Kako se obleči?

Domov > Forum > Kako se obleči?

Kako se obleči?

SORTIRAJ PO:
miha188 08.04.2020 00:56

Zdravo,

Me samo zanima kako se oblečete predvsem spodnji del, da ne prepiha "jajc pri spustu. Tri dni nazaj sem imel kolesarske kratke hlače in spodaj tekaške pajkice in me je čisto prepihalo.

Hvala in lp

copi 08.04.2020 07:21
@miha188

Zdravo,

Me samo zanima kako se oblečete predvsem spodnji del, da ne prepiha "jajc pri spustu. Tri dni nazaj sem imel kolesarske kratke hlače in spodaj tekaške pajkice in me je čisto prepihalo.

Hvala in lp

Nagi smo vedno, 3 dni nazaj pač še ni bilo za kratke hlače na kolesu. 

miha188 08.04.2020 08:44
@copi
@miha188

Zdravo,

Hvala in lp

Nagi smo vedno, 3 dni nazaj pač še ni bilo za kratke hlače na kolesu. 

Ja ok, so bile tekaške dolge :). Samo potem bom pa drugače vprašal, kaj imate oblečeno?

Ban 08.04.2020 10:35
Če je vsaj 15 potem imam kratke hlače, zgoraj dolg rokav in v žepu vetrovko, za kak spust. Pod 15 pa kratke hlače in nogavčke. Sicer smo si pa različno, nekateri še junija vozijo v dolgih.
Nejc1986 08.04.2020 12:11

Sam sem čez vikend imel kratke hlače, dolgo švic majco in kratek dres zgoraj (na mtb). V ruzaku rokavčke,ki jih nisem rabil.

kovit 08.04.2020 19:19
@miha188

Zdravo,

Hvala in lp

Konkretno za jajca si vzamem eno rezervno naglavno ruto buf in enostavno zatlačem pred prijatla na spustu, baje da mu je kar toplo.
Drugače pa tukaj ni formule, so edino izkušnje, ki ti bodo pomagale, da se boš dobro počutil na kolesu. Vedno bolje pa kakšen kos oblačila več v žepu, kot pa da te prezebe.
miha188 08.04.2020 19:26
@kovit
@miha188

Zdravo,

Hvala in lp

Konkretno za jajca si vzamem eno rezervno naglavno ruto buf in enostavno zatlačem pred prijatla na spustu, baje da mu je kar toplo.
Drugače pa tukaj ni formule, so edino izkušnje, ki ti bodo pomagale, da se boš dobro počutil na kolesu. Vedno bolje pa kakšen kos oblačila več v žepu, kot pa da te prezebe.
Se strinjam s tvojim mišljenjem, bom pa upošteval tudi tvoj nasvet. Hvala

um_etnik 08.04.2020 23:34

Samo v vednost

Za moško " mošnjo" je boljše in bolj zdravo, da je povprečna temperatura testisov 3C cca nižja od normalne telesne temperature. Mene v testise ni še nikoli zeblo. Zebe v spodnji del trebuha, (črevo, slepič, mehur)

Tiste predele je pa dobro zaščititi. Jaz jih s kvalitetnimi hlačami, ki ne prepihajo občutljivega predela pod popkom .

miha188 08.04.2020 23:42

@um_etnik

Samo v vednost

Za moško " mošnjo" je boljše in bolj zdravo, da je povprečna temperatura testisov 3C cca nižja od normalne telesne temperature. Mene v testise ni še nikoli zeblo. Zebe v spodnji del trebuha, (črevo, slepič, mehur)

Tiste predele je pa dobro zaščititi. Jaz jih s kvalitetnimi hlačami, ki ne prepihajo občutljivega predela pod popkom .

Sem nekako mislil ta del - torej sečila. Katere hlače imaš v mislih ala windstoper?

miha188 09.04.2020 00:14
kovit 09.04.2020 07:44
@miha188

@um_etnik

Samo v vednost

Sem nekako mislil ta del - torej sečila. Katere hlače imaš v mislih ala windstoper?

seveda za zimo windstoper, je pa spet hudič ker je lahko hitro tudi preveč vroče. Sam prakticiram spomladi manj cunj na sebi si pa na predelih rame in na tem podnjem delu trebuha pomagam z grelno kremo. 

eustahija 10.04.2020 11:06

V nuji je dober tudi časopis od včeraj. Lahko pa ob poti najdemo tudi kakšen oglasni plakat. Pa ne navodila za Covid 19. Bolje je kakšno staro vabilo na gasilsko veselico.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI