Kako sem premagal rak

Domov > Forum > Kako sem premagal rak

Kako sem premagal rak

SORTIRAJ PO:
Maratonac 26.10.2018 18:46

 Tale moment sem izvedel , da je bioskopija tkiva od katerega je odrezan rak zdrava , tako da odpade vse kar sliši na ime obsevanje in pa kemoterapija ! Saj bi napisal knjigo kako sem ga premagal , sam imela bi samo eno stran ! SVIT je tisti , ki je v 2 mesecih po odkritju , vse organiziral . Res sem videti kot preluknjan sod , vzeli so mi tudi žolč , vendar sem spet počasi se vračajoč v prejšnji vsakdan . Shujšal sem , sam ne mojo željeno težo ampak samo 8kg.

Pritiska nimam več , imam 120 , kar me pa dela mal zaspanega . Sem na žolčni dieti , ki sploh mi dieta samo nekaterih stvari - slanih in svežega rastlinja - ne smem jesti. Še en mesec bolniške , potem pa delat !

ElTorro 26.10.2018 19:15
@Maratonac

 Tale moment sem izvedel , da je bioskopija tkiva od katerega je odrezan rak zdrava , tako da odpade vse kar sliši na ime obsevanje in pa kemoterapija ! Saj bi napisal knjigo kako sem ga premagal , sam imela bi samo eno stran ! SVIT je tisti , ki je v 2 mesecih po odkritju , vse organiziral . Res sem videti kot preluknjan sod , vzeli so mi tudi žolč , vendar sem spet počasi se vračajoč v prejšnji vsakdan . Shujšal sem , sam ne mojo željeno težo ampak samo 8kg.

Pritiska nimam več , imam 120 , kar me pa dela mal zaspanega . Sem na žolčni dieti , ki sploh mi dieta samo nekaterih stvari - slanih in svežega rastlinja - ne smem jesti. Še en mesec bolniške , potem pa delat !


Novim zmagam naproti!
Nejc1986 26.10.2018 19:46

 Saj ne vem kaj bi napisal... Mravljinci so me preplavili ko sem prebral... 


Včasih se (z mano na čelu) sekiramo zaradi malenkosti, po drugi strani pa... Kaj bi govoril...


Ne poznam te/vas, ampak iz srca me veseli, da se stvari urejajo...


Čelado dol in srečno na vseh področjih....

SODROVC 27.10.2018 17:04

 

SODROVC 27.10.2018 17:04

Lani, ko je bi še v formi. Želim ti dobro in hitro okrevanje. In res, čestitke, da si zbral korajžo in šel na pregled, ki ga ponuja SVIT. Marsikdo je ne, pa je potem hud revež.

SODROVC 27.10.2018 17:06

.



800x60
kovac71 27.10.2018 18:28

Na kolesu sem si zlomil kolk; v roku pol leta  so bile potrebe 2 operacije...noga krajša in polna železja..sedaj zopet na polno na kolesu....ampak vse to je nič proti vašim težavam!!! Svaka čast; pozitivno naprej, ali kot pravi pregovor katerega se sam še kako držim:˝ Što ne ubija-jača˝

kamencek 30.10.2018 08:04

 @Maratonac, kapo dol za pravočasen odziv, pogum in zmago!


Srečno!

Maratonac 30.10.2018 10:16
 Hvala vsem na dobrim željam ! Pa pravijo da je naše zdravstvo v urcu . Mene so zrihtal  v manj kot 45 dnevih od suma , 32 dni od postavitve diagnoze in 15 dni od bioskopije tkiva. Nisem pa imel prej nikakršnjih problemov , tako da sem "zdrav" šel na operacijo . Pa še nekaj zelo važno . Vse skupaj sploh ne boli , čeprav so mi zaradi napake saniteta JNA morali  1.5h razdvajati zlepljena čreva iz l. 1971.  Tretji dan sem sam prosil , da mi izključijo protibolečinsko infuzijo , pač ne boli in zakaj se drogirat . Mene je v življenju veliko bolj enkrat bolela prehlajena luknja  po izruvanem zobu . SVIT je pa zakon !
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI