LJ-lahko priporočite kakega domačega serviserja?

Domov > Forum > LJ-lahko priporočite kakega domačega serviserja?

LJ-lahko priporočite kakega domačega serviserja?

SORTIRAJ PO:
Zmago_1 03.08.2020 10:18

Pri hiši je okoli 10 koles in vedno je treba kaj pošravfat, zamenjat, naštelat,...naveličal sem se vozit na servis ker imam občutek da preveč plačujem za tiste malenkosti uredit, pa še predolg traja, če je kaj za zamenjat pa se mi sploh dvigne pritisk ko mi računa polno ceno, ki je ponavadi 2x kolkor stane material v DE, ali pa menjavo verige 13,5 eur🙈....Če ima kdo in lahko priporoči kakega domačega mojstra ki se s tem ukvarja, lahko na PM., znotraj obvoznice bi bilo idealno.

Vem da bi bilo idealno če bi se sam s tem pozabaval ampak se imam bolj za userja koles kot serviserja in če je 2 uri časa grem raje na kolo kot v garažo 😜 pozimi ko imam čas pa ni treba servisov delat haha

hvala lp, Z

crni2 03.08.2020 10:52

Če te prav razumem, bi ti poceni servis brez računa, brez DDV... ?

Je OK, če ti domači mojster zrihta še eno gajbico zelenjave, tiste nešpricane, bio        ;-)

Večina opravil na kolesu ni 'raketna znanost', tako da, če se ti ne da gume zamenjat, zajle zategnit ali nabavit mini seta orodja, s katerim lahko zamenjaš tudi verigo (ca. 20 eur), potem pač ... plačuj       :-o

Zmago_1 03.08.2020 11:56

Očitno nisi prav razumel mojega vprašanja ker nikjer ne vidim nobenega kontakta?!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI