Nosilec za kolesa

Domov > Forum > Nosilec za kolesa

Nosilec za kolesa

SORTIRAJ PO:
march76 07.09.2019 14:39

march76 07.09.2019 14:42

@march76


Kupujem nosilec za kolesa za na vlečno kljuko za 2 kolesi.Kakšna je razlika mrd Thule in Peruzzo?Menabo mi deluje tako ceneno....Če pa kdo prodaja pa lahko sporoči....Hvala!




wragec 07.09.2019 15:39
@march76

@march76


Kupujem nosilec za kolesa za na vlečno kljuko za 2 kolesi.Kakšna je razlika mrd Thule in Peruzzo?Menabo mi deluje tako ceneno....Če pa kdo prodaja pa lahko sporoči....Hvala!


Jaz imam peruzzo za 4 kolesa in je super. Thule ima verjetno boljše materijale ampak ni vreden dvojne cene. Zdaj če boš vozil kolesa večino leta s seboj potem thule za 10 x na leto pa je peruzzo čisto dovolj.





Neejc 27.12.2019 10:04

Je že kdo peljal na nosilcu na kljuki avtomobila kolo zapakirano v škatli, oz. če kdo ve kako je kaj s predpisi glede tega, če je dovoljeno,..?

Torej na nosilec pripeta škatla, ki se uporablja za transport kolesa z letalom.

wragec 27.12.2019 13:31
@Neejc

Je že kdo peljal na nosilcu na kljuki avtomobila kolo zapakirano v škatli, oz. če kdo ve kako je kaj s predpisi glede tega, če je dovoljeno,..?

Torej na nosilec pripeta škatla, ki se uporablja za transport kolesa z letalom.

Pomoje ne bi smelo biti problem, glej le to da bo fiksno zvezano.



big.G 28.12.2019 09:44

Srečno! Imej v mislih, da bo škatla delovala kot jadro in ti bo veter vso silo prenašal na nosilec in priklop. Sva s kolegom 1x povila kolesa v strech folijo ravno zaradi namena, da ni voda iz ceste poškropila koles. 

Neejc 06.01.2020 18:48

@big.G

Srečno! Imej v mislih, da bo škatla delovala kot jadro in ti bo veter vso silo prenašal na nosilec in priklop. Sva s kolegom 1x povila kolesa v strech folijo ravno zaradi namena, da ni voda iz ceste poškropila koles. 


Nekako me to ne skrbi najbolj, avto je karavan škatla pa je dosti manjša kot celotno kolo, če ne drugega se da tudi bolj počasi peljati..

Bolj me zanima če ma kdo kake izkušnje s tem, če je že kdo probal oz. kak je s predpisi..

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI