Tour of California

Domov > Forum > Tour of California

Tour of California

SORTIRAJ PO:
SODROVC 17.05.2019 10:23
Guma 17.05.2019 11:02
Ne razumem kaj čakajo s pritožbo pri UAE. 
ElTorro 17.05.2019 11:10

Nima smisla, da se pritožijo, je če že Astana vložila pritožbo.

Je pa vse skupaj dejansko farsa, in organizator si je s tem naredil levjo uslugo.

areh 17.05.2019 11:15

"America first"

lpA

Nikita 17.05.2019 12:54

Tijay van Garderen ni bil nič več oviran... kakor nekateri drugi! Nič več in nič manj, kakor takrat, ko se zgodi kakšen masovni padec na bilokateri dirki... in se morajo vozeči kolesarji izgibati kolesom in padlim kolesarjem.

Omenjeni Američan je padel, kar ni nič neobičajnega. Tudi drugi padajo! Tega niso nikjer povedali, da je Tijay vmes tudi narobe zavil in dodatno izgubil po mojem 20 do 30 sekund. Gledal sem prenos in to je sigurno res.

Kot piše Areh: Prvo Amerika!

Predvsem za Areha (pa tudi...): Kolesarska bunker tura (za gorce in trekinge)

Nikita 17.05.2019 14:26

Sem pa malce gledal trase, vse vozijo nekako višje od Los Angelesa. Nikjer tam, kjer poteka Raam in sem tudi sam bil tam.

Me je pa še najbolj zanimalo jezero Tahoe. V tisti špici o Bonanzi je na zemljevidu. Vigrinia City je danes neko malo selce... Takrat v času Cartwrightow... pa je bilo mesto. Ja, neki western je še v meni!

boši 18.05.2019 07:30

Pogačar dobil etapo in vodi v skupni razvrstitvi, Špilak skupno šesti, čestitke!!!

_BraneK 18.05.2019 09:56
To je bilo pa hecno sinoci. Tako na siroko je Kolumbijec odprl vrata Tadeju, kot da ne bi hotel zmagati. Tako kot je Uran pogledal v drugo smer, da je lahko Vino postal svetovni prvak... Higuita je dobil najmanj dve lekciji vceraj, 1) ko je izgorel v zadnjem napadu, 2) tezko bit' pameten pri 200 pulza (a ne, Hempi ;)
Nikita 18.05.2019 10:01

Močno dvomim, da tudi v primeru, ko Higuita ne bi tako nerodno zavil, ne bi Pogačar uspel zmagati. Zdel se mi je dovolj močan za tistih 50 m šprinta?

Lepa uvrstitev obeh... in upajmo, da tudi na zadnji etapi zadržita svoje pozicije... oz. Špilak morda tudi kaj pridobi?

Urednik 18.05.2019 11:02

Prvi trije iz včerajšnje etape, očitno prihaja mladi val junakov, Izjemno

majkl_t 18.05.2019 12:28
Kapo dol, bravo naši. :)
SODROVC 19.05.2019 08:38

Tadej Pogačar je zmagovalec letošnje Amgen Tour of Califirnia, največje ameriške dirke! Bravo, Tadej.

Čestitke tudi Simonu Špilaku za 6. mesto. 

peak 20.05.2019 12:10

Tadej Pogacar wins the Tour of California

Berk šuuz....👍👍

Nikita 20.05.2019 14:51

No, že v prvem delu sezone imamo, kar imamo. Železo se kuje vroče, ane? Upam, da bo uspehe naših kolesarjev spremljala tudi televizija, zdaj razen Dirke po Sloveniji in Toura verjetno ni za pričakovati, da bi kaj prenašali? Morda kakšno odmevno enodnevno dirko? Morda Vuelto? Prenos kolesarske dirke bi sigurno spremljalo veliko več gledalcev, kakor ta trenutek tekme nogometne reprezentance ali več kot zanesljivo, tekme končnice državnega prvenstva v košarki.

Če pa ne bi bilo prenosov pa vsaj upam, res upam, da ne bodo v poročilih suparno omenili to in ono in konec, pika, finito? Pogrešam bolj podrobna poročila, kakšno številčno informacijo in še bi se našlo. POP TV ali Kanal A npr. delata iz Dončića pravo medijsko zvezdo v Sloveniji, kar si tudi nedvomno zasluži. Vendar, tudi naši kolesarji bi morali imeti večji medijski tretma!

SODROVC 20.05.2019 16:13
 Nikita, GIRA na TVSLO2 niso prenašali zato, ker lastniki pravic niso pod nobenim pogojem dovolili prenosov. Tudi marsikatere druge TV postaje so "skenslal". Zakaj, pa ne vem več. 
ElTorro 20.05.2019 19:01

Lastnik pravic je Eurosport, ki si je ustvaril skoraj monopolen položaj na področju prenosov kolesarstva v Evropi. 

Ker očitno želijo biti kanal, na katerem vsi gledajo kolesarstvo, zelo neradi prodajajo pravice drugim TV postajam.

Sicer dvomim, da je šlo za "pod nobenim pogojem", seveda pa se mora RTV obnašati racionalno, Giro pa vendarle ni dogodek tolikšnega pomena, da bi zanj plačevali astronomske zneske (in glede na to, da tudi drugod ni prenosov, so zahtevani zneski očitno dejansko astronomski).

nemelk 21.05.2019 08:20
 Sovražim duhomorno ponavljajoče se prekinitve prenosov kolesarskih dirk na Eurosportu!!
ElTorro 21.05.2019 10:31

Uporabi katero od alternativ.....FloBikes recimo stane $200 za celo leto. Če se ne motim, je brez prekinitev.

nemelk 22.05.2019 10:19

Zakaj bi plačeval 200$ za nekaj kar je drugače brezplačno? 

Ne štekam ES, ki v premoru, ki je po navadi namenjen oglasom prikazuje top 5 failov, vesoljske poteze biljardista O'Sullivena, kričeče poteze najboljših tenisačev itd..

ElTorro 22.05.2019 11:03

V tem je ravno bistvo - ni brezplačno.

ES je plačal za pravico do prenosa. In prenos prekinjajo z EPP vložki. Nekateri vložki so plačljive reklame, nekateri pa samopromocijski.  In ti ogled prenosa plačaš s tem, da gledaš (ali ignoriraš) te EPP vložke.

A bi se bolje počutil, če bi v teh premorih petkrat vsako uro gledal reklamo za Ariel?

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI