V Dolomite avgusta

Domov > Forum > V Dolomite avgusta

V Dolomite avgusta

SORTIRAJ PO:
heron 30.07.2018 13:49

živjo

kakšne imate izkušnje z obiskom Dolomitov v avgustu,je res polno Italijanov da se ne splača iti? Arabba,Bormio? 

vojkomla41 30.07.2018 14:25

Dolomiti so za kolesarjenje čudoviti...smo ravno nazaj...je pa bila že kar gužva...verjetno bo avgusta še nekoliko bolj...??...samo se pa da izkoristit zgodnje jutranje in večerne ure, ko so ceste skoraj prazne, pa še sonce je bolj prizanesljivo...::))...drugače pa vsekakor priporočam...

mastif 30.07.2018 16:02
Definitivno je avgust edini mesec, za katerega Dolomitov ne priporočam. Tam sem vsako leto, samo enkrat naredil napako in bil avgusta. 
heron 30.07.2018 18:40

kako pa je konec avgusta začetek septembra?

bil sem tudi jaz julija je bilo fenomenalno pred leti,leto nas je vreme zafrknilo,...in smo razmišljal za avgusta,..

morison 30.07.2018 21:53
 Tudi  jaz  sem  bil  pred  dvema  letoma  v  juliju, bilo  je  prečudovito.
mastif 31.07.2018 23:11
 Junij je super, razen v terminu dolomites bike day (razen če ga greš zvozit). Julija sem se imel še vedno fajn, še bolje septembra. Je pa res, da sem večinoma po hribih, na cesti le 2-3x na teden. Za moj okus so Dolomiti top poletna destinacija, ne glede na to, da obiskujem vsako leto, se jih nikoli ne naveličam. Sploh pa...regija ima toliko za ponudit, da do penziona ne bom vsega obdelal.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI