Eddy Merckx

Domov > Forum > Eddy Merckx

Eddy Merckx

SORTIRAJ PO:
icindr2 13.12.2018 14:39
Pozdravljeni. Kolega si želi top-range znamko okvirjev vednar noce italjana. Zanima me kaj predlagate, ter kdo uvaza Eddy Merckx kolesa. Vem da je v Porečah (Vrbsko jezero) uvoznik, odkar je Ridley omenjeno znamko kupil, v Slo pa ne vem kdo jih ima. Prav tako me zanima uvoznik za Fulcrum (spada pod Campagnolo). če kdo ve, prosim za info.
peak 13.12.2018 17:53

EM ne uvaža nben.. ne vem zakaj bi ga.

Top range je Tarmac SW.. 

Še kaka glasbena? 🤗

-BLAŽ- 13.12.2018 21:04
@peak

Top range je Tarmac SW.. 

Še kaka glasbena? 🤗

Tadragi Speci so samo za zobarje in odvetnike brez domišljije :-) 
peak 13.12.2018 21:16

@-BLAŽ-

@peak

Top range je Tarmac SW.. 

Še kaka glasbena? 🤗

Itak.. 😋

https://www.instagram.com/p/BZdxLs1AEi6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=745rdkq60fi

Pisal božičku.... 🤗
Boss 14.12.2018 06:01
@icindr2 Ridley kolesa ima v prodaji ExtremeVital. Ridley je letos kupil znamko EddyMerkx in za 2019 je nova kolekcija za 2020 pa je planirano sicer novo kolo. Če je želja za to kolo in določen model je pot prek ExtremeVital-a prava.
majkl_t 14.12.2018 06:06
 Cycling United Ljubljana! Ridley + Eddy Merckx. :)
icindr2 15.12.2018 00:22

@-BLAŽ-
@peak

Top range je Tarmac SW.. 

Še kaka glasbena? 🤗

3T je opcija, hvala. Specialized odpade. Po ceni so sicer višjega ranga kakovost pa srednji rang.

icindr2 15.12.2018 00:44

@Boss
@icindr2 Ridley kolesa ima v prodaji ExtremeVital. Ridley je letos kupil znamko EddyMerkx in za 2019 je nova kolekcija za 2020 pa je planirano sicer novo kolo. Če je želja za to kolo in določen model je pot prek ExtremeVital-a prava.
Ja, sem se zdej spomnil da imajo v ekstremvital direkten kontakt do Ridley? Mislim da, ali ima CU? Bom/bo kontaktiral. Sicer so pri avstrijskih kolegih cene koles.stvari večina nižje, na račun nižjih davkov + to da iz Nem.lagerjev robo ceneje dobijo na račun DACH naveze. Ima pa tip do Ljubljane isto kot do Celovca (Pörtschach-Sione Bikes) tako da se bo treba odločit, sem bil enkrat tam, res waw...takih custom trgovin/firm v Slo ni :) ja no, razen na Jureta Berka ne smem pozabi, ta je še stopničko višje, ampak na žalost (razumljivo) tudi cenovno previsok za mojega božička :P

Kje se pa 3T kolesa kaj prodajajo v SLO? Nisem še nobenega vidu (Pri nas na balkanu še zmeri Specija večina fura 😂😂). Naj bi bli 3T baje da po testih visoko kakovostni .

peak 15.12.2018 14:06

@icindr2

@Boss
Ja, sem se zdej spomnil da imajo v ekstremvital direkten kontakt do Ridley? Mislim da, ali ima CU? Bom/bo kontaktiral. Sicer so pri avstrijskih kolegih cene koles.stvari večina nižje, na račun nižjih davkov + to da iz Nem.lagerjev robo ceneje dobijo na račun DACH naveze. Ima pa tip do Ljubljane isto kot do Celovca (Pörtschach-Sione Bikes) tako da se bo treba odločit, sem bil enkrat tam, res waw...takih custom trgovin/firm v Slo ni :) ja no, razen na Jureta Berka ne smem pozabi, ta je še stopničko višje, ampak na žalost (razumljivo) tudi cenovno previsok za mojega božička :P

Kje se pa 3T kolesa kaj prodajajo v SLO? Nisem še nobenega vidu (Pri nas na balkanu še zmeri Specija večina fura 😂😂). Naj bi bli 3T baje da po testih visoko kakovostni .

Top kolesa trenutno... pri nas "mogoče" 11-11...drgač pa drugo naj mesto na svetu 😃

https://veletage.com/collections/rader-teile/products/exploro-fm-team-force-aero-gravel-bike

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI