zaviranje z karbonskimi obroči

Domov > Forum > zaviranje z karbonskimi obroči

zaviranje z karbonskimi obroči

SORTIRAJ PO:
bojanz 22.09.2019 20:16
 Pozdravljeni za nima me kakšna je res razlika med zaviranjem z novimi fulcrom karbonskimi obroči qvatro in navadnimi alu obroči ker sem na you tubu zasledil da je razlika očitna in da karbonski obroči niso primerni za mestno vožnjo ampak za relacije kjer sem malo zavira .Prosim za vaše mnenje o tem ker razmišljam o nakupu le teh. Hvala 
ketna80 22.09.2019 21:37
Fulcrum Racing Quattro Carbon imajo super zavorno površino in zaviranje z original Campagnolo zavornimi oblogami za karbon je top!
rs1975 23.09.2019 07:04

mene pa zanima ali so še vedno težave pri karbonskih obročih z čeljustnimi zavorami. ali ob ustreznih gumicah ni več bojazni, da bi ob daljših spustih skuril zavorno površino? ali je najbolj ziher, da vzameš diske? 

kenz76 23.09.2019 07:54

@rs1975

mene pa zanima ali so še vedno težave pri karbonskih obročih z čeljustnimi zavorami. ali ob ustreznih gumicah ni več bojazni, da bi ob daljših spustih skuril zavorno površino? ali je najbolj ziher, da vzameš diske? 


Površine ne boš skuril, diski so pa vseen boljš. 😃 

kicklen 23.09.2019 08:07
@rs1975

mene pa zanima ali so še vedno težave pri karbonskih obročih z čeljustnimi zavorami. ali ob ustreznih gumicah ni več bojazni, da bi ob daljših spustih skuril zavorno površino? ali je najbolj ziher, da vzameš diske? 


Če boš pravilno zaviral potem ne boš pregrel zavorne površine. Seveda morajo biti gumice primerne za karbonske obroče ampak saj jih tako ali tako dobiš zraven obročev.
kicklen 23.09.2019 08:08
@kenz76

@rs1975

mene pa zanima ali so še vedno težave pri karbonskih obročih z čeljustnimi zavorami. ali ob ustreznih gumicah ni več bojazni, da bi ob daljših spustih skuril zavorno površino? ali je najbolj ziher, da vzameš diske? 


Površine ne boš skuril, diski so pa vseen boljš. 😃 

Ni res :)

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI