brnik, trboje - delo na cestah

Domov > Forum > brnik, trboje - delo na cestah

brnik, trboje - delo na cestah

SORTIRAJ PO:
majas 24.06.2019 18:54

Pozdrav,


danes sem prvič letos zavila v gorenjske konce in na rondoju v Sp. Brniku naletela na obvoz za Cerklje,... V Trbojah na še eno delo na cesti - od križišča do čolnarne (?),... Če ima kdo kakšen podatek v kakšnem stanju so te ceste, bom zelo vesela. Če lahko prideš mimo,... Lansko leto sem okoli nekih prekopanih lukenj plezala, pa se mi to ne da. Tud največji ljubitelj makadama nisem... 

Hvala vam za pomoč in prijaznost že vnaprej!

slopanda 25.06.2019 10:50

Živjo,

sam se redno vozim po teh koncih - okolica Kranja, pa mislim, da sta v tem trenutku to edini gradbišči, ki te prisilita v ovinek. V Kranju se sicer dela tudi krožišče pri Mercator Primskovo (ni problemov) in pa na Delovskem mostu (tudi možen prehod, a le po eni strani).

Me pa zanima, ali je v Spodnjih Pirničah še razkopana cesta ali so jo že asfaltirali ? V mislih imam tisti del, kjer se spustiš proti vznožju Šmarne gore, če prideš iz gorenjskega konca.

slopanda 25.06.2019 10:50

Živjo,

sam se redno vozim po teh koncih - okolica Kranja, pa mislim, da sta v tem trenutku to edini gradbišči, ki te prisilita v ovinek. V Kranju se sicer dela tudi krožišče pri Mercator Primskovo (ni problemov) in pa na Delovskem mostu (tudi možen prehod, a le po eni strani).

Me pa zanima, ali je v Spodnjih Pirničah še razkopana cesta ali so jo že asfaltirali ? V mislih imam tisti del, kjer se spustiš proti vznožju Šmarne gore, če prideš iz gorenjskega konca.

majas 01.07.2019 16:31

Ja,


cesta je bila pred 7 dnevi cca se razkopana.


ampak prides cez. Pocasi.


@slopanda

Živjo,

sam se redno vozim po teh koncih - okolica Kranja, pa mislim, da sta v tem trenutku to edini gradbišči, ki te prisilita v ovinek. V Kranju se sicer dela tudi krožišče pri Mercator Primskovo (ni problemov) in pa na Delovskem mostu (tudi možen prehod, a le po eni strani).

Me pa zanima, ali je v Spodnjih Pirničah še razkopana cesta ali so jo že asfaltirali ? V mislih imam tisti del, kjer se spustiš proti vznožju Šmarne gore, če prideš iz gorenjskega konca.



MihaPR17411741 18.07.2019 14:26

 So nam žličkarji nekaj našli sredi vasi, tako da je v Cerkljah še kar zaprto in vprašanje do kdaj zares bo. Poleg tega bodo odprli novo gradbišče tako da do konca avgusta ne bo nič.

https://cerklje.si/objava/202646

Se da pa čez normalno pridet, nekateri celo vozijo, sam osebno sestopim.

V Trbojah je še razkopano od Čolnarne proti Kranju.


1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI