Fulcrum racing 3

Domov > Forum > Fulcrum racing 3

Fulcrum racing 3

SORTIRAJ PO:
MMKK 18.09.2018 15:54

Pozdravljeni,

Vse poznavalce vljudno prosim za nasvet. Kupujem nove obroče (alu varianta, clincher, Shimano račna), izbral sem Fulcrum Racing 3. Letošnji model, ki ga lahko vidiš pri Čerinu stane 489 EUR (z nekim strašnim popustom), v Novem mestu pa sem našel še en par istih obročev samo modelsko leto 2017 in je cena precej nižja. Po vseh karakteristikah, ki sem jih uspel najti, se mi zdijo obroči povsem identični, razika je zgolj v designu (barva in oblika napisa). Zanima me torej ali gre dejansko za isti obroč ali je kakšna razlika v kvaliteti, ki morda odtehta višjo ceno.  

Hvala za nasvet.

lep pozdrav,

MK

Agent041 19.09.2018 07:28
 Nisem posebej preverjal, ampak verjetno je model 2017 še notranjega premera 15mm, model 2018 pa je že širši (17mm). Ostali Fulcrumovi modeli so šli že prej na širino 17mm, za Racing 3 pa vem da so dolgo imeli še 15mm.
PrimožR 19.09.2018 14:20

Razlika je v širni obroča in v materialu (oglej si Fulcrumwheels.com ).

Ne moreš zgrešiti z nobenimi. Gre za odlične in zelooo robustne alu obroče. Preverjeno in preizkušeno.

Mojster 22.09.2018 20:33

Da ne odpiram nove teme bi vse uporabnike prosil za pomoč oz. nasvet. Odločam se za nakup novih obročev za ceno cca. 500 EUR. Vozim vsega po malem, res pa je da imam zelo rad klance. Trenutno imam še prve obroče Shimano RS10. Nekaj kandidatov sem že našel:

Vision Trimax 42

Vision TriMax 30

Mavic Ksyrium Elite UST Graphite Wheelset

Vision Trimax Alloy 35

Mavic Cosmic Elite UST WTS Wheelset

Hvala!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI