Nakup na kolesarskidresi.si

Domov > Forum > Nakup na kolesarskidresi.si

Nakup na kolesarskidresi.si

SORTIRAJ PO:
slopanda 24.06.2019 11:36

Živjo,

je kdo že kupoval na https://www.kolesarskidresi.si/ ? V ponudbi vidim da imajo tako originalne drese kot replike, pa me zanima kakovost replik oz. če so originalni dresi res originalni. Malce sem preveril kar sem le lahko in opazil, da je domena registrirana na nekega Slovaka, ima pa tudi podobne trgovine na Slovaškem, Češkem, Madžarski.

Torej vsak feedback je dobrodošel, ker ne bi rad kupil "mačka v žaklu" :)

morison 24.06.2019 21:53
 Tudi  mene  zanima.
wragec 25.06.2019 08:40
 Jaz sem do sedaj kupil 2 kompleta kratkih dresov in 1 komplet dolgi rokav in dolge hlače - replica in za to ceno je kvaliteta zelo dobra. Naročiti je potrebno 1 št. večjo, plačal po povzetju in dobil v roku 5 dni - gls.
slopanda 25.06.2019 10:19

@wragec - Hvala za info :) Si mislil eno številko večjo kot klasično nosim ali eno številko večje kot bi izbral glede na njihove podane mere ?

Do sedaj sem enkrat naročil tudi preko kitajcev in tam sem moral vzeti XL zgornji del in XXL hlače za mojih 193cm in 84kg.

wragec 25.06.2019 10:59

Eno številko večjo kot tam piše. Jaz imam L pa sem vzel hlače in dres L pa mi je bilo premalo in sem dal ženi, ko sem vzel xl je blo vse ok. Mam pa 178 cm in 83 kg in po njihovo pašem v L. Medtem ko zgornji del skoraj paše, pa so hlače očitno pretesne.

Če ti ni prav lahko komot vrneš, pač maš strošek z poštnino

slopanda 25.06.2019 12:03
 Super, še enkrat hvala za info.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI