Nabavil sem rabljen Giant Revel 2014, kje bi dobil navodilo,podatke o njem

Domov > Forum > Nabavil sem rabljen Giant Revel 2014, kje bi dobil navodilo,podatke o njem

Nabavil sem rabljen Giant Revel 2014, kje bi dobil navodilo,podatke o njem

SORTIRAJ PO:
jesen 16.07.2018 11:46

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Žal poleg ni bilo nobenega navodila, podatkov o tem kolesu. Kje torej videt te podatke, da malo preverim kaj bi to kolo moralo imeti. Vilice so po mojem zamenjane. Skratka s kolesom sem zelo zadovoljen, o njem pa bi rad zvedel čim več. Pa še to, prodajalec je v oglasu navedel velikost M, sam pa sem kasneje videl oznako L velikost. Torej je za mojo velikost 171cm malo previsok, ampak za čuda mi je zelo prijetno na njem ? Hvala za pomoč.

Pinocio 16.07.2018 11:52

 jesen je napisal..."Kje torej videt te podatke, da malo preverim kaj bi to kolo moralo imeti."

mogoče

tukaj

Agent041 16.07.2018 14:55
 https://www.bikepedia.com/
jesen 16.07.2018 21:00
 Moram priznati, da sem malo presenečen, kako slabo je pravzaprav kolo označeno. Na njem poleg napisa Giant in Revel in številke kolesa ni nobenih podatkov. Prodajalec je povedal, da je kolo staro štiri leta in pol. Na okvirju je še oznaka L (velikost) in to je vse. Kako ugotoviti točno za katero kolo je torej kar uganka. Zakaj ni na okvirju točne oznake na primer Revel 0 letnik 2014 ali podobno ? Res me zanima, kako bi točno ugotovil za katero kolo gre, koliko je staro.
Agent041 17.07.2018 07:47

 Sem imel podoben primer z mojo prvo specialko, Fuji Roubaix LE. Ob nakupu je bila rabljena, stara kakih 5 let. Noben od prodajalcev Fujijev ni vedel za model LE iz nekaj let nazaj. Po dolgem iskanju sem potem podatke vendarle našel na https://www.bikepedia.com/ 

Greš pod "Bycicle database" in iščeš pod "znamko" (Brands), nato pa pod leto in model. Malo okoli iščeš in najdeš tako barvno shemo kolesa. Vsaj jaz sem ga.


1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI