Nedelovanje pasu za merjenje srčnega utripa

Domov > Forum > Nedelovanje pasu za merjenje srčnega utripa

Nedelovanje pasu za merjenje srčnega utripa

SORTIRAJ PO:
stacko 31.03.2019 11:51
 Imam eno tezavo in sicer z paščkom za merjenje srčnega utripa (imam pa garmin520 )edge+klasični pašček ki ga dobiš skupaj z paketom garmin 520edge.pri prvem paščku se mi je po4 letih pašček shodil klub menjavanju baterij zgubljal signal nepravi utrip itd potem sem lansko leto kupil nov pašček pa mi sedaj dela isto kot pri prejsnem pa me zanima ali ga morem pred menjavo baterije kaj z resetirati al kaj drugega,sicer pri temu sedjšnemu še nisem menjal baterije sem prej rajši povprasal če ima kdo od vas tudi podobne tezave in kako ste jih rešili hvala za odgovore.lp 
Zidi 31.03.2019 16:23

 Ko vzameš baterijo ven ga pusti par minut brez baterije da se "resetira" potem normalno vstaviš nazaj.

Probaj, sem imel podobno težavo..

l.p.

aljoman 01.04.2019 07:52
Pri Polarju je potrebno pašček menjati na 1-2 leti. Potrošni material pač. Po uporabi ga je priporočljivo sprati s toplo vodo in milnico (meni se ne da vedno :) Mogoče zaradi tega zdrži kak mesec manj.
bog 01.04.2019 08:08

Pred 3. leti sem kupil Garmin 1000 in zraven pas. Mislim, da se mu reče  Premium.

Kupil sem ga preko interneta. Rosebike.com

Po pranju mi je po pol leta crknil prvi pas. Poslal sem ga v servis v Senčur. Dobil novega.

Po nekaj mesecih spet. Zamenjali.

Ponovno čez pol leta.  Iz servisa so mi sporočili, da so bili vsi iz iste serije in imeli napako.

Sedaj imam mir.

Zidi 01.04.2019 12:58
 Imam polar H7 in mi je pašček (elastika) zdržal 5 let... nato kupil kitajskega prek ebay za cca 5eur...po enem letu še kot nov.... po vsaki uporabi sprem pod mlačno vodo..
aljoman 02.04.2019 06:28
@Zidi
 Imam polar H7 in mi je pašček (elastika) zdržal 5 let... nato kupil kitajskega prek ebay za cca 5eur...po enem letu še kot nov.... po vsaki uporabi sprem pod mlačno vodo..
Imaš mogoče link?

Zidi 02.04.2019 07:58
@aljoman
@Zidi
 Imam polar H7 in mi je pašček (elastika) zdržal 5 let... nato kupil kitajskega prek ebay za cca 5eur...po enem letu še kot nov.... po vsaki uporabi sprem pod mlačno vodo..
Imaš mogoče link?

https://www.ebay.com/itm/Chest-Belt-Elastic-Strap-for-Polar-H7-Garmin-Wahoo-Sport-Heart-Rate-Monitor/152999204970?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI