Zamenjava tubeless z navadnimi plasci

Domov > Forum > Zamenjava tubeless z navadnimi plasci

Zamenjava tubeless z navadnimi plasci

SORTIRAJ PO:
BBQ 01.09.2018 07:14
Kupujem novo cestno kolo, opremljeno s karbonskimi obroči Giant SLR1 in tubeless plašči 25mm. Ali lahko tubeless plašče zvozim in nadomestim z navadnimi clincher plašči in zračnico? Ni se mi namreč za ubadati z menjavo tubeless, ce pride do defekta na cesti. Kako je z namestitvijo plaščev? Že pri navadnih obročih se kar precej namučim, da namestim plašč.
GEPARD_ 01.09.2018 09:14
 Preprosto zamenjaš z zračnico in plašči. Jaz vozim omenjene obroče s tubeless plašči. Lp
BBQ 01.09.2018 12:53
Hvala za info! Ali lahko na te obroče (disk zavore) namestim 28mm plašče? In če ni skrivnost, zakaj sam ne uporabljaš tubeless?
BBQ 01.09.2018 14:13
 Sorry! Površno prebral odgovor. Zanima me, če je kdo, ki je šel nazaj na zračnice? Kaj pa storiš, če predreš tubeless?  Na tujih forumih sem razumel, da je to kar nerodna situacija.
peak 01.09.2018 16:44

Nerodna je... če nimaš zračnice v spare bidonu... in mini Topeak Race Rochet pumpe... (:

copi 01.09.2018 17:42

@BBQ
 Sorry! Površno prebral odgovor. Zanima me, če je kdo, ki je šel nazaj na zračnice? Kaj pa storiš, če predreš tubeless?  Na tujih forumih sem razumel, da je to kar nerodna situacija.

Če je mleko notri ne prebiješ hitro tubeles plašča, če pa že, imaš zračnico in pumpo. Bodi pa previden ker tovarniško nima mleka notri.

SHad 01.09.2018 22:01

Zakaj pa ne bi predrl zlahka, če je mleko notri? To sploh nima veze.

Če ti predre tako, da mleko ne zatesni daš lahko zračnico notri. Ali pa že od začetka z zračnico in brez mleka.

Meni je Schwalbe One tubeless zdržala nekje 2.000km. Toliko v vednost.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI