Iščemo partnerja za dogodek - servis in preizkus koles v živo

Domov > Forum > Iščemo partnerja za dogodek - servis in preizkus koles v živo

Iščemo partnerja za dogodek - servis in preizkus koles v živo

SORTIRAJ PO:
bulek 05.09.2018 11:31

Pozdravljeni,

v moji izobraževalni ustanovi smo med prvimi prejeli certifikat "kolesarjem prijazno podjetje".

V septembru načrtujemo dogodek - ideja je, da bi to bilo neke vrste servis v živo na ploščadi pred objektom, kjer bi servisirali kolesa zaposlenih v živo in morda hkrati imeli na voljo tudi kolesa za preizkus (e-bike, druge vrste). Iščemo partnerja (servis, trgovina, zanesenjak), ki bi v tem videl nek smisel in bi mu bilo zanimivo sodelovati v tem dogodku.

Zelo bom vesel, če morda koga poznate in ga povežete z menoj.

Hvala in lp,

Robi.

kenz76 06.09.2018 08:04

Verjetno imate v kraju ali bližini, kjer je vaša ustanova, tudi kolesarsko trgovino s servisom, ki bo gotovo zainteresirana za lastno predstavitev... Torej, najprej do lokalnih ponudnikov, nato iskanje po forumu. Veliko pa bi pripomoglo tudi, če bi napisali kraj dogodka... 😉 

bulek 06.09.2018 09:49

@kenz76

Verjetno imate v kraju ali bližini, kjer je vaša ustanova, tudi kolesarsko trgovino s servisom, ki bo gotovo zainteresirana za lastno predstavitev... Torej, najprej do lokalnih ponudnikov, nato iskanje po forumu. Veliko pa bi pripomoglo tudi, če bi napisali kraj dogodka... 😉 

Zdravo,

hvala za nasvet... Smo v Ljubljani, tako da je lokalnih ponudnikov kar nekaj. Predvsem je pomembno, da bi se kdo v tem videl - te certifikate in akcije bodo zanimiva tudi za druga podjetja in ustanove. Dvema najbližjima sem poslal, na forum pa sem dal zato, ker morda kdo koga pozna, ki bi se videl v tem.

Hvala za pomoč,

lp,

Robi.

Rumbler 06.09.2018 15:17

Sicer sem samo na hitro preletel (lahko, da sem spregledal).

"Kolesarjem prijazno podjetje", a vendar ne potrebuje pokritih parkirišč za kolesa in garderob/tušev za preobleči oblačila.

bulek 06.09.2018 22:13

@Rumbler

"Kolesarjem prijazno podjetje", a vendar ne potrebuje pokritih parkirišč za kolesa in garderob/tušev za preobleči oblačila.

Ne vem ali je obvezno, mi to imamo...

LP,

Robi.

kenz76 06.09.2018 23:16

@bulek

@Rumbler

Ne vem ali je obvezno, mi to imamo...

LP,

Robi.

Pohvalno!!! 👍 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI