dres iz e bay-a

Domov > Forum > dres iz e bay-a

dres iz e bay-a

SORTIRAJ PO:
propel 20.06.2018 11:42
 iimm
propel 21.06.2018 11:13
 Zdravo vsem skupaj,zanima me ali ima kdo izkušnje z dresi ali pač kakršnokoli kolesarsko opremo iz e-buy a.Hvala za odgovor
lone_rider 21.06.2018 11:35
 Na e-bayu lahko dobiš od najdražjih in najkvalitetnejše artiklov do najcenejših in najslabših. Ne vem, kaj točno imaš v mislih.
propel 21.06.2018 11:40
@lone_rider
 Na e-bayu lahko dobiš od najdražjih in najkvalitetnejše artiklov do najcenejših in najslabših. Ne vem, kaj točno imaš v mislih.
 Seveda mislim cenejše varjant, vem ja malo gnara malo muzike,pa vseeno zna včasih tudi poceni stvar presenetit.Pač če je kdo mogoče kupil kakšno cenejšo stvar.
Roxin 21.06.2018 12:12

Jaz sem za foro riskiral 25€ za dres iz WISH-a, pa moram rečt,da je vreden svojega denarja,sploh za hitre blatne ture,da mi ga ni škoda 😊

Malo se moraš premerit po dolgem in počez in v tabeli izbrati pravo velikost. 

fuego 21.06.2018 13:24
 Z dresi je tako...jaz zgornje dele še kupujem, spodnje pa ne, ker niso ravno najboljše kvalitete. Pa tudi pri zgornjih delih je tako, da je material malce zastarel. Nima mrežic ob straneh, gumice so kar fejst našponane, ker je ponavadi prava elastika...Ni primerjave z kakšnim dresom za 40-50 evrov, ki so res zračni.
Neejc1 21.06.2018 15:25
@fuego
 Z dresi je tako...jaz zgornje dele še kupujem, spodnje pa ne, ker niso ravno najboljše kvalitete. Pa tudi pri zgornjih delih je tako, da je material malce zastarel. Nima mrežic ob straneh, gumice so kar fejst našponane, ker je ponavadi prava elastika...Ni primerjave z kakšnim dresom za 40-50 evrov, ki so res zračni.
Se strinjam glede spodnjega dela, nevem pa kakšne si naročal zgornje dele.. Za tak denar odličen dres, zdaj imajo tudi že mreže za zračenje na strani ter boljše materiale.. povsem primerljiv z dresi v naših trgovinah za veliko več denarja(nakamura, poceni sportful,...)
fuego 21.06.2018 16:31
@Neejc1
@fuego
Se strinjam glede spodnjega dela, nevem pa kakšne si naročal zgornje dele.. Za tak denar odličen dres, zdaj imajo tudi že mreže za zračenje na strani ter boljše materiale.. povsem primerljiv z dresi v naših trgovinah za veliko več denarja(nakamura, poceni sportful,...)
 Imam enega Scott RC in nima mrežice...potem enega noname in ta ima mrežico ob strani, material še vedno ni tak kot bi kupil kak Northwave Blade, kjer je res kvaliteten material cenovno pa 45e. Za hudo vročino kitajskih ne uporabljam.
gtrks 24.06.2018 19:14
 Jaz sem kupoval na aliexpress Spexcel drese. Se super obnesejo, vsaj dražji modeli. Pri hlačah nisem imel toliko sreče, ker nikoli ne znam oceniti številke pa tudi modeli mi verjetno ne ustrezajo. Vedno je potrebno dodati še kak X zraven tako pri hlačah kot majicah :D, ker imajo drugačno lestvico velikosti !!!! Za dolge ture imam predvsem domače hlače, ker podloge pri kitajcih niso najboljše pa preceh hitro se uničijo in potem maš cel žur....
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI