Opozorilo

Domov > Forum > Opozorilo

Opozorilo

SORTIRAJ PO:
robi20000 09.06.2018 10:46

Včeraj sem šel po štartne številke v BTC in na lastne oči videl, kako so eni trije pizduni s strehe enoprostorca, parkiranega pred Lidlom, dripili cestarja Cannondala, in spizdili 300 na uro kar pošrek proti Šmartinki. Po eni sekundi, ko mi je ratalo jasno, da tale čapac v beli majici in natikačih ne trenira za kronometer, sem se pognal za njimi, da bi videl vsaj registracijo mopeda, na katerem sta sedela 2 od trojice, ki je zagrešila ta gnusni zločin, vendar jim na svojem tovornem biciklu nisem mogel slediti pa še nekaj mi je padlo iz košare in sem moral ustaviti. Kakorkoli, tip, ki je bil ob bajk, je ime Thule ProRide nosilec, ki je bil valjda zaklenjen. Revež se je čudil, kako je to mogoče, in ko sem mu povedal, da si na YT lahko pogleda video, kako se spizdi bicikel s strešnega nosilca, je samo debelo gledal. Jebiga, draga šola je bila to. Zato bi vas rad opozoril, da **zaklenjen THULE ProRide nosilec ni nobena zaščita za vaše kolo**. Pa še, če bo zaklenjen na strehi s kakšno bolj proforma ključavnico, se vam zna zgoditi, da ostanete brez kolesa. Še posebej zato, ker se ta gnoj tatinski dobro zaveda, da je zdajle v BTC zaradi Franje kup dobrih bajkov in ne pridejo tja krast s tičem v roki ampak imajo ziher v ruzaku kakšne klešče, s katerimi še slabo ketno precvikajo ko ništa, kaj šele kakšno ključavnico iz zajle. Samo toliko. Pa srečno.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI