Otroško cestno kolo- specialka

Domov > Forum > Otroško cestno kolo- specialka

Otroško cestno kolo- specialka

SORTIRAJ PO:
trisebi 09.10.2019 13:06

Pozdravljeni,

imam otroka- fantka starega 6let, višina 120cm z veliko volje za kolesarjenje in se vedno spravlja na spinner in moj trenažer, katera sta seveda prevelika. Zato sprašujem za nasvet:

- kako speljati zimo oz. kam "priklopiti" otroka, da vozi kolo pozimi?

- kakšna velikost najmanjše specialke obstaja? sedaj ima 18col in mu je ravno prav, zato 20col tudi nebi bil problem.

Za odgovore in nasvete se vam zahvaljujem.

lp

dejanvuk48 09.10.2019 16:16

Moj nasvet, seveda se spravlja, ker je zanimivo ko te gleda, pa bi probal da bo tak kot ti. Ko bo izključno lahko vrtel pa ga bo ta volja minila....on hoče s tabo nekaj početi.

Če že v nakup potem kupi valje pa naj svoje kolo (primerno veliko) vozi na valjih poleg tebe. Še bolje pa, da gresta na kakšno skupno vožnjo na zrak. 

Ne razumi me narobe, moj sin je 7 let, tudi sam trenažiram, pa grem veliko raje z njim v naravo! Vse leto! Kot pravijo, "nema zime za eskime".

rs1975 14.10.2020 04:44

Zdravo, 10-letni sin si je zaželel specialke, spomladi bi ga morda celo vpisal v Adrio, ki je dokaj blizu, seveda če ga prej ne bo minila volja... :)

Je pa problem kje kupiti kolo. Za višino cca. 150cm bi verjetno bolj prav prišla otroška specialka z 26" obroči. Na bolhi je tega zelo malo, skoraj nič. Tudi pri novih ni ravno izbire, pa še ne vem, če ima ravno smisel kupovati novo kolo, ker ne vem, koliko dolgo bo trajala zavzetost...

Zmago_1 14.10.2020 08:52

V Decathlonu imajo 2 modela otroške specialke do 12 let, za 300 in 500 eur,....

obelix 14.10.2020 09:24

Preveri najprej v klub, pogosto oz. v Rogu dobijo mlajše selekcije kolo na posojo, tako da nakup ni potreben.

galoper 15.10.2020 12:54

Hči je tečnarila za nakup specialke. Kupil sem Pegueota in parkrat sva peljala. Me enim vzponom jo je avtobus stisnil ob rob, imela je težave z vzponom, ni imela prostora za sestopit, avtobus je namerno vozil počasi ob njej in kolo stoji v kolesarnici. S tem hoče, nakazati, da so želje mladih bolj radovednost kot resen trajni pristop, zato je izposoja boljša kot nakup.

maticrup61 19.10.2020 09:56

poglej v Decathlonu

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI