čelada z vizirjem

Domov > Forum > čelada z vizirjem

čelada z vizirjem

SORTIRAJ PO:
stine23 29.06.2019 12:07
 hay,zanima me če je kdo že kupil te čelade z vizirjem,kot jih imaš na aliexpresu,kupujem nekaj takega pa me malo zanima vaše mnenje če je ta stvar v redu ali ne
slopanda 30.06.2019 09:03

 Živjo, jaz raje ne bi kupoval čelade na Aliexpressu. Ne me narobe razumeti, večkrat kupujem tam (tudi kakšen dres, luč za na kolo, ...), ampak pri čeladi sem malce skeptičen zaradi kvalitete izdelave in pa kvalitete stekla vizirja. V začetku sezone sem tudi sam gledal takšno čelado na Aliexpressu, vendar sem se premislil in raje dal par € več in kupil Alpina čelado (sicer brez vizirja), sedaj pa gledam še za kakšna pametna očala.

Načeloma sem veliko na cesti, pa mislim da sem ravno 5 takih čelad videl v celotni sezoni do sedaj.

Če si pa tovrstne čelade res želiš pa najbolje, da greš v kakšno slo trgovino, kjer jo imajo, pa jo probaš in potem vidiš kako se ti zdi - še vedno lahko potem naročiš tisto iz Aliexpressa.

propel 30.06.2019 15:26
 Na e-bay-u sem pred kakšnim letom kupil repliko Casco spedair za 10krat manjšo ceno.Razlika je, vendar ne takšna kot v denarju.Za 28 evrov sem dobil dovolj kvalitetno in tudi lepo čelado.Pomembno je da ima vse certifikate in da ti je všeč.Jaz sem zadovoljen.
m66 30.06.2019 16:20
 In kako veš, da ima čelada iz ebaya ali alija "vse certifikate"? Ker ima znake CE? 90% z alija jih je fake, vključno s fake znakom...
m66 30.06.2019 16:20
 In kako veš, da ima čelada iz ebaya ali alija "vse certifikate"? Ker ima znake CE? 90% z alija jih je fake, vključno s fake znakom...
m66 30.06.2019 16:20
 In kako veš, da ima čelada iz ebaya ali alija "vse certifikate"? Ker ima znake CE? 90% z alija jih je fake, vključno s fake znakom...
mark 03.07.2019 14:14

 Fake čelada je lahko na videz čisto ali skoraj enaka in boš v njej lahko tudi dobro izgledal, samo glave verjetno ne varuje. Lahko da jo, ampak tega ne izveš, dokler ni mogoče prepozno.


ElTorro 03.07.2019 14:35

Če kupiš repliko kolesarskega dresa, bo morda vse ok, morda bo slabše odvajal znoj in hladil telo, v najslabšem primeru boš morda staknil kakšno alergijo nanj.


Če kupiš repliko kolesarske čelade, bo morda vse ok, morda bo pašček bolj trd in te bo malo ribal po vratu, v najslabšem primeru boš z njo udaril ob asfalt in ne boš preživel.


Vsak naj zase presodi, če se splača. 

roko66 13.08.2019 15:49

 Pozdrav, jaz imam tako čelado z vizirjem,zaradi dioptrije in lahko rečem,da sem zadovoljen glede videza in tudi izdelave...koliko bo pa prenesla glede trka,pa raje nebi probal tudi z Bell-ovo ne..

kupil na Ali-ju za 30€


roko66 13.08.2019 15:49

 Pozdrav, jaz imam tako čelado z vizirjem,zaradi dioptrije in lahko rečem,da sem zadovoljen glede videza in tudi izdelave...koliko bo pa prenesla glede trka,pa raje nebi probal tudi z Bell-ovo ne..

kupil na Ali-ju za 30€


roko66 13.08.2019 15:49

 Pozdrav, jaz imam tako čelado z vizirjem,zaradi dioptrije in lahko rečem,da sem zadovoljen glede videza in tudi izdelave...koliko bo pa prenesla glede trka,pa raje nebi probal tudi z Bell-ovo ne..

kupil na Ali-ju za 30€


roko66 13.08.2019 15:50

 Pozdrav, jaz imam tako čelado z vizirjem,zaradi dioptrije in lahko rečem,da sem zadovoljen glede videza in tudi izdelave...koliko bo pa prenesla glede trka,pa raje nebi probal tudi z Bell-ovo ne..

kupil na Ali-ju za 30€


roko66 13.08.2019 16:03
 Ehh sory za večkratno objavo...mi nekaj trokira internet😶
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI