Gramin 520 - razbito steklo

Domov > Forum > Gramin 520 - razbito steklo

Gramin 520 - razbito steklo

SORTIRAJ PO:
ulepos 20.06.2018 07:51
 Živjo, rabim pomoč ali nasev. Na Garminu 520 se je razbilo steklo ( padel mi je na tla), zaslon oz. display dela. Ali kdo ve oz ali ga je kdo že sam popravljal in menjal steklo. Ali je potrebno zamenjati vse ( steklo in display). Hvala za pomoč in nasvete. 
Potepuska 20.06.2018 11:47
@ulepos
 Živjo, rabim pomoč ali nasev. Na Garminu 520 se je razbilo steklo ( padel mi je na tla), zaslon oz. display dela. Ali kdo ve oz ali ga je kdo že sam popravljal in menjal steklo. Ali je potrebno zamenjati vse ( steklo in display). Hvala za pomoč in nasvete. 
 imam garmin 520, s pokvarjenim vezjem za napajanje (Ne polni se, ce ga prikljucim na usb). Ce ti kaj pomaga za nadomestne dele, ti ga podarim. 
ulepos 20.06.2018 11:54
@Potepuska
@ulepos
 imam garmin 520, s pokvarjenim vezjem za napajanje (Ne polni se, ce ga prikljucim na usb). Ce ti kaj pomaga za nadomestne dele, ti ga podarim. 

Z veseljem bi ga vzel, vse težave bi rešil. 

Mi lahko posreduješ e-mail ali nek kontakt, kamor bi ti napisal naslov, da mi ga pošlješ, stroške + pijačo :) ti nakažem na TR oz. jih poravnam ob prevzemu paketa.

Hvala  

Potepuska 20.06.2018 11:57
@ulepos
@Potepuska
@ulepos

Z veseljem bi ga vzel, vse težave bi rešil. 

Mi lahko posreduješ e-mail ali nek kontakt, kamor bi ti napisal naslov, da mi ga pošlješ, stroške + pijačo :) ti nakažem na TR oz. jih poravnam ob prevzemu paketa.

Hvala  

upetje@gmail.com
ef100179 04.07.2019 11:56

jaz imam pa enega k mu ekran ne dela....vse ostalo OK....torej npr. če grem vozit lahko pritisnem start+stop in k naložim na comp mi lepo pokaže....

torej me zanima če ima kdo ekran

1
Zadnji komentarji v kategoriji "TEHNIČNA POMOČ IN PREDLOGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI