Udarjena zadnja feltna shamal mille

Domov > Forum > Udarjena zadnja feltna shamal mille

Udarjena zadnja feltna shamal mille

SORTIRAJ PO:
mlokar 25.02.2019 19:07

Živjo,

zadnjo feltno shamal mille sem poškodoval tako, da se je na robu obroču samo na eni strani pojavila rahla bula spodaj in zgoraj se je obroč usločil navznoter. Ima kdo podobno izkušnjo, kaj predlagate? Menjava obroča je opcija, ampak bi rad preveril, če je slučajno še kdo rešil na kak "manj boleč način"....

LP

TEX 04.03.2019 21:27

Hoj , podobno rec sem imel jaz na shamal feltni eno generacijo prejsnji model. Pripravil sem si alu vmesnike in zunanje alu ploscice in v primezu stisnil do meje da se je materijal malo vrnil nazaj. Fino petem obrusil z roko ampak z neko ravno naprimer alu podlogo , da ni neravnega rocnega  napacnega giba. Mi pri zaviranju ne dela zdaj nic slabse. 

lp

mlokar 10.03.2019 20:40

Ja, brusit ne smem, ker je rob črn. Je bila tvoja udarjena tudi samo na eni strani obroča? Hvala

@TEX

Hoj , podobno rec sem imel jaz na shamal feltni eno generacijo prejsnji model. Pripravil sem si alu vmesnike in zunanje alu ploscice in v primezu stisnil do meje da se je materijal malo vrnil nazaj. Fino petem obrusil z roko ampak z neko ravno naprimer alu podlogo , da ni neravnega rocnega  napacnega giba. Mi pri zaviranju ne dela zdaj nic slabse. 

lp

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI