čakal še en mesec do dva na izdelavo...

Moj nasvet. Lej, čist simpel. Pojdi v Decathlon, kupi si blank dres. Potem pojdi do lokalnega sitotiskarja in naj ti naredi toliko kot rabiš. Ponavadi kasirajo 15 evrov za pripravo ene barve (če jih imaš več v logotipu, toliko več), odtis pa je potem zelo poceni. Naredijo ti preslikač, prenesejo na dres, pa si zmagal. In to imaš v dveh, treh dneh.

So pa tudi taki kot je Žolna, kjer imajo svoje kroje in šivilje, sprintajo kakršenkoli dizajn hočeš, sešijejo kar hočeš in imaš.
Kitajci... Z njimi je malo loterija, predvsem pa velika potrošnja časa, tako da, glede na to, da je junij, računaj, da boš od njih kaj imel enkrat konec avgusta... :/

Albert6924213 11.07.2018 14:22

Kupil sem že nekaj kolesarskih stvari (dresov, hlač, rokavic) na aliexpressu.
Kakovost je solidna (dobro razmerje kakovost/cena).
Glede številk: skoraj vedno je potrebno naročiti (vsaj) eno številko večje. 

Albert6924213 11.07.2018 14:23
oschti 11.07.2018 20:34
 Moja izkušnja: enkrat-zadnjič-nikol več. Velikost hlač je bila xxl pa še kljub temu, da imam št.hlač L, so te še vedno tiščale v stegnih....dres xl napram moji št. M preozek na rokavih, da o zadrgi plastik fantaskik raje ne bi razpravljal. Potem pa še carina na vrednost kompleta 23$...Hvala lepa, nikoli več kupovanja dresov preko spleta. No, to je moja izkušnja.
Vse objave
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI