Specialka pod 600€

Domov > Forum > Specialka pod 600€

Specialka pod 600€

SORTIRAJ PO:
westrat 04.07.2019 17:09

 Zivjo!

Imate kaksne predloge, iscem kaksno novo entry level specialko pod 600€?

westrat 04.07.2019 17:13
 
westrat 04.07.2019 17:14
 *novo je misljeno kot ne rabljeno
ElTorro 04.07.2019 18:12

https://www.bikeek.si/cestno-kolo-scott-speedster-50-2019


Dvomim, da boš poleg tega našel še kaj pod 600. Morda v kakšni spletni trgovini, pa še tam težko če računaš zraven poštnino.

Cwetko8091 04.07.2019 19:41

 Tukaj imaš nekaj izbire cenejših koles: https://www.decathlon.si/26793-cestna-kolesa

Edino večino jih nimajo na zalogi, ampak jim pišeš in ga naročijo. Če bi imel ožje gume jih lahko pa tudi zamenjaš...za ta denar (650€) so kar zanimiva kolesa, ker imaš dovolj prostora še za kakšne širše gume.

ElTorro 04.07.2019 20:05
 Na Decathlon pa sem čisto pozabil, ja....vsekakor zanimivo za ta denar.
robizo 04.07.2019 20:33

Sicer ne vem ali se norca delaš iz vseh tukaj, če se prav spomnim, si pred parimi dnevi odprl temo in spraševal za gravel kolo pod jurja in ko smo ti forumaši našteli veliko možnosti, se še zahvalil nisi. Tukaj  si si  pa očitno za hec zamislil anketo za cestno kolo pod 600 eur.

Bom še enkrat ponovil, tako kot vsi mi imaš verjetno tudi ti dostop do spleta in uporabljaš spletni brskalnik, vzemi si čas in poišči, kje se dobijo kolesa za to ceno, pojdi jih pogledat, preizkusi, se še kaj na splošno poduči, da boš sploh vedel, kaj vpliva na ceno koles. Ko boš izbral dve, tri kolesa in se med njimi ne boš mogel odločiti, pa se oglasi in ti bomo z veseljem svetovali, katero izmed njih se najbolj splača kupiti.

Drugače pa takemu, ki se za nakup cestnega kolesa ne potrudi več kot pol minute, da odpre temo z vprašanjem, vsaj jaz ne bom svetoval glede nakupa, če je to resnično sploh njegov oziroma tvoj namen.

kamencek 05.07.2019 08:09

 Saj, najlažje je delo preložit na drugega. Jasno je, da @dbest ne ve, kaj bi rad.

Predlagam slednje:

Pojdi v par trgovin, oglej si kolesa, izberi tista, ki so ti cenovno dosegljiva in prosi prodajalca, če ti lahko posodi za preizkus.

Zapelji se z gravelom, potem s cestakom in primerjaj.

In ko boš imel razčiščeno, kaj ti bolje sede, je odločitev že sprejeta.

Ni treba, da si 'pol profesionalec', ali kako si se že izrazil v drugi temi. Tudi mi nismo. Nivoji pripravljenosti so različni, vsakdo se vozi po svojih sposobnostih in vsakdo vozi kolo, ki je najbolj primerno njegovim željam oz. terenu, po katerem se vozi.

Predlagam, da podvojiš znesek, ki si ga pripravljen dati za kolo, ker za ta denar boš dobil že solidno kolo, s katerim se boš z veseljem vozil in ne bo potrebe, da se oziraš za čim dražjim.

Če že dobiš nekaj za 600€, se boš vedno oziral za čim boljšim in ti bo na koncu žal, da nisi že takoj kupil nekaj boljšega, saj konec koncev kolo ne kupuješ samo za eno sezono, ampak ti bo delalo veselje dolga leta, to pa je že dober razlog, da se odpoveš tistim par pizzam in pivom, od katerih itak ni koristi.

kamencek 05.07.2019 09:27

 Mimogrede sem našel tole, če ti bo v pomoč, @dbest:

https://road.cc/content/buyers-guide/217632-eight-best-2019-road-bike-bargains-under-ps500

PrinceUD 05.07.2019 09:52
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI