MY E-TRAINING

Domov > Forum > MY E-TRAINING

MY E-TRAINING

SORTIRAJ PO:
majas 03.12.2018 19:39

Pozdrav,

ima kdo izkušnje s programom My E-training ki ga priporočajo proizvajalci Elite trenažerjev?

Izjemno hvaležna bom kakšnega nasveta / mnenja o uporabi.

Uporabljati ga želi starejši uporabnik, ki ima manjše fizične zmogljivosti.

Namen uporabe je večja motivacija pri uporabi trenažerja (op. gledanje poti med vožnjo,...).

Hvala za pomoč že vnaprej!

majas 03.12.2018 19:52
 Vem, da ima program 70+ posnetih voženj, a jaz sem prelena, da bi pregledala profile vseh sedemdesetih in si naredila lažjo predstavo...
tris 04.12.2018 01:28

Ja,  ima možnost downloda profi-posnetkov različnih tras , ki pa so plačljive(15-20€/trasa) recio Stelvio: https://www.youtube.com/watch?v=NK2M-UkIaSA  , druga varinata so posnetki "privat" uporabnikov ki so zastonj(je pa kvaliteta ponavadi slabša),....lahko pa tudi sam posnameš traso in jo uplodaš...to je  glede video posnetkov.Po pravici povedano sem samo malce sprobal vendar , ne uporabljam ker zraven renažerja nimam velikega TV-ja, na majhniem ekranu pa se mi zdi to gledat brez veze.

Seveda so potem tudi različne variante(programi treningov) za prilagjanja obrementive brez videa, ki pa te glede na napisano verjento ne zanimajo.

majas 04.12.2018 09:14
 hvala!
RMTL 11.12.2018 22:11

Zdravo.

Je kar nekaj brezplacnih prog, na videz delujejo v redu sam jih nisem se vozil. Sem uporabljal aplikacijo zadnji mesec in mi je kar v redu, glede na to da nimam dodatnih stroskov saj jo dobis za 3 leta zastonj ob nakupu trenazerja. Program treninga, ki ga izdela posebaj za zmogljivost vsakega posameznika (prej moras opravit training test) mi je pa bil kar vsec. 

Sedaj sem preklopil na zwift in glede na to, da stane 15EUR na mesec mislim da se bom nasledndji mesec vrnil nazaj na etrain in tudi ostal v prihodnje tam. 

Roxin 12.12.2018 11:36
@RMTL

Zdravo.

Je kar nekaj brezplacnih prog, na videz delujejo v redu sam jih nisem se vozil. Sem uporabljal aplikacijo zadnji mesec in mi je kar v redu, glede na to da nimam dodatnih stroskov saj jo dobis za 3 leta zastonj ob nakupu trenazerja. Program treninga, ki ga izdela posebaj za zmogljivost vsakega posameznika (prej moras opravit training test) mi je pa bil kar vsec. 

Sedaj sem preklopil na zwift in glede na to, da stane 15EUR na mesec mislim da se bom nasledndji mesec vrnil nazaj na etrain in tudi ostal v prihodnje tam. 

E training je za izvajanje treningov  super. Nima pa v sebi neke igrive vsebine. Zato mi je malo mučen.

Zato jaz vseeno raje uporabljam ZWIFT ker mi je bolj zabaven in mi ni muka poganjat vsak dan če je treba,razni eventi ipd.

salgar68 14.12.2018 18:42
Google je plačal za vsakodnevno spletno delo od doma od 500 do 1000 eurov. Sem prejela prvi mesec 25863 € in 30724 € v mojem zadnjem mesecu plačila s strani Googla tako, da delam doma tri ure, ki delajo na dan. Tudi novi, zlahka zaslužijo 200 evrov na uro in zaslužki so lahko celo večjii ss časom ...

Za več podrobnosti   .... >>>>>    http://www.Internet43.Com
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI