Stages Ultegra R8000 G3

Domov > Forum > Stages Ultegra R8000 G3

Stages Ultegra R8000 G3

SORTIRAJ PO:
skydrive17027 21.07.2020 18:46

Zdravo!

Nameravam kupit powermeter in mi je v oko padel Shimanov Stages Ultegra (Levi) 3. generacije. Če ima kdo izkušnje z njim, bi bil vesel kakšnega komentarja. 

Ali je boljše izbrati kaj drugega?

Lp,

wattie 22.07.2020 19:53
@skydrive17027

Zdravo!

Nameravam kupit powermeter in mi je v oko padel Shimanov Stages Ultegra (Levi) 3. generacije. Če ima kdo izkušnje z njim, bi bil vesel kakšnega komentarja. 

Lp,

Uprabljam stages ultegra6800 g2 že 3 leta, brez problemov. Pazi, da res dobro namestiš tesnilo in pokrovček, ker lahko drugače voda pride notri. Sam robove namažem na tanko z navadno mastjo, tako, da  pri zaprtju pogleda ven in nato samo obrišem. Tako 100%tesni. Ko končaš ride in shraniš na garminu, pojdi samo nazaj v začetni zaslon in šele nato ugasni, ker drugače se je meni večkrat izpraznila baterija v pm čez noč. Odkar sem to ugotovil, ni več problemov..lp

wavemaker 23.07.2020 18:43

@wattie

@skydrive17027

Zdravo!

Lp,

Uprabljam stages ultegra6800 g2 že 3 leta, brez problemov. Pazi, da res dobro namestiš tesnilo in pokrovček, ker lahko drugače voda pride notri. Sam robove namažem na tanko z navadno mastjo, tako, da  pri zaprtju pogleda ven in nato samo obrišem. Tako 100%tesni. Ko končaš ride in shraniš na garminu, pojdi samo nazaj v začetni zaslon in šele nato ugasni, ker drugače se je meni večkrat izpraznila baterija v pm čez noč. Odkar sem to ugotovil, ni več problemov..lp

Pa ti navadna mast ne poje tesnila (zmehča). Bral sem, da je za to primerna silikonska mast. Sam imam g3 in tudi pušča. Ga pa kar previjem z izolirnim.

SHad 24.07.2020 11:46

Za gumo je primeren samo silikonski spray, to je tisti ki je za vzdrževanje avtomobilskih gumic pri vratih avtov.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI